70-та, немска, юбилейна тема

  • 13 387
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 521
Баси, и е русо! Не е честно пък. Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 434
Аз имам Dr. Howard Sichel's Power Pilates, post-pregnancy Workout, оригинално ДВД. Който иска, да свирка на лични. На мен не ми трябва в момента.

Имам една молба към разбиращите от козметика: Отчаяно си търся мнооооого мазен /не овлажняващ/ крем за лице - нощен и дневен. Години наред ме спасяваше Reichhaltige Nachtcreme на Bodyshop, но вече не се произвежда, защото съдържал парафин. Търсих и в Англия, и във Франция, навсякъде вече е изтеглен от мрежата. Единственият що-годе читав заместител се оказа Creme Ultra Riche Visage на L'Occitane, но първо имам проблем с редовните доставки и второ, не постига най-добрия ефект. Преди ползвах и Gold Future на Helena Rubinstein, но не останах много доволна, кожата реагира с обриви и зачервяване.
Изобщо произвеждат ли се все още кремове с парафин? Ако не, какво ги замества най-добре?

# 17
  • Мнения: 2 907
Мата, екипирала съм се до зъби с Пилатес. Имам книга - "Пилатес - лайхт гемахт" и двд " Пилатес - бейсик - щрафунг унд крефтигунг фон байнен, армен, баух, по ". Супер дотук, ама много е странна тази гимнастика, специално дишаш, визуализираш етц. Още съм лаик и то мързелив.

Стига с тези руси коси бе Сърфо. Аз като съм руса, кво? Сега се чудя дали да не се боядисам най-после доста тъмно ( абе черно направо ) защото е голяма мъка с това червено. Ще ми окапе косата. Колкото и да ми е мъчно за цвета. Незнам какво да правя. Има едни био-бои, освен с някоя такава да се боядисам, ама ярко червено био няма  Wink

# 18
  • Мнения: 7 605
Мистик, не ми се смей, но сноЩи каzах на мъжът ми zа среЩата и той каzа "Хубаво, отиди"  Rolling Eyes  Не му се идвало, нека сме се среЩнали по женски  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 3 521
Имам една молба към разбиращите от козметика: Отчаяно си търся мнооооого мазен /не овлажняващ/ крем за лице - нощен и дневен.

Държиш ли да е натур-козметика?

# 20
  • Мнения: 434
Препоръчително, но не задължително.

# 21
  • Мнения: 2 907
Мистик, не ми се смей, но сноЩи каzах на мъжът ми zа среЩата и той каzа "Хубаво, отиди"  Rolling Eyes  Не му се идвало, нека сме се среЩнали по женски  Rolling Eyes

Моят като му казах, само ме изгледа, не направи никакъв коментар. Аз си знаех, по-омразно нещо от такива срещи за него няма! А пардон, по-късно ми вика " Това групово движение и групово срещане е типично за германците. Като стадо овце"  Shocked
Но за мен е също по-добре да съм сама. Така че решавайте къде ще е.

# 22
  • Мнения: 1 584
И аз най-вероятно ще съм сама (с детето де) - само да не е на 12.4 плс плс плс  Praynig

# 23
  • Мнения: 1 768
Запис !  bouquet

# 24
  • Мнения: 11 309
Мише, в предната тема Асялайн беше питала за същото. Ако ти се преглежда назад - виж. Ако не - свирни на ЛС.
Аз май ще се  размина със среща на 12. Занималнята на щерката планират семеен уикенд с нощувка на югендхерберге. Подробности ще знам по-късно следобеда.
Прибрах се читава от амниото. Случих на читав доктор, че отраз успя да намери подходящо място. Бебето рита живо и здраво. Стискайте палци за ХХ резултат.

# 25
  • Мнения: 434
Гледах, не е същото, моето питане се отнася за парафиносъдържащи кремове.

Вечка, амниото онази дълга игла през корема ли е? Не ти ли предложиха изследване на шийните гънки? Както и да е, радвам се, че всичко е минало добре. Кога излизат резултатите?

# 26
  • Мнения: 11 309


Вечка, амниото онази дълга игла през корема ли е? Не ти ли предложиха изследване на шийните гънки? Както и да е, радвам се, че всичко е минало добре. Кога излизат резултатите?
To не дава добър процент категоричност, каквато на мен ми трябва, освен това се плаща на ръка, а амниото се поема от касата. Странни недомислици. Резултатите след 14 дена.

# 27
  • Мнения: 911
Стискам палци на Вечка и Точица.
За крем не мога да помогна. Искам Пилатес. Макар и добрата стара Каланетика при мен да дава наистина чудесни реzултати. Видими. И бърzи.

# 28
  • Мнения: 1 636
Хей,ако Ще е беz мъже каzвайте,zа да се откаzвам. Аz по влакове няма да тръгна,а не мога да му кажа zакарай ме на 400км и паzи децата. Това става,ако сме си тук. С 2 като на6ите не е честно от моя страна  Thinking

# 29
  • Мнения: 9 052
чико, варианта с транссексуална операция zа малко не ви ли устройва??
аz съм по каланетиката, но съм по голям привърженик на мърzела май  Sad гледах кавкаzка пленница , бях го поzабравила. Гот  Wink

Общи условия

Активация на акаунт