Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора

Sofia

Имам в предвид, какво бихте корегирали, дали с пластична операция или  може би черта от характера ви?Аз например имам една бемка която искам да махна, да си оправя зъбите и да стана по амбициозна и спокойна.
Цитирай

софия

косата.много ми е тънка. но какво да правя такава ми е. Sad
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

Много неща, но определено не бих се подложила на пластична операция.  Peace По-добре да си ходя така.  35
Цитирай

парите - трябваше да са повече
Цитирай

Sofia

Харесвам си само косата, така че пълна промяна 35
Цитирай

Ушите!  Малки са, но стърчат.... Казвали са ми , че това било признак на памет, или че били "музикални " /каквото и да значи това/ . Ама ако знаете  тия "музикални" уши що подигравки са отнесли....
Цитирай

Ушите!  Малки са, но стърчат.... Казвали са ми , че това било признак на памет, или че били "музикални " /каквото и да значи това/ . Ама ако знаете  тия "музикални" уши що подигравки са отнесли....

aa, и на мен ми стърчат ушите! И верно съм и паметлива и музикална!  Very Happy
Цитирай

София

Много неща, но определено не бих се подложила на пластична операция.  Peace По-добре да си ходя така.  35
Аз съм на същото мнение  Flutter
Цитирай

София

И аз не бих се подложила на пластична операция. Не харесвам коремът си след раждането.
Цитирай

В детството...

Ако имаше начин всяка сутрин да не се бръсна щеше да е много готино....  Whistling
Цитирай

в Низината

Всичко си харесвам!
Цитирай

Аз пък напирам за вагинопластика. Отивам да се информирам в КМ!
Цитирай

софия

Много неща.Първо корема след това ушите,зъбите иииииии абе всичко Mr. Green
Цитирай

София

И аз не харесвам костата си - рядка, тънка, мека, без никакъв обем.... Големи усилия ми коства поддържането й в приятен вид. И зъбите ми имат нужда от някои корекции, но освен за избелване, май за друго няма да имам парички.... Но все пак, момичета, всяка от нас има своя чар, така че нека се приемем такива каквито сме. Трябва самите ние да се харесваме първо, за да ни харесват и околните. Да се усмихнем, така със сигурност ставаме по-красиви!  Very Happy
Цитирай

Варна

Mного лошо гледам...по принцип.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора