Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 229 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 74 отговора

Търговище

Привет! Искам да чуя и вашето мнение по въпроса какво да сложим в спалнята.Средствата ни към момента позволяват да ограничим избора до ламинат или мокет. Мъжа ми ме навива за мокет ама аз нещо  smile3506 Какво ще ме посъветвате? Благодаря предварително newsm51
Цитирай

София

Никога не бих сложила никакъв мокет никъде вкъщи! /Ей, много отрицания натрупах/ От двете категорично бих избрала ламинат.
Цитирай

Sofia

Peace Ламинат ако искаш да не спиш в прахоляци.
Цитирай

Пловдив

У нас е омокетчено навсякъде - няма по-гадно нещо. Събра прах и мръсотия постоянно. Сложи си ламината и ако искаш после си постели малки килими отстрани, където стъпвате до спалнята.
Цитирай

И питаш??
  А как ще го чистиш?
  А като почне да те тресе статично електричество?
Цитирай

В страната на ненаучените уроци ...

може да съчетаеш и двете,но мокета да е малко.в спалнята имам мокетен килим върху ламината и го махам през лятото.килима е малък.
може да го погледнеш как съм го направила:

http://picasaweb.google.com/lh/viewPhoto?uname=didizaf&aid=5 … 84209353349149778
Цитирай

в Надежда-та

Ламинат Peace
Мокет не бих сложила никъде Naughty
Цитирай

Ламинат, определено!

Мокетът, колкото и да го чистиш, ще събира прахоляк, акари и за спалня въобще не е подходящ!
Цитирай

София

Ламинат.
Цитирай

Ламината е по-малкото зло от мокета, макар, че и двете настилки не ми харесват.
Цитирай

на плажа

Не бих сложила мокет никъде. Ужасна настилка.
Цитирай

диди69 страхотна спалня!
Цитирай

заровена в парцалки, конци и плетки

естествено, че ламинат  Peace поддръжката му е хилядократно по-лесна  Very Happy на остъкления си балкон съм сложила един мокет ....... жива да не бях  #2gunfire няма да казвам какви методи използвам за почистването му и колко време ми отнема ... и това при положение, че на балкона не се излиза кой знае колко често  ooooh!
слагай ЛАМИНАТ  Hug
Цитирай

София

Определно ламинат. В офиса сме с мокет. Вече имам алергия от прах, набива се в него и няма изчистване. Ужас Sick Много трудно се премахват петна от каквото и да било ooooh!
Цитирай

Твърдо съм ЗА ламинат! Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 74 отговора