Кипърските мами, татковци.... и не само (5)

  • 14 401
  • 279
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 456
Добре дошли в новата ни пета по ред темичка!
newsm51
Тук си бърборкаме  blahblah

най-умните, най-красивите, най-милите,
най-богатите, най-забавните, най-щастливите и най-омайните.... Hands Clap

Ако поне едно от тези НАЙ се отнася за теб, няма съмнение, че си за тук.



Полезна информация

Българското посолство

Предишните теми

Първата
Втората
Третата
Четвъртата
Обърнете внимание на това изискване от правилата на форума!!!!!!  smile3554

„Публикуването на теми и мнения, написани на латиница е нежелателно. Модераторите имат право да правят забележки на потребителите, публикуващи теми и мнения на латиница.
При несъобразяване със забележката, следващи теми и мнения на латиница,публикувани от същия потребител, могат да бъдат заключвани или директно изтривани”


ПРИЯТНО ПРЕКАРВАНЕ!

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 22:19 от muzka

# 1
  • Мнения: 903
Пу за мене - първа да се разпиша! Wink

.Блонди  пооздравя,разработи се и днес я хвана липсата.Пък знам ли?  newsm78  Може и на козметични,разкрасителни процедури да се подлага.Все пак април дойде.

Ей ма на, дофтасах с цялата си убост! Mr. Green Наработих се за днеска, та вече запразних.

Още по разкрасителни процедури не съм тръгнала - нека отпървом левентът да съобщи, че е купил билет за самолета и ще дохвърква, па тогава прясно ще се разкрасявам Laughing  Ама инак кака ви Блонди си купи вчера нови навуща - убени та катарамени, та да мо потропква кокетно с крачета на момъка кат` дойде Joy Joy

# 2
  • Мнения: 46
 Не е уточнен град.Даден е емайл само info@exlibrisad.com срок до 18 април
Изискванията са за отлично познание на M.M.E
Добро знание на AGB
Минимум 2 години опит

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 23:20 от Cassiere

# 3
  • Мнения: 577
          perko    Хвъъъъъъъъърррррр......първа кипра кокона идвам на купона.Цоп    sport027         

# 4
  • Мнения: 17
Не е уточнен град.Даден е емайл само info@exlibrisad.com срок до 18 април
Изискванията са за отлично познание на M.M.E
Добро знание на AGB
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΕΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΕΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ
Word ,Excel,Power Point
Минимум 2 години опит

мерси. писал съм им на тези. така и не ми отговориха. явно още не са намерили човек. може пак да им напомня за себе си...

# 5
  • Мнения: 46
Напомни им,те понякога докато се начудят........
Успех ти пожелавам,дано да размислят да ти отговорят на мен само веднъж са ми отговаряли на изпратени CV по ел.поща .Или директно ти се обаждат след 2-4 седмици или нищо:)

P.S Ако можеш им се обади по телефон(с нахалство към прогрес).От опит говоря ,че тук с емайл не е сигурно.......

# 6
  • Мнения: 903
Тъйййй, понеже някои хора ги човърка любопитството да ме видят, та ме и сънуват чак hahaha hahaha, моля, представям ви Блонди-мамата с Блонди-щерката в цялата ни прелест! Mr. Green С линк, щото нещо поместването на изображение не ми се получава Rolling Eyes /виновен е цветът на косата ми, предполагам newsm78  Joy Joy/

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233484

# 7
  • Мнения: 577
Eeeeeeee бееееееее Блондиииии,аз не съм съм си намисляла да те сънувам ,миличкаааа.Моят болен мозък ги прави тези щуротии.     Embarassed      Пу да не ви е уруки.Още малко и ще ви викат,че сте сестрички. Ей така ви искам-усмихнати! Не с кашлици и температури.   newsm51 lovekiss

# 8
  • Мнения: 17
блонди, екстра си, наборе!
 

P.S Ако можеш им се обади по телефон(с нахалство към прогрес).От опит говоря ,че тук с емайл не е сигурно.......
знам, че те обичат да си говорят по телефона. ама по принцип като кандидатстваш не е много подходящо да се обаждаш - би трябвало те да те потърсят. а и дори да се обадя, най-вероятно ще искат да отида до офиса им, което няма как да стане, като съм в бг.

# 9
  • Мнения: 903
Въй, barboranova , pdd ша ма прайте да са изчервявам с тез хвалебствия Laughing /щот` умря циганката дето ни хвалеше Joy Joy/ pdd , викаш набори сме значи /аз съм 74/ - хубо, хубо, щот` аз вече се бях изпопритеснила, че съм едва ли не бабката на кипърската тема hahaha ама сега като знам, че не съм сама, newsm27 се укоражих значи! Joy Joy   

# 10
  • Мнения: 577
Да бе и аз съм`74------------------първа младост съм си,още карам късен пубертет .И аз ще ви пусна снимка,трябва само да се изуча,и по-късно,че съм си харесала една дънкова пола и отивам да си я закупя,да се скипря за пролетта в нова одежда .

# 11
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен,честита нова темичка да си я изпишем само с хубави неща. smile3503 smile3525
pdd защо не дойдеш в Кипър и от тук да си организираш нещата,много по-лесно ще е да ходиш на интервюта и прочие пък и ще си близо до твоите,разбира се ако няма и други пречки.Ти най-добре си знаеш.
Katy не са ми пращали нищо за водата и започнаха да я спират май през ден,още на мога да разбера.Много е неприятно.
Айде roska очакваме с нетърпение бебока. newsm32

# 12
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Хоп ето ме и мен..... Heart Eyes
Муцкакакто винаги Номер едно ..изпревари ме....сложи линкове към предишните теми обаче...май си забравила newsm78 newsm78
Барборанке и Блонди и pddМинавате ме само с година тъй че сме си почти набори то може и в едно у-ще да сме учили.. аз съм от Пловдив.... Hug
Блондимного се радвам да се запознаем и снимково та кат се видим някъде със сигурност няма да се подминем..аз ще викам Блоооондииии пък ти Катиии6  Joy Joyголям смях ще падне .... hahaha hahaha
Буболинкена нас водата и до този момент не са ни я спирали въобще аз незнам тия хора тия графици как ги правят... newsm78
pdd я не им се шашкай много ми обаждай им се по честичко и напомняй за себе си ....Че те тия кипърци една по хубава рускиня да маркират на пътя и забравят майка си пък ти за теб говориш #Crazy #Crazy
Cassiereздрасти бе човек ма ти съвсем ни забрави... Naughty
Роска никаква не се обажда или спи или ражда трети вариянт няяяяма Whistling Whistling

# 13
  • Мнения: 903
Аааа, Кати, я да не хитруваш - само ти си тая дето ще ме познае, не и аз - тебе. Тъй че викам да изтипосаш и ти една снимка, а и всички останали да не се скатават, ами да се покажат! Naughty

 Я да направя една равносметка аз: Мимито сме я виждали,  bouboulino , мечето и Роската - също, дано не пропускам някого, ама мисля че всички останали още го раздават инкогнито newsm78  Тъй че, айде момичета и момче на сглядаааа...., не се услушвайте! Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 1 456
Сега ще дооправя началото на темичката.
Ние сме малко болни и цяла сутрин по изследвания тичахме.
Та затова само цъкнах темата и я оставих за по-късно. Embarassed
Блонди да сте живи и здрави. Ма много сте сладки да знаеш. Flutter
Пу, гаргите да ви посерат! Joy

За да подкрепя отбора на блондитата  Mr. Green, ето ме и мен и
малкото ми съкровище Алекс.

http://images.muzka1.multiply.com/image/9/photos/1/600x600/92/Ma … amp;nmid=61999302
Ваш ред е! Heart Eyes


Общи условия

Активация на акаунт