Най-после нашият месец дойде! До края му всяка АПРИЛка ще е с бебче в ръце!

  • 14 688
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 319
Барби и аз взех козметика на Бюбхен Peace а относно дрешките не съм прекалила с бройката,но и не се надявам на подаръците от роднините ми (не,че няма да подарят) Peace

Пролетна фея след 3 дни и и аз ще се водя преносила Tired Дано не се стигне дотам! На теб ти пожелавам днес-утре да ни зарадваш с бебче,докога ще чакаш Peace

ася20 каза,че ако пренося чак тогава ще ми сложи хапче за предизвикване Peace Човека си каза:"Божа работа кога ще родиш!Това с термина е относителна работа,защото не се знае кога точно си заченала" Да обаче аз знам точния ден (да не кажа и час) Mr. Green

tanzen на теб все забравям да ти кажа.....Браво за падналото пъпче,сега по-лесно ще се къпете Peace Ох,и аз искам вече такива неща да ме вълнуват,но още съм далече от този ден Tired

# 61
  • Мнения: 2 751
Здравейте!
Не можете да си представите какво ми се случи  Rolling Eyes

Днес трябваше да постъпя за секцио. Като отидох вчера в б-цата да ми оформят документите, всички бяха изключително мили и любезни. Обаче вчера едновременно с това се разболях ужасно. Аз никога не боледувам, а сега състоянието ми много се влоши-жестока хрема, гърло, уши и кашлица. Казаха ми, че няма страшно, да пия разни работи и днес в 7:30 да отида в болницата. Трябваше да съм трета по ред за секцио.
Отидох-без да съм яла и пила, снощи болестта стана още по-зле и ми беше много лошо. Чаках до 10:30, когато вече ми беше станало доста зле и се надявах вече да ме вземат. Дойде моят д-р по едно време, влезе и каза: "операцията ти се отлага  #Crazy #Crazy #Crazy В болницата са спрели водата"  #Crazy #Crazy #Crazy
Аз стоях и си мислех, че нещо ме бъзика, но не  Shocked
Искаха да ме оставят до утре, но д-рът ме спаси, говори с Мазнейкова и ми казаха да си ходя и да дойда утре в 6.
После дойде една жена и ми връчи някакъв фиш, да съм си платила таксата ОЩЕ ДНЕС, като таксата във фиша вместо 1600 беше 2200 лв   #Crazy #Crazy #Crazy Аз останах като попарена и първо й казах, че няма да си плащам предварително и то при условие, че утре ще ми е операцията и излязох да питам какво става и защо така с тая цена...Оказа се, че са ме настанили във ВИП стая, като изришно сутринта като ме приемаха казах, че не искам ВИП стая  #Cussing out Едва ли не се обидиха, д-рът бил казал, че искам ВИП стая, а няма нищо такова. Дръпнаха ми фиша от ръката и се врътнаха #Cussing out
Това направо ме потресе.
Както и да е. Тръгнах си ядосана, а д-рът каза, че до утре трябва да съм по-добре и да се лекувам активно.
Обаче преди малко вдигнах температура, а не съм вдигала Т от дете  Rolling Eyes Shocked
Обадих се на д-ра, каза да пия парацетамол и че това бебе трябва да излиза вече така че вече няма накъде.
а на мен ми е МНОГО МНОГО зле. Просто не знам как ще издържа операция, да не говорим, че не е добре да си болен, когато ти слагат упойки.

Момичета, изключително много ме е страх  Cry Cry Cry Отивам утре със свито сърце и се моля да излезем живи и здрави от б-цата. Просто не мога да повярвам, че това ми се случи  Cry Cry Cry

Молете се за мен и стискайте палци, защото ще имам нужда  Praynig Praynig Praynig

# 62
  • Мнения: 1 080
Малееееее - Калинке - стискам палци  Praynig Praynig Praynig
Нали знаеш, че сме с теб!!!
Всичко ще е наред - ще види!!!   

# 63
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
kalli, миличка, не се предавай!
А ти къде ще раждаш, че таксата е 1600 лева?  #Crazy Или още по-зле - 2200?  #Crazy

# 64
  • Мнения: 6 713
kalli, мила не се тревожи! С теб сме и стискаме палци! newsm17 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Кали, стискам силно палци и вярвам от сърце, че нещата ще са наред!!!  Hug Praynig Hug

Сиси, когато пъпчето е с щипка, чипкането не е проблем. Пази се само 2-3 дни, след като падне  Peace

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Здравейте момичета Grinning Благодаря на всички ви за хубавите пожелания, дано се проявите като добри орисници за моето момиченце  bouquet
Ние сме си вкъщи от понеделник, но не ми е останало никакво време за форума. Настана истинска лудница с двете хлапета, с което ще се справим, но май за Любина са разместени деня и нощта, та сме на ръце от 12 вечерта до 6 сутринта, после се събужда баткото Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Та вече ми е трудно да се осъзная, ама ще мине този период, само се надявам да е скоро.
Иначе за секциото вече зебравих, всичко мина и замина.
Ася, какви са тези жални постинги за раздели в подфоруми? Аз и миналият път родих август вместо септември, ама си останах в септемврийската група, както сме отпочнали, никакво отцепване от колектива Peace
kalli, какъв е този твоят късмет Shocked Наистина ти стискам силно палци за утре, дано утрото да е по-добро от вечерта Praynig Направо не мога да си представя да изживея два поредни дни отиването за секцио, пък и с това разболяване, дано утре да си много по-добре fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 67
  • Мнения: 96
Kalli, с теб сме - дръж се и мисли позитивно - всичко ще е наред. И да пишеш!!! Hug Hug Hug

# 68
  • Мнения: 2 022
Кали, стискам силно палци и вярвам, че всичко ще бъде наред.
Не се притеснявай - ако има някаква опасност от състоянието ти, лекарят няма да те оперира. Да не е луд да си сложи главата в торбата.
А на разните акушерки и администраторки хич не им се връзвай - ти си клиентът и ти плащаш за това, което искаш, а не което ТЕ си мислят, че искаш.
Успех утре. С теб сме.

# 69
  • Мнения: 13
Kalli ние сме с теб и стискаме палци за хубави новини скоро...само бързо се лекувай!!! smile3525 newsm10

ЧЕСТИТО НА НОВООБЕБИЛИТЕ СЕ МАМИ,ДА НЕ ИЗПУСНА НЯКОЯ.....ДА СА ВИ ЗДРАВИЧКИ И ПОСЛУШНИ МАЛКИТЕ ДУШИЧКИ !!! БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМИТЕ И СКОРО ПРИ ТАТКОВЦИТЕ !!!! newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

# 70
  • Мнения: 70
Леле, Кали, егати и късмета. Стискам силно палци до утре да си по-добре и операцията да мине успешно  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Обаче каква е тази разлика в цените само защото ще си във ВИП стая  newsm78

sisee, Пролетна фея, браво за разкритието. Дано утре и мен док ме зарадва със същия отговор. Хайде сега стискаме палци скоро и бебчетата да тръгнат.

Barbie^girl
, и моя таз го мериха с вагинален преглед, което много ме учуди защото тук всички обясняваха за някакви пергели. Честно казано не е много приятно, но се понася (казва ти го човек, който охка на всеки преглед)  Laughing  Embarassed

jul, добре дошла отново при нас  Hug

Момичета, моята палавница се окроти последните няколко дни. Движенията и вече са доста слаби и ме подритва силно само когато съм заела неудобна за нея поза (най-вече като седя). И при вас ли е така, поне при тези които също казваха че бебетата са им много активни?

# 71
  • Мнения: 134
Кали това е ужасно  Confused направо незнам какво да кажа ,с теб съм и стискам всичките си възможни палци .!!!

# 72
  • Мнения: 2 531

Мами, вярно ли е, че в началото новородените не се завивали с олекотени завивки а само с одеалце !?  newsm78
Барбиии какви са тия приказки, завивай се бебчо с каквото имаш и не слушай бабите! Ами като е студено - с дебела завивка, било то олекотено или поларено одеало! А като се стопли - с памучни тънки одеалца! А в Германия в студеното време бебетата ги завиват с със завивки приличащи на  пухени възглавници !
Кали много ти съчувствам, дано се пооправиш до утре, че ще ти трябват силици ! И да им вдигнеш един скандал на администраторите в болницата за таксите/ че и предварително пък ги искат!/ И да не забравиш да ни извектиш, каквото и да стане , че ще те мислим!
jul Добре дошла! Сама ли се оправяш с двете деца  Shocked Бързо го командировай малчо на някоя баба!!!
 Охх , да ви се оплача, натоварих се тези дни и сега ме свиват едни яйчници! Взимам си душ и се хоризонтирам!

# 73
  • Мнения: 2 751
Благодаря ви от сърце за милите думи.   bouquet
По принцип съм позитивен човек, но сега ми се е свило сърцето! Надявам се всичко да е наред  Praynig

t_ilieva , в клиниката на Мазнейкова-Св. София. Раждам там само заради д-ра си, който вече не изражда в Шейново  Rolling Eyes

Ако всичко е наред, дай Боже  Praynig веднага ше разберете хубавата новина  Hug

Честито на всички нови мами    bouquet

# 74
  • Мнения: 6 713
Мами, вярно ли е, че в началото новородените не се завивали с олекотени завивки а само с одеалце !?  newsm78

Barbie^girl, това и аз го знам и нямам такова одеалце. Имам едно памучно и едно вълненко. Специално гледах в Икеа и там на олекотените завивки си пишеше, че са за деца след определени месеци, но не и за новородени. Незнам защо обаче newsm78

Bibobibo, моята бебка само ми издува корема, прави едни бабунки и това е. Наистина движенията са по-кротки вече Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт