Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте мами!Незнам къде да задам този въпрос.Има ли някой ,който да е с допълнително здравно осигуряване към Генерали?С какъв пакет  и дали покрива раждане в токуда?В пакета пише ли ви избор на екип?
Цитирай

Здравей,

Май малко късно отговарям, но сега погледнах постинга. Аз  също имам ЗО към Генерали, родих в частна клиника "Щерев" и ми беще възстановена цялата сума в рамките на 1 месец. Тъй като пакетите, покриват различни разходи и услуги, най-добре е да се обадиш в Генерали и да попиташ как стоят нещата с Токуда. Успех.   
Цитирай

София

Мисля, че си зависи от пакета  Peace Прочети внимателно какво ти е включено

Аз имам също ЗО към Дженерали, раждах в Тина Киркова и ми възстановиха сумата за избор на екип в рамките на 1 месец (точно както е написала pifche)

Леко раждане  Hug
Цитирай

Здравей
зависи фирмата в която работиш (ако от там си осигурена) какъв договор е сключила с Закрила.
Аз раждах в Токуда и на мен Закрила ми покри раждането - секцио, както и престоя във ВИП стая за 5дни. Най добе се консултирай с представитеел на фирмата или със Закрила директно.
По-принцип Токуда има сключен договор с Закрила и не е нужно да плащаш нищо, само си представяш картата на регистратурата  Peace
Цитирай

София

Здравей
зависи фирмата в която работиш (ако от там си осигурена) какъв договор е сключила с Закрила.
Аз раждах в Токуда и на мен Закрила ми покри раждането - секцио, както и престоя във ВИП стая за 5дни. Най добе се консултирай с представитеел на фирмата или със Закрила директно.
По-принцип Токуда има сключен договор с Закрила и не е нужно да плащаш нищо, само си представяш картата на регистратурата  Peace

И при мен беше така, но доколкото разбрах след Нова година договора е прекратен. Сега май го преподписвали, но като знам предния колко време го разписваха и какви проблеми имаше не се знае кога ще свърши подписването тази година. Дано имаш още няколко месеца за да изчакаш. Аз бях в седмия месец като "почти" го бяха разписали. Добре, че бебо не бързаше да излиза та успях да родя там. То беше едно звънене и до юристите и до икономическия директор на Токуда и до Дженерали. Накрая се стигна до там аз да казвам на еди кой си от Токуда да се обади на еди кой си от Дженерали и да им давам GSM-ите,че не можели да с свържат  Mr. Green Все пак говори с вашия координатор в Закрила да ти каже какво покрива вашия пакет, че да не стане някой фал като дойде време да раждаш.
Цитирай

Вече е подписан новия договор Smile
Няма проблем Smile Ходих в средата на март и всичко си беше както преди  Peace
Цитирай

София

Вече е подписан новия договор Smile
Няма проблем Smile Ходих в средата на март и всичко си беше както преди  Peace

Това е супер  Smile
Цитирай

София

Искам само да кажа че съм ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕДОВОЛНА ОТ ЖЕНЕРАЛИ!!! Все още не са ми превели парите от раждането четвърти месец от както им предоставих фактурата, няма към кого да се обърна з да ми дадат отговор какъв е проблема и защо не ми изпращат писмо с отговор поне има ли или не проблем! Вече не ги искам тези пари, важното за мен е че съм родила живо и здраво бебче и сега се гушкаме и обичаме smile3501! Няма компетентни служители в това женерали, ако се осигурявате там допълнително просто не си давайте парите повече там! no
Персонала е под всякаква критика, искат само да събират пари но не и да дават newsm69
Цитирай

София

Благодаря на всички за отговорите.Проблема ни идва от това ,че в един от офисите им ни казват,че избор на екип се покрива в луксозния пакет.В същото време в друг техен офис ти казват,че се покрива от разширения пакет .Къде е истината не се знае?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.