Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 апр. 2008, 14:07 ч.

Esberitox - давали ли сте на бебета за подсилване?

• 803
  • 16
  •   1
Отговори
  • Плевен
Предписаха ни за усилване на имунната система. Но той е спиртен извлек на билки и малката много се мръщи. Пък и се чудя, спиртът нали е алкохол, не вреди ли на бебето?

# 1
Нашата педиатърка предписва есберитокс много често. Казва, че било много хубаво. Ние на нашата беба 2 пъти й давахме за по около 2 седмици, когато почваше да настива. Не знам от него ли или от друго, но доста бързо й мина.

# 2
И аз давам Ексберитокс от 7 месечна възраст на Ники. Мисля,че добре действа, особено ако има вече болнички наоколо да се приема и предпазва, а при вече болно детенце болестта отминава по-бързо.Наистина е много неприятен на вкус ,но с малко сокче разредено така го пиеше,сега с малко боза /но той вече е голям  Wink.

# 3
И аз съм много доволна от Есберитокс. Давам го и на трите си деца .Има го и на хапчета за по- големите

# 4
Аз давам Есберитокс капки на малкия от 11 мес. възраст още при началните симптоми на болест или превантивно, когато някой в къщи е болен. Да чукна на дърво почти година не се е разболявал сериозно. В началото много се мръщеше, но вече свикна със вкуса и даже се нарежда за още  Laughing. Аз също го ползвам и съм доволна  Peace.

# 5
На малката все още не съм давала Есберитокс, но на баткото доста често му го давам(на хапчета). Много съм доволна от него и знам че е един от най-добрите имуностимулатори Peace

# 6
  • Плевен
Момичета, благодаря ви за отговорите. Ама те наистина са много гадни на вкус, бебка направо и се повдига от тях, пробвах с пюренце, ама същата работа... Ще я мъча да и ги давам, де щом казвате че е добре, пък и лекар и ги е предписал.
А вие пили ли сте, защото на листовката пише, че за кърмачки не е препоръчително, че можело да премине през кърмата. ми то нали и на нея и давам, какво ще и стане, ако премине?  newsm78

# 7
  • София
И аз съм доволна от Есберитокс. Докато го давах на дъщеря ми, не боледува нито веднъж в продължение на 3 месеца, а ходи на градина.

Някой знае ли колко време без прекъсване може да се дава?

# 8
  • София
Аз също съм давала на малката Есберитокс за подсилване на имунната система.От моята педиатърка зная,че курса еднократния е 10 дни прием като количеството е това, което е написано на листовката за съответната възраст.
Анито, пробвай да го разредиш с малко водичка и добави малко захар.Аз го давам като поставям щипчица захар на лъжичката и върху нея капвам Есберитокса и на малката първо й е кофти от спирта,но като схруска кристалчетата и променя физиономията! Peace
Поне за мен е невероятен сироп!

# 9
  • София
Пробвах, но Филип директно повръщаше от тях....та до там.
А темата защо е  в "На пазар"?

# 10
  • софия
И аз това се чудя,даже проверих къде съм  Joy!
Иначе по темата -да,давала съм ,но беше голямо мръщене и мъжо ги изпи  Joy.

# 11
това е най-добрия имуно стимулатор за мен.Откакто го пие дъщеря ми спря да боледува
.
Проблема е с малкия,който неиска да го приема под никаква формаДори в млякото и сока го усеща.

# 12
  • Плевен
Ами аз я пуснах тук, защото като питам нещо за някое лекарство, и те ми я местят тук, да не е реклама.

# 13
  • София
Давах го скоро. Малкият беше настинал, но много бързо му мина не знам дали е от него. А иначе наистина е доста гадничък, но аз го давам като се е загледал в рекламите и той бързо преглъща и не се муси много!

# 14
Давала съм, изписа ни на таблетки-по 2 стрити в храната, но не помня по колко пъти на ден беше-1 или 2.Много съм доволна. По принцип лекарката ни веднъж обясняваше на други, че не е хубаво да се пият спиртни извлеци от малките, защото самия спирт им снижава имунитета. Капките наистина са неприятни на вкус.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт