Чакаме с нетърпение МАЙското творение(25)

  • 12 617
  • 276
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 572
Да се запиша
Вече не мога да седя пред компа Sad  Embarassed
 доста съм  bombs надебеляла

# 46
  • Мнения: 85
Да се запиша
Вече не мога да седя пред компа Sad  Embarassed
 доста съм  bombs надебеляла


Хи хи , на цици ако съдя по картинката!!!   bouquet

А между другото този линк http://www.pampers.bg/gallery_view.php?id=5043 не се отваря!

# 47
  • София
  • Мнения: 186
магазина се казва ISTIKBAL,
има го и  в Дружба  и на  Стамболииски,
само креватчето е  840 лв. ,
но ако отидете ще  видите  други модели там,това го няма точно,(има го в стар каталог),
ние  го поръчахме,защото шефа на магазина  ни е  приятел,и той се обади да ни спретнат  едно във фабриката,
но тя  не е в БГ-абе доста сложна работа  стана,но важното е че си имаме красиво и здраво креватче Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 2 227
Кога свърши старата и започна новата тема? Shocked Laughing
Отивам да чета.  bouquet

# 49
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
магазина се казва ISTIKBAL,
има го и  в Дружба  и на  Стамболииски,
само креватчето е  840 лв. ,
но ако отидете ще  видите  други модели там,това го няма точно,(има го в стар каталог),
ние  го поръчахме,защото шефа на магазина  ни е  приятел,и той се обади да ни спретнат  едно във фабриката,
но тя  не е в БГ-абе доста сложна работа  стана,но важното е че си имаме красиво и здраво креватче Simple Smile


Супер, аз много го харесвам тоя магазин, но като ходихме последно, нямаше бебшки креватчета! Мерси много!

# 50
  • Мнения: 236
Здравейте
Вики браво за темичката  bouquet
Гледам че пишете за легълцата за бебо,ние ще ползваме от баткото кошарата,тя е от преносимите или още от сгъваемите,страшно сме доволни,матраче ще взема ново и пак ще е от тези на ТЕД с кокос- ортопедични ги водят много са хубави.
А секса какво дави кажа - и аз нямам в момента желание,и как иначе като съм станала меца и едвам се обръщам в леглото Shocked
Аз също не съм писана отпред  newsm78  е ама нали съм и новичка тук   - стартирах 53 кг...в момента съм 74 Embarassed
за мен това е втора бременност ,от Бургас съм

# 51
  • София
  • Мнения: 376
Мале мами голямо писане сте му ударили тия дни не мога да ви изчета Hug, а и днеска го ударих на почивка Mr. Green
Запис във темичката браво на Вики  bouquet, днеска лекцията беше много интересна Peace, и после купих на бебо поредните дреболии,та сега ми едно хубаво Heart Eyes
А пък да ви се похваля, вече сме с количка, вчера татито ходи да я купи
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/3441, ето тази дано да ни върши работа Wink
А за гащи незнам какви да купя, от онези памучните намерих във Хиполенд, ама си взех по малък номер и не ми стават Tired, ако някоя мама има по малко гъзе, ги давам, а и те не са дълбоки достатъчно и вече незнам newsm78
И превръзки не съм си подготвила, казвайте от къде ако някой вече се е снабдил с подходящи Thinking да свирка

# 52
  • Мнения: 7
Секс ли?????  newsm78 newsm78 newsm78
Какво беше това? Ние от повече от месец не сме правили такива неща. Че нещо ни достарша вече. Абе то не че преди това (откакто съм бременна де) беше кой знае какъв секс... Ама съм го предупредила че като родя...да му мисли. Няма оттърване. Ще трябва да се наваксва.

# 53
  • Мнения: 7
Orchidee®, и аз много харесах тази количка, но в черно. Още като излезе модела. Ама толкова пари не ми се дават честно казано. Не са ми проблем, ама някак ми се свидят. Иначе количката е страхотна. И цветовете са много хубави, и е лека... Със здраве да си я ползвате.

# 54
  • София
  • Мнения: 508
Здравийте и от мен  Laughing
Не съм писала от 4-5 месеца  Embarassed дано не сте ме отписали  Embarassed За протокола - чакаме момиченце  Grinning и съм вече 20кг. отгоре  Embarassed и ми е втора бременност - от София съм.
Много красиви креватчета сте купили - ние ще използваме преносимата кошара от баткото, че той още си спи в неговото креватче, само матрак купих - кокос и пяна. Иначе за мен матрака е много важен - Марти спи на магнифлекс и съм много доволна - струва си парите  Peace щурото ми момченце направо му разказва играта - що подскачане е видял този матрак и пак не е мръднал, докато матрака на кошарата се счупи  Laughing Сега и за бебка ми се искаше да купя по хубав матрак, но няма смисъл, защото към края на годината ни предстой да ставаме новодомци и съм решила Марти да спи вече на голямо легло а бебка ще наследи дървеното му креватче с матрака.
Относно гащите за еднократна употреба си купих от пигис хаус, чисто бели на кам, 5 бр. за 5 лева и има всякакви размери.

# 55
  • Мнения: 9
Здравейте Мами ! За креватчето ние купихме на Дизайн бейби - такова, което става на голямо после ,с бюро и шкафче, иначе е оранжевко с кош-люлка - 370 лв. с матрак подарък.
А относно ревовете - направо едвам се понасям, доскоро беше по - рядко веднъж - два пъти в месеца , а сега през ден и то за пълни глупости и нерви, нерви! Добре , че ме търпят , ама няма пък само ние да изтърпяваме всичко и мъжете ни и те да отнесат нещо ! Joy

# 56
  • Варна
  • Мнения: 903
Хайде и от мен в новата тема. Благодарско на потрудилото се маменце Hug
А от вчера съм в официален болничен, сега очаквам да започнат да валят парички охаааа Mr. Green Mr. Green ( шегувам се, разбира се). Продължавам да съм възмутена от МД Варна, трябваше да си искам изследванията, да напомням... А на всичкото отгоре от няколко дни съм с прищипан нерв ( или поне аз такава диагноза съм си поставила), та вървенето ми е кошмар...Стига оплакване Crazy
за секса....ми то човещинка Embarassed...kris_80, не се кани много, че след раждането поне 30-40 дни ще е "суша" Wink
легълце: аз писах пред няколко теми...нашето, за бонбонката е Giordani

Остава да вземем матраче, мисля да е като на баткото кокос и нещо си
Вече се снабдих с "комплекта", изискван в болницата, сиреч съм почти готова...но не бързам
Няма да си вземам гащи за еднократна употреба...не зная как ще се чувствам с тях...
И последно: взехме си количка за близнаци, но става и за т.нар. породени деца, та за момента съм решила проблема с лесното придвижване.
Така, похвалих се, сега да ходя да готвя  chef
ХУбава вечер

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 10:40 от SVU_D

# 57
  • Мнения: 236
забравих да пиша терминът ми е за 21.05,от срамежливите сме засега....
Мамита щях да ви питам тези гащи за родилки дали ще са удобни за мамите със секцио,дали няма дани обиват  newsm78  аз предния път не съм ги ползвала ,та сега се чудя

# 58
  • Варна
  • Мнения: 43
Браво Вики! Много добре си се справила!!! newsm51

И аз да се запиша в новата темичка.
Секс... newsm78 Вече наистина имам чувството, че съм забравила какво е. От миналата година не сме правили. А иначе и на двамата ни се иска.
За кошарката поръчахме от Америка на Graco за 100$ и дано да дойде навреме.
SVU_D Честито за количката! Може би това е много добър вариант за двете дечица.
Хайде да се връщам на старата темичка, че не съм ви дочела.

# 59
  • Мнения: 33
И аз да се запиша! Simple Smileколко много сте изписали за един ден.Днес бях на консултация и ми биха ваксина против тетанос и ми пуснаха изследвания,вече последните.
Относно килограмите и аз съм от групата на освинилите се-94 кг,а бях 68кг.А за секса да не говорим,забраниха ми още в третия месец/ама аз не съм го спазвала Embarassed/,но после но-шпа,магнерич и т.н.
Само мога да кажа,че днес вече приключих с всички покупки,дори и превръзки за след раждане си взех.Та вече ми остана само да чакам момента,че много ми тежи тумбака вече.Лека вечер тумбачета и дано се наспим тая вечер Praynig

Общи условия

Активация на акаунт