чака ни път,а не знам как ще издържи в колата....

  • 3 998
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Скоро ни се налага да ходим до София(на 350км. от нашия град),а бебето ми е на 6.5 месеца и не знам как ще издържи на това пътуване и се чудя  дали изобщо да го предприемаме....До сега сме ходили само на 100км извън града и тя спи в колата,обаче 350км.ми се виждат множко....С ваште бебоци как е ,слушат ли в колата?

# 1
  • Мнения: 46 488
От раждането й пътуваме много.
Винаги си седи в столчето.
Не сме имали проблеми до сега.
350 км. не са много, вземи играчки  Peace

# 2
  • Мнения: 610
Ние пътуваме често на кратки разстояния и нямаме проблеми.Когато малката навърши 10мес.ходихме на море.Събудихме я в 3часа и тръгнахме през целия път спеше и на отиване и на връщане.Не мога да се оплача умира да се вози и да спи.Дано с вашето бебе да е така. Peace

# 3
  • Мнения: 523
По време на такива дълги пътувания голямата винаги повръща . Малката още не знам как ще понесе дългото пътуване , което плануваме за това лято и което за нея ще е първо такова .
Но щом детето ти е издържало добре 100-те км , предполагам че ще се справи и с 350 км . Е все пак ти си преценяваш .

# 4
  • Мнения: 655
Моите летят със самолет повече от 2ч и половина още от съвсем малки и са пътували с кола на доста по-големи растояния и нямат проблем. Щом бебето ти спи и не повръща значи няма да имате проблем и с това пътуване.

# 5
  • Мнения: 433
Защо так се плашите? На мен ми предстои същото пътуване, но с бебе на 4,5 месеца - от София към Бургас.
Още повече щом сте ходили вече с детето на 100километрови разстояния - не виждам проблем. Щом бебчо е спокоен и спи в колата, значи е свикнал с нея, с шума на двигателя... Ще направите 2 почивки за разтъпкване по бензиностанциите, ще го нахраниш по пътя и то пак ще поспи.
Проблем би било, ако детето досега не е било качвано никога в кола и изведнъж му предстои такъв преход.

Синът ми е свикнал с колата от бременността още - аз шофирах до деня преди раждането, вкл. в 6 месец карах сама София-Бургас с отбиване до Асеновград. Сега колата му е любимо място - ако е отпред до мен, ме гледа любовно, но кротува и не се обажда изобщо, освен ако не прегладнее. А ако е отзад (когато има и други хора освен мен в колата) - смее се, пее, пак спи, бръмчи и изобщо се чувства много комфортно. Обича и да слуша музиката, която обикновено пускам в колата.

# 6
  • Мнения: 484
Два пъти правихме дълги преходи от по 400 км - първият път беше на 4 месеца, вторият - на 8. Първият път всичко беше ок, спа почти през цялото време, а когато не спа - си гледа през прозореца. Но вторият път беше по-голяма, спа само около час и през другото време ме подлуди. Не иска да седи в кошчето, иска да става, да гледа, да пипа. Играчките успяха да я разсеят за няколко минути. Бях се запасила с разни интересни неща, които не са играчки, напр. солница, масажор - всичко, каквото ми хрумна. Това ни осигури още половин час. Правихме почивки, кърмих я - е, край нямаше това пътуване. Сега съм решила, че когато трябва пак да пътуваме, ще е през нощта, за да може да спи поне 2-3 часа. Иначе не се издържа.

# 7
  • Мнения: 9 814
От малка пътува много и никога не е създавала проблеми. През повече време спи. Не мисля че, има нужда да се притесняваш особено. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 44 028
Ще издържи...главно ще спи по пътя, по някое време ще спрете, ще слезете за 15 мин да починете.....и така...лека по лека ще стигнете...няма страшно Wink Даже иззберете време за път, когато се пада да спи, така може да проспи и целия път....

# 9
  • София
  • Мнения: 6 011
Моят син не обича да пътува и винаги когато тръгваме съобразяваме времето така, че да спи в колата.

# 10
  • София
  • Мнения: 62 595
Вие сте добре, щом сте с кола. Ще спирате колкото пъти е нужно и така.
На мен ми се наложи да пътувам със 7-месечно бебе и бременна в 4-5 месец с второто С ВЛАК до Варна, абсолютно сама с бебето, количката и целия багаж. Kа всичко отгоре бебето успя да се наака по време на пътуването и познай какво чистене и смяна на памперсите падна.  newsm77

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 20:29 от RadostinaHZ

# 11
  • Мнения: 338
Точно, когато Митко беше на 6 месеца пътувахме на около 300-350 км от градът в който живеем до друг-проблем нямаше. Спинкаше през повечето път, наистина вземи играчки и спирайте по-често  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 374
аз мисля че няма да има проблем Мери беше дори по-малка  около 4 месеца и ние решихме че трябва да пътуваме,но нямаше проблем тя спа през цлия път

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Откакто направи 40 дни сина ни постоянно пътуваше с нас - поне веднъж в месеца на 250км. Винаги спеше, явно бръмченето ги успива, вземи играчки, водичка и това е. Дори и сега вече е почти на 2г. винаги заспива в колата, не толкова колкото когато беше бебче, но си дремва около час винаги.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 901
Възможно е да спи през цялото време или да не спи около половин час. Понеже не знаеш кога ще спи и кога ще се събуди, знай от мен, че има по-голяма вероятност да се събуди когато спирате. Така че, ако ще зареждате колата, нека това да е на тръгване и да спрете само ако се събуди. Почивки правете само ако видиш, че да разсееш детето в колата след събуждането му, го изнервя и е невъзможно. Макар че не знам какво едно дете на тази възраст разбира от почивката - това само удължава престоя ви извън места, които са му по-обичайни. При нас не позволявам каквито и да е спирания без да се е събудило детето, иначе после много често не заспива и е кисела и така.

# 15
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
И аз мисля, че ще издържи - колкото по-малко бебчето, толкова по-лесно.
Успех!

# 16
  • Мнения: 1 008
Нямаше и 2 месеца и започнахме да пътуваме.
В автомобил се чувства добре, никога не сме имали проблем.

# 17
  • на село
  • Мнения: 3 897
Ами до дете си е, докато не осъществите пътуването няма да знаеш как ще се държи.

 С голямата ми дъщеря нямах никакви проблеми, а пътуваше без стол, легнала на задната седялка.
Малката имаше всички удобства и до преди една година все едно я подлагахме на мъчение
когато тръгвахме за някъде, искаше да става от стола, да си ходи по седалката, абе малък кошмар, на всичкото отгоре и повръща на път.

Да уточня,че и с двете пътувахме от 2-3 месечна възраст за Добрич.

# 18
  • Мнения: 1 440
С голямата ми дъщеря за първи път предприехме дълго пътуване като беше на 6 месеца.Половината път проспа,после си играеше.Никакви проблеми.
Успех!

# 19
  • Мнения: 592
И аз мисля, че ще издържи - колкото по-малко бебчето, толкова по-лесно.
Успех!
И аз така мисля

# 20
  • София
  • Мнения: 6 265
Ние за първи път пътувахме като беше на около 2 месеца. Пътя беше около 200-250 км. Никакъв проблем. Спа, спа. събуди се, накърмих го и пка заспа Simple Smile Много обичах да пътуваме, защото заспиваше веднага, за разлика от вкъщи, където не иска да спи. И сега няма проблеми. Не спи толкова много (за мое съжаление). Вземи му някоя играчка да го залисва, ако се размрънка. Пък и ти ще си там да му правиш компания. Аз от скоро пътувам пак отпред, но той е вече в столче, гледа напред, през прозореца, рита облегалката или си качва краката на нея и така си пътуваме. Не се притеснявай толкова. Според мен на бебета им е интересно да виждат различни неща.

# 21
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Не всички деца са позитивно разположени към пътуването, така, че жената с право се притеснява.
Ако детенцето започне да нервничи, поспрете, починете, после по-спокойно ще продължи пътуването. Зареди се с играчки или др. предмети, които биха му били интересни.
Успех!

# 22
  • Мнения: 33
Ама, разбира се, че не е проблем! Винаги може да спрете, да се поразтъпчете и както се казва да ви подуха вятъра за освежаване, а след това отново да продължите. Пък и 350км. не са чак толкова много.

Успех и по-ведро гледай на живота! Това са най-малките ти притеснения, а те дори и не трябва да са такива.

# 23
  • Мнения: 1 586
Често пътуваме на такова разстояние,над 300 км. като беше малък спеше сега не спи,понякога хленчи ама спираме,слизаме за малко и така.Ще издържи не се притеснявай,вземете играчки.

# 24
Да ти кажа моята бебка се роди в София, а аз съм от В.Търново. Разстоянието е малко по-малко, но си е доста. При изписването бебка си спеше кротко в кошницата. Спирахме да я храня и пак продължихме. Сигурно на 6 месеца е голямо шило бебето, но мисля,че ще се справите. Като си носиш храна,водичка,памперси и мокри кърпи.

# 25
  • Мнения: 2 090
Не всички деца са позитивно разположени към пътуването, така, че жената с право се притеснява.
Ако детенцето започне да нервничи, поспрете, починете, после по-спокойно ще продължи пътуването. Зареди се с играчки или др. предмети, които биха му били интересни.
Успех!
Нашето първо пътуване с детето беше кошмарно(само на връщане)Русе-Бургас.Когато тръгвахме бяхме станали в 4 часа и в 5 вече пътувахме.Малкия се поразбуди само докато го пренесем в колата,но после си заспа и така до към 8h,после спирахме,пораздвижихме се,занимавах го след това в колата(играчки,книжки и т.н) и всичко беше о.к Hug
На връщане обаче(след седмица),тръгнахме следобяд,не спря да плаче през целия път ooooh!,само когато заспиваше за по 20-ина минути млъкваше...хем спирахме по-често,пак бях взела занимавки,но не можа да се успокои.И така докато се приберем.
Вярно е че на всяко дете различно се отразява пътуването(може би зависи и от възрастта newsm78,сина ми беше на 1 годинка и 3 месеца тогава).
Но ако сега предприемем по-дълго пътуване бих тръгнала колкото се може по-рано сутринта,за да може да спи поне до половината на пътя Rolling Eyes Peace

# 26
  • Мнения: 257
Голямата още на 3 месеца я водихме на море на 400км, а малката на 4 месеца. Тръгваме сутрин към 4-5 и те през цябото време спят. Стигаме към 9 часа,закусват .Навръщане тръгваме след като се наобядват и следобед пак спят. Мисли за храненето. Аз по това време кърмех и яденето беше с мен Joy, но ако е на Ам трябва да се погрижиш/или пюре/. Не се притеснявай повечето деца обичат да пътуват и ги унася в сън.

# 27
  • Мнения: 229
Синът ми беше на същата възраст, когато пътувахме на 500км и му беше за пръв път. Спа през по голямата част от времето, а когато се будеше спирахме за почивки. Пътувахме без проблем Peace

# 28
  • Мнения: 157
Ние пътувахме 400км.,когато близнаците бяха на 10м.На отиване Алекс много мрънка и трябваше кака му да го забавлява с какво ли не,но на връщане нямаше проблеми.

# 29
  • Мнения: 2 723
СИнът ми беше на 8 месеца, когато пътувахме до морето.
С малко дете е лесно, защото спи доста по пътя.
Ела да видиш сега като е на 2 какъв цирк е  ooooh!

# 30
  • Мнения: 8 999
Ще спи и на 350 км., както спи и на 100 км. Не се притеснявай, детето ти ще издържи пътуването, даже няма и да го усети.

# 31
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
350 км не са толкова много.По принцип на децата им харесва да пътуват Grinning
Ние си ходим в Бг два пъти годишно с колата а това са 1500 км.(маи толкова бяха Thinking)на отиване и толкова на връщане. Нямали сме никакви проблеми с малката.Спираме по на често и при нея и слагам много играчки да се занимава.Много и харесва да гледа през прозореца и така се преспива Mr. Green

# 32
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Мисля че няма да имаш проблем.

# 33
  • Мнения: 229
Синът ми бе6е на 6 месеца,когато пътува zа пръв път 600км,на 10 месеца 1100км и оттогава редовно до България,дори и само с баба си и дядо си Peace Само дето колкото повече расте,толкова по трудно е да го zадържим в колата...Има си портативен DVD и гледа филмчета по пътя.Мисля,че едва ли 6те има проблеми с твоето бебе Peace Лек път Praynig

# 34
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Синът ни беше на 40 дни когато пътувахме на 150 км разстояние. За тези два часа си спинка сладко - и на отиване, и на връщане!  Peace

# 35
  • Мнения: 2 825
Не се притеснявай, в столчето като е няма проблеми. Направете поне едно спиране някъде да се раздвижи Simple Smile
Дъщеря ми нямаше 1 месец когато пропатува 700 км за един ден, на месец и половина мина 1400 км, а на почти 2 навършени - 4000 км със самолет Simple Smile

# 36
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не мисля, че ще имате проблеми.
Ние пътуваме на такива разтояния от 3-месечна възраст. А първото си пътуване на 17-тия ден ( 110 км.) ... Crazy

# 37
  • Мнения: 1 195
Синът ми беше в средата на 3 месец като пътувахме от София до Бургас.
На отиване беше много превъзбуден и непрекъснато искаше да гледа през прозореца, не искаше хич да седи в столчето за кола.
На връщане спа през цялото време Simple Smile
Не мисля че е проблем пътуването Simple Smile
зареди се с много играчки вода храна и търпение  Mr. Green

# 38
  • Мнения: X
Като беше на толкова месеца мин. г. ходихме на море, пътувахме си чудесно, спокойно и по времето, когато не спеше успявах да го залисвам. Сега обаче става трудно, не иска да седи в столчето и не ми се мисли как ще стигнем до морето. Ти си познаваш детенцето, но мисля, че на тази възраст е по- лесно. Ще видим...

# 39
  • Мнения: 1 212
С малко дете е лесно, защото спи доста по пътя.
Ела да видиш сега като е на 2 какъв цирк е  ooooh!

Така е ! Peace
Пък ако кърмиш още ... хич не му мисли и тръгвай, цицата е вълшебница на дългия път  Wink Grinning
До 1г кърмих и тогава пътувах 3 пъти за 1  месец по 800 км със сина ми  - никакъв проблем  Peace

# 40
  • Мнения: 118
С моята бебка ходихме от Пловдив до Добрич (това са доста километри) имаше и сан и игри имаше.Най лошото е изпотяването, страшно много се изпотяваше(при условие 4е парното беше спряно)

# 41
  • Мнения: 398
 За първи път малкият пътува на 40 дни и то на дълго разстояние.Не е имало проблем.Колкото е по-малко толко по-добре.

 Хубаво е да почивате ,да подишате малко въздух.Вземете играчки и това е.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Както всички са ти казали с малко дете е по-лесно.Пътуването ще го унася, ще спи.А и вие ще спирате.При нас сега е голям ужас.Диването не иска да стои в столчето, иска да е прав за да гледа колите или да е на предната седалка защото има много копченца, ръчки и други такива интересни неща за пипане  Crazy

# 43
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Пътуваме с Дани от както стана на 6 месечна възраст.
Стои си в столчето, като беше по-мъничак спинкаше.
Правехме почивки, често, за да подиша чист въздух и да се раздвижи.
Няма да имате проблеми. Peace

# 44
  • Мнения: 3 500
Пътували сме няколко пъти с нея на дълъг път - на 2 месеца -2 пъти, на 10м., на 12м., на 1г. и 2м. Дори с автобус ни се е налагало да пътуваме двете. Винаги спи около час - час и половина, след това гледа през прозореца, или пък си играе с нещо. Съвета ми е да се въоражиш с интересни неща - например карти за игра, протмоне, което да отваря и застваря, някоя интересна кукла и т.н. Не мисля, че трябва да отлагате. Ще го преживеете пътя, няма страшно.

# 45
  • Мнения: 742
Когато ни се налага да пътуваме-обикновено съобразяваме пътуването с часа за сън - така детето спи през целия път Hug

# 46
  • Мнения: 4 621
Не мисля, че има за какво да е притесняваш. При положение, че детето се чувства добре, когато сте пътували 100 км, няма да има проблем и при по-голямо разстояние Hug

# 47
  • Мнения: 728
Нашия малчуган само да помирише кола и заспива..
Няма страшно дори и да е будно детето .. ако знаеш колко е интересно да се гледа през прозореца

# 48
  • Мнения: 1 049
Преди да пьтуваме пьрвия пьт за БГ беше на 1 годинка и аз се бях притеснила, как ще издьржи малката в самолета, а после и в колата няколко часа... И накрая стана точно както най-малко очаквах, малката се забавлява по време на полета с другите деца около нас. В колата умираше да си играе с очилата на дядо си и да се радва на всичко, което вижда през прозореца... докато накрая заспа и така пристигнахме благополучно. Дано и при вас бьде така и притесненията ти се окажат излишни. Все пак бебчето ти е малко, после като проходят им е много по-трудно да седят дьлго време вьрзани на едно място. Приятно пьтуване!  Hug

# 49
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Мъжът ми е от Разград, като ходихме до там за първи път с бебка тя беше на 5 м, много добре се чустваше, спа си, поигра си с играчките дето носех, хапна. А да не говорим че първото пътуване на 300 км беше на 4 м, преди това имаше доста пътувания но по 100 - 150 км, никога не е имало проблем. Запасявам се с всичко необходимо и потегляме  Party

# 50
  • София
  • Мнения: 3 249
На 7 месеца пътувахме с малката София - Варна - София съвсем спокойно. На тази възраст пътят не би трябвало да е проблем, ако детето не повръща, защото се очаква да спи повече и по-спокойно в колата.

Виж, тази година не знам как ще се справим с пътя, защото е шило - ходи, катери се, не си сяда на задника за минута дори и ще е по-сложно.

Във всеки случай вземи максимално много играчки и занимателни игри, книжки и т.н.

Успех! Peace

# 51
  • Мнения: 498
И при нас първият по-далечен маршрут беше,когато малката беше на 6 месеца...София-Варна.Проблем нямаше,като изключим това,че Яна спа общо 40 мин. за целия път. Shocked...хем тръгнахме в 6 сутринта.Много играчки и спиране за почивка. PeaceЗа първи път в живота ми,това разстояние София-Варна тогава го взехме за 8 часа. #Crazy
Иначе до сега не сме имали проблеми с пътувне,за сега не повръща...вече е по-палава,но аз компромиси със столчето не правя-тя знае,че щом се возим в колата,трябва да е в стола. Naughty

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Преди 2 месеца (бяхме на 6 м.)  пътувахме Бургас-Семково. Тръгнахме 8,30-9,00 часа и пристигнахме в 17,00 часа. На отиване предимно спеше, отказваше дори да яде. По трудно беше на връщане, повечко се сърди, но дори и тогава взехме растоянието за същото време. Спирате на всеки час на по-големите бензиностанции и няма да има ядове  Peace

# 53
  • Мнения: 4 784
Ние доста пътуваме. Понякога впрягам предварително цялото си търпение, защото ако не успее да заспи малкия, пътуването си е цяло изпитание, въпреки играчките и занимавките, които сме взели с нас.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Ние доста пътуваме. Понякога впрягам предварително цялото си търпение, защото ако не успее да заспи малкия, пътуването си е цяло изпитание, въпреки играчките и занимавките, които сме взели с нас.
Ммммм да така е и при нас  Peace. Но когато беше бебе нямахме никакъв проблем да си пътуваме и така до 1 г и 5 месеца. Сега е подвижен цирк  #Crazy

# 55
  • Мнения: 3 929
И за мен пътуванията са голям проблем. На сина ми му става лошо почти винаги и през цялото време не мога да се насладя на пътуването, защото съм "на тръни" да не повърне. Спираме често, но и това не помага. Реши ли да повръща, няма начин да се размине. Свекърва ми сподели един метод за предпазване от прилошаване. Казала й го една нейна братовчедка - детска учителка, на която често й се налагало да ходи на екскурзии с деца, а на тях им ставало лошо. Преди да тръгнете на път, се слага малко сол в пъпа на човека, на когото му стама лошо, независимо дали е дете или възрастен, отгоре се залепва една лепенка, за да не се изсипе солта. Винаги действало. Откакто започнали така да правят с децата, нямало дете, което да повръща. Отдавна се каня да го изпробвам, но винаги като тръгваме, бързаме и не успявам да го направя.

# 56
  • Мнения: 1 322
Първото ни по-дълго пътуване беше на 10м. София-Варна. Нямам оплаквания.

# 57
  • София
  • Мнения: 308
За пръв път пътувахме с малката когато беше на месец и половина. В най-големия студ този февруари при -15 градуса я заведохме на рожденния ден на бабите и единия дядо, че не бяха я виждали. През цялото врема спа, после хапна и пак отнесе. От тогава не сме спирали да пътуваме и обикновенно до 15 минута е заспала. Използваме докато е бебе да я свикнем с пътуванията и с различните места и хора. Дано и като порасне да понася пътуванията.

# 58
  • Мнения: 1 029
И ние пътуваме много, откакто се е родила дъщеря ни все сме  някъде на път. В началото също много се притеснявах как ще й понесе, но в повечето случаи тя си спеше през по-голямат част от времето и не сме имали никакъв проблем. Сега вече е малко по-трудно, защото в най-добрия случай спи 1-2 часа, а през останалото време трябва с нещо да се занимава и много не й се стои вързана в столчето. Важно е да се правят чести почивки, за да може детето да се раздвижи малко и да се разнообрази.
Според мен няма да имате проблем, а и по-добре да свиква от малко.  Peace

# 59
  • Мнения: 224
Скоро ни се налага да ходим до София(на 350км. от нашия град),а бебето ми е на 6.5 месеца и не знам как ще издържи на това пътуване и се чудя  дали изобщо да го предприемаме....До сега сме ходили само на 100км извън града и тя спи в колата,обаче 350км.ми се виждат множко....С ваште бебоци как е ,слушат ли в колата?
аз с дете на 45 дни направех пътуване от 1800 км  с кола и след месец отново навръщане   не бих повторила втори път Crazy ,не се притеснявай  Peace

# 60
  • Мнения: 2 096
с почивка по средата и съобразяване на тръгването точно когато бебо заспива се справяме добре.. инач си купихме портативен двд плейър за да гледа и слушка в столчето че като е буден е голямо шило и не му се стои..

# 61
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Е, ще издържи, не може да не издържи! Още е малко. Ние нашия син 2 пъти го мъкнахме на море и 2 пъти на обиколки из страната на тази възраст.
Виж, след годинката става по-сложничко  Wink

# 62
  • Мнения: 1 193
Ние, не сме имали, никакви проблеми  Grinning
С малката, на 2м и 1/2 ,ходихме на море Сф- Каварна, спа си като "пич".
Често пътуваме, на дълги разстояния  Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 672
Ние имахме подобно пътуване миналият месец, когато Алекс беше на вашата възраст. Около час спа след което си игра...и накрая на последните 100на км рев....Та спирахме, разхождахме се, гушкахме се.... Сега идват празници и се чудя дали да му причиняваме пак същото за да отидем на гости при баба...
Ние сме по-скоро изключение така, че докато не пробвате няма да разберете как ще се държи малкото сладурче. Дано не е като при нас Praynig

# 64
  • Мнения: 2 334
Скоро ни се налага да ходим до София(на 350км. от нашия град),а бебето ми е на 6.5 месеца и не знам как ще издържи на това пътуване и се чудя  дали изобщо да го предприемаме....До сега сме ходили само на 100км извън града и тя спи в колата,обаче 350км.ми се виждат множко....С ваште бебоци как е ,слушат ли в колата?
Моята дъщеря беше на 2 месеца и половина като патувахме на 350-400км.Никакъв проблем не сме имали.Дори почти през целия път спинка Simple Smile

# 65
  • Мнения: 258
Зависи детето дали обича да пътува... Ирен имаше един период - не я свърташе на 1 място и само мрънкаше и плачеше и в колата правехме буквално цирк за да можем въобще да пътуваме. После пък мина в друг режим - с влизането в колата заспиваше и се събуждаше само като спре колата, дори да са 500 км...  Peace

# 66
  • Мнения: 4 335
Докато се ка4им в колата и малкия заспива,не сме пьтували още на много дьлги разстояния,но ми се струва,4е и колкото километра да са все ще спи Peace

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И ние постоянно сме на път- с кола,със самолети и не сме имали проблем  Peace

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ще издържи...главно ще спи по пътя, по някое време ще спрете, ще слезете за 15 мин да починете.....и така...лека по лека ще стигнете...няма страшно Wink Даже иззберете време за път, когато се пада да спи, така може да проспи и целия път....
bowuu

# 69
  • Мнения: 187
Миналият месец се наложи да пътуваме на 400км..от София с бебе на 5 месеца.Пътуването мина нормално,малкият слуша.Просто спирахме по често.Не мисля,че ще има проблем.

# 70
  • Русе
  • Мнения: 7 791
Moето докато навърши 3 години три пъти пътува със самолет, два пъти до Испания и обратно с кола ( това са поне 35-40 часа и 3 500 км.) и около 50-на пъти до София и обратно. Под 200км. не ги броим за дълго пътуване. Никога никакви проблеми. Винаги влачех по два сака багаж и всякакви чудесии, много музика,  но почти винаги спеше.  Peace

# 71
  • Мнения: 10
 :lol:dy6terq mi e na 6.5 meseca i ot na4aloto pytuva mnogo i haresva pytuvaniata; na 2.5 meseca letqhme kato smenqhme 2 poleta; posle s kolata pytuvahme mnogo..Predi 4 dni minavahme v dvete posoki 400 km razstoqnie: nqma6e problem. Kakto pi6at i drugite majki, vzemete igra4ki, 4aj ili vodi4ka; ako su4e, kato se iznervi se slaga na gyrda, peqt se pesni4ki, puska se muzika, gledajte deteto da ne e mnogo oble4eno za da se 4uvstva konfortno. A i s kola vinagi moje da sprete i da po4inete, nali? Peace

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 817
И аз това се чудя, но нашите километри са 8 пъти повече и наезнам как ще ги пропътуваме  newsm78 . Ама пусти страх от тези самолети, не мога и не мога да се кача  Embarassed

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 14:00 от Empres

Общи условия

Активация на акаунт