Какво не харесвате в себе си?

  • 2 657
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Имам в предвид, какво бихте корегирали, дали с пластична операция или  може би черта от характера ви?Аз например имам една бемка която искам да махна, да си оправя зъбите и да стана по амбициозна и спокойна.

# 1
  • Мнения: 370
косата.много ми е тънка. но какво да правя такава ми е. Sad

# 2
  • Мнения: 4 753
Много неща, но определено не бих се подложила на пластична операция.  Peace По-добре да си ходя така.  Joy

# 3
  • Мнения: 11 747
парите - трябваше да са повече

# 4
  • Мнения: 3 164
Харесвам си само косата, така че пълна промяна Joy

# 5
  • Мнения: 148
Ушите!  Малки са, но стърчат.... Казвали са ми , че това било признак на памет, или че били "музикални " /каквото и да значи това/ . Ама ако знаете  тия "музикални" уши що подигравки са отнесли....

# 6
  • Мнения: 11 747
Ушите!  Малки са, но стърчат.... Казвали са ми , че това било признак на памет, или че били "музикални " /каквото и да значи това/ . Ама ако знаете  тия "музикални" уши що подигравки са отнесли....

aa, и на мен ми стърчат ушите! И верно съм и паметлива и музикална!  Grinning

# 7
  • Мнения: 165
Много неща, но определено не бих се подложила на пластична операция.  Peace По-добре да си ходя така.  Joy
Аз съм на същото мнение  Flutter

# 8
  • Мнения: 1 008
И аз не бих се подложила на пластична операция. Не харесвам коремът си след раждането.

# 9
  • Мнения: 122
Ако имаше начин всяка сутрин да не се бръсна щеше да е много готино....  Whistling

# 10
  • в Низината
  • Мнения: 705
Всичко си харесвам!

# 11
  • Мнения: 9 865
Аз пък напирам за вагинопластика. Отивам да се информирам в КМ!

# 12
  • Мнения: 73
Много неща.Първо корема след това ушите,зъбите иииииии абе всичко Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 6 302
И аз не харесвам костата си - рядка, тънка, мека, без никакъв обем.... Големи усилия ми коства поддържането й в приятен вид. И зъбите ми имат нужда от някои корекции, но освен за избелване, май за друго няма да имам парички.... Но все пак, момичета, всяка от нас има своя чар, така че нека се приемем такива каквито сме. Трябва самите ние да се харесваме първо, за да ни харесват и околните. Да се усмихнем, така със сигурност ставаме по-красиви!  Grinning

# 14
  • Мнения: 595
Mного лошо гледам...по принцип.

Общи условия

Активация на акаунт