Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 101 отговора
Извинявам се за въпроса,но съм невежа по въпроса и затова се обръщам към вас.Заразна болест ли е болестта рак?
Цитирай

София

Вероятно. Може да отрови живота не само на болния, но и на близките му.
Цитирай

Габрово

Извинявай,че ще бъда остра,но по голяма глупост не бях чувала.
Можеш да попиташ дали е наследствена,но заразна...  Rolling Eyes
Разбирам невежеството да идва от това да не знаеш видове,лечение,но това не ми го побира акъла....
Цитирай
Извинявам се още веднъж,не ми се карайте.Но все пак искам да знам ако здрав човек яде и пие от една и съща чаша с болният от смъртоносен рак човек,здравият неможе да се разболее така ли да ви разбирам?
Цитирай

Габрово

Може би си притеснена и всичко ти се струва черно,но ако това те успокоява моят баща почина преди 3 години,като нямаше място из тялото което да не е засегнато.
Засега не съм чула за несмъртоносен рак.Има злокачествен и доброкачествен тумор.
Може би става въпрос за злокачествен,с много карценоми(това е термина за разсеики).
Не няма опасност. Naughty
Цитирай
Благодаря ти Деси Hug
Цитирай

София

Естествено , че не...!
Цитирай

София

Да, заразна е- както ти казаха трови близките по много жесток начин и отгоре на всичкото има наследствена обремененост от рак! Как може да ти хрумне, извинението не се приема!
Цитирай

София

От 15 години съм болна от злокачествен рак и се лекувам.
Имам съпруг, две дъщери, двама зетя, три внучки и един милион приятели.
Нито един не се е заразил досега от мен, пък и никой не ми е задавал подобен въпрос.
Хайде сега ми се извини !!!!
Има тема малко по-нагоре за тези, които се борят с рака, защо не я прочете преди за зададеш тъпия, както ти самата наричаш въпрос ???
Е, направи го....
Цитирай

Monlor, на колко години си?
Скучно ли ти е?
Отидох да видя (по публикациите ти) какво те вълнува.
Дамски превръзки и липосукция. Значи си над 12 години.  Значи неосведомеността ти е без извинение.

Цитирай

Ясно е защо питаш.
Ясно е, че си тотално незапозната с болестта.
Ясно е, че не си даваш грам сметка как се възприема въпросът ти.
Ясно е също, че не искаш да се замислиш преди да питаш.
Само не е ясно защо след като разполагаш с великия интернет, не потърсиш там отговор на фундаменталния  си въпрос...
Тъжна работа.... ooooh!
Цитирай
Баба хулиганка извинявай  bouquet,никого не съм искала да обидя.Още веднъж се извинявам на всички,които съм засегнала.
Аз прочетох по-горната тема Баба  хулиганка,но исках да разбера конкретно това,за което питах.Благодаря Ви.
Цитирай

София

И защо си мислиш, че си ме засегнала ???
 Най-малко можеш да го направиш точно ти.
Малко по-нагоре са ти го написали.
Цитирай

UK, Harlow/София

Не е заразна!

Да не напиша и аз голяма глупост, но донякъде има наследствена обремененост.Докато бях в Англия на който и лекар да отидех за регистрация ме питаха дали в рода ни има болни от рак.
Цитирай

Sofia

има наследствена обремененост.
Това е вярно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 101 отговора