Дюканки с палачинки, трици и меса топим сланина и кила - 93 тема

  • 42 604
  • 951
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 640
Мишленце,  hug Two Hearts



Мънки, честито минусче!  Hug Браво на вашето семейство! Това се казва да валят добри новини! Пу-пу!  Heart Eyes Лека бременност на бъдещата мама и през ноември да се роди здраво и красиво бебче!  Hug



Ета, браво!  smile3501
MAMSHug
Танич, благодаря  Hug, добре съм сега. Но следобед се скапвам.  Tired

# 61
  • Мнения: 308
Привет и от мен! Тези дни в работата е лудница, а замествам и секретарката и нямам никаква възможност да ви чета. Но ми липсвате много. Това е за всички вас. Hug Hug Hug
Перле, Честит рожден ден! Пожелавам ти много щастие, любов и безброй незабравими мигове! И цялата упоритост на нашата зодия! Това е за теб: http://kartichki.abv.bg/sendcard.phtm!?card=242594  Hug  bouquet

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 10:42 от rokipagane

# 62
  • Мнения: 248
Здравейте и от мен!

bdbaloni

Честит рожден ден Перле!
Много здраве и много щастливи мигове! Весело изкарване на празника!

Не се включвам редовно, но пък гледам да ви чета. Ако не сте вие сигурно нямаше да успея да стигна до тук. Карам си 3-та фаза и кантара мърда с 1кг. след галавечерите, но с протеиновия четвъртък всичко си идва на мястото. Не съм свалила повече килограми, само обиколките от ханша и бедрата продължават да се смаляват (за гръдната няма да кажа нищо  Mr. Green). Вече и съпругът ми е третофазник.

Желая на всички хубав и усмихнат ден с много минусчета  Hug

# 63
  • Мнения: 911
Добър ден,

днес съм като ламята Спаска - до тук 3 телешки кюфтенца на скара и 1 литър вода, до довечера не знам колко ще изям, но това е хубавото тук, че не се внимава за количества, а само са вида на храната.

Лек и успешен ден на всички.

Честит Рожден Ден, Перле!
Да си здрава и много обичана.

# 64
  • Мнения: 2 829


Мьнки, дано повлечеш крак и повечко момичета да се похвалят с такава прекрасна новина.  stork-boy EFP stork-girl

ох,дано Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Стискам палци на всички желаещи да стане работата preggo preggo

Сънче-,- Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
а дано, Praynig Praynig

айде ,излитам
Лек и свалящ ден Hug Hug Hug Hug Hug

# 65
  • Мнения: 480
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПЕРЛЕ! САМО ХУБАВИ НЕЩА ДА ТИ СЕ СЛУЧВАТ!


Успех на бебеправещите  Praynig  Hug !!!

Момичета, не мога да се справя с този желатин, не ми се получава... Опитах се да си направя тирамису  Sad Сигурно има тънкости...
Моля ви кажете ми къде е тайната - 4 желатина изхабявам вече...

# 66
  • Мнения: 552
Шуши, аз го слагам за 5 минутки в студена вода и после за 20 секунди в МВ и е готов. На водна баня никога не ми се получава  Peace
Съни  Hug

# 67
  • Мнения: 526
За 6 дена на ударен режим съм -2.8. Днес ми е 7ми ден. Колко да ги направя? Мисля 10 дни newsm78

Много са 10 дена!  Naughty Днес си довърши ударния и от утре влез в Смесената фаза. И аз мислех 7 дена да направя Ударния, но ветераните тук ми казаха, че не е полезно. Така че скачай смело в Смесената  Peace

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 11:19 от играчка-плачка

# 68
  • Мнения: 203
Хайде и аз да се разпиша.
Нещо ме беше стегнала шапката тези дни и нямах стимул #Cussing out.Но като разгледах един сайт на руски/съжаляван ама не обърнах внимание кой го беше дал/ за 1 дебеланка свалила 60 кг........какво да ви кажа.Все едно сега ще почвам и съм така нахъсана,че изобщо не мисля да се отказвам докато не достигна желаното тегло Blush.
Ами това е.
Лек и диетичен на всички. Peace

# 69
  • Мнения: 184
Момичета, тези обриви май са заразни и през форума Simple Smile
Сутринта се събудих и аз с обрив. Имам само по врата и лицето.
Пъпките са много ситни, но ме дразнят ужасно, без да сърбят.
Може и от антибиотика да е, но пък може и да не е от него.
Та, внимавайте! Не четете за обриви повече, че прихваща Simple Smile
Ха наздраве с кафенцето! Hug

# 70
  • Мнения: 6 732
Добър ден чаровници  Hug
Вещи снощи набързо ни отстреля и пусна новата темичка.
Вещи,  smile3525 за неуморния ти труд.
Перлеееее, newsm59 .Да си здрава,слаба,много щастлива и обичана.Много късмет да има в живота ти и весело изкарване на празника   love001

 offtopic   smihesorry Варненски мацки,бихте ли ми дали на ЛС координатите на някой приличен хотел в района на Икономическия университет,че на 20.04 щерката е на предварителен изпит.Благодаря ви предварително.

За всички чаровни дюканки  Hug .

# 71
Привет и от мен, да се запиша и аз в новата тема. Желая на всички успешен ден и много минусчета.

ПЕРЛЕ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН newsm59

Вещи, когато е удобно пиши и мен в таблицата

# 72
  • Мнения: 352
Бермудез , Пиглет, Бейби дол, То_ни, Цвети, Сънче, Геци 75, МАМС,  благодаря ви милички!  Hug  newsm51

Atrakcia, Цвете 12, честити намаления!   bouquet
Ета, поздравления за свалените килограми!   bouquet
Мънки, Честито! Дано мама да изкара лека бременност.   bouquet
Мишле, Hug

Перле, честито и 5 месеца с Дюкан!  newsm51

# 73
  • Мнения: 6
 newsm51 за теб Перле! Желая ти да си много обичана и от мъжки погледи събличана! Мили Дюканки , благодарение на вас вече съм -12 кг. и продължавам! !ОБИЧАМ ВИ!!! БЛАГОДАРЯ , ЧЕ ВИ ИМА! txtloves

# 74
  • Мнения: 1 875
Разписвам се в новата тема, за да честитя на Перлата рождения ден, че иначе ще стане утре, докато изчета и да я поздравя специално с това
Пожелавам ти много здраве и късмет!  party023 Flowers Bouquet

Благодаря на Вещи за новата тема и за корекцията в таблицата  Kiss  bouquet  bouquet
За заглавието - очаквах от Мамица нещо по... духовито и натуралистично, но и това става Joy Joy Hug
Отивам да чета.

Общи условия

Активация на акаунт