дънки с висока талия

  • 4 292
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Моля ако някой някъде е виждал тесни дънки с висока талия да ме светне къде,че нямам време да обикалям:hug:
Писнаха ми тия с ниската,само внимавам,като се навеждам за детето...............
само да вметна и тук ,че не търся големи номера-слаба съм

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 11:36 от Mila mama

# 1
  • Мнения: X
И аз чакам с нетърпение да се появят,но честно казано,още не съм виждала.

# 2
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз пък така съм свикнала с дънки с ниска талия, че не мога да си се представя в такива с висока.
Права си  - малко са неудобни за навеждане....

# 3
  • Berlin
  • Мнения: 11 238
и кръста ми е гол. Grinning въпреки търсенията ми, скоро не съм намирала хубави дънки с по-височка талия.

# 4
  • DE
  • Мнения: 967
'Фърлям аз по един поглед по магазините и забелязах панталон чарлстон с висока талия. Продавачката ме "светна", че били много модерни. Laughing

# 5
  • Мнения: 22 414
при нас навсякъде по магазините има и дънки с висока талия, или за мен по-точно си е нормална
казваш, че искаш дънки с класическа кройка и те ти дават

# 6
  • Мнения: 410
Не знам кой номер носиш, но от личен опит ти препоръчвам панталоните, и в частност - тези от деним на ф. Динис 91. Те са бургаска фирма за големи номерации горни и долни части, често шият стреч-деним, качеството на изработката е мн.добро,   моделите им са хубави. В сайта им пише, че имат м-н в Сф. на ул. "Екзарх Йосиф" 10 м-у "Княз Борис" и "Ст.Стамболов".

# 7
  • Мнения: 3 423
дани77 мерси но не търся големи номера , аз съм слаба,даже скоро ме обидиха ,че съм  "мършава"  Confused
не търся висока талия поради дебелина а понеже ми писна да внимавам навеждайки се с хлапето с тия плитки дънки

# 8
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
дани77 мерси но не търся големи номера , аз съм слаба,даже скоро ме обидиха ,че съм  "мършава"  Confused
не търся висока талия поради дебелина а понеже ми писна да внимавам навеждайки се с хлапето с тия плитки дънки

В един магазин на Крсно село съм виждала дънки с висока талия, е не много висока, но на фона на останалите дето едвам ти скриват.....Магазина е срещу спирката на трамвая в локалното платно, до един голям за втора употреба дрехи

# 9
  • Мнения: 410
дани77 мерси но не търся големи номера , аз съм слаба,даже скоро ме обидиха ,че съм  "мършава"  Confused
не търся висока талия поради дебелина а понеже ми писна да внимавам навеждайки се с хлапето с тия плитки дънки
Хм, 
не знам, дали шият номера под 44. Наскоро бях в русенския им магазин, най-малкото останало бе 46. Явно се търсят не само за едри фигури.

# 10
  • Мнения: 606
Моля ако някой някъде е виждал тесни дънки с висока талия да ме светне къде,че нямам време да обикалям:hug:
Писнаха ми тия с ниската,само внимавам,като се навеждам за детето...............
само да вметна и тук ,че не търся големи номера-слаба съм
Аз от Варна от Теранова си взех страхотни дънки,светли,прилепнали с висока талия.И не бяха скъпи около 65лв.

# 11
  • Мнения: 123
В магазина на LORENA срещу хотел Плиска има дънки с висока талия,има и много хубави обувки там.

# 12
  • Мнения: 824
Сега в повечето магазини е пълно с по-висока талия,т.е.нормална.Аз пък срещам обратния проблем.

# 13
  • Мнения: 106
Сега в повечето магазини е пълно с по-висока талия,т.е.нормална.Аз пък срещам обратния проблем.

И аз се съсипвам от обикаляне когато тръгна да си търся нещо плитко, всички ми се струват ужасно дълбоки. При мен проблема е че работата ми изисква да не ходя с дънки. А хубави, удобни и младежки панталони с ниска талия почти няма. Много ми е трудно.

Mila mama докато е по-хладно си ги носи с боди, аз така си решавам проблема с клякането  Laughing
Скоро си купих летен, супер плитък и малко след като се прибрах осъзнах, че тогава за боди ще е горещо ...  Confused
А другото, което ужасно мразя е да видя прашки показали се на една педя над панталона.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 419
Май на мода пак излизат дълбоките алии, така че скоро ще ти отпадне проблемът) Сега всички панталони са клиноподобни и с относително дълбоки талии. Въобще, 80те  пак са актуални)))))

Общи условия

Активация на акаунт