Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора
zdraveite as sa6to kato niakoi ot vas opitvam za vtoro beb4e,no uvi za sega bez uspex treti mesac ni6to moita ginekolojka mi izpisa glotrybergil kakvo 6te kajete
Цитирай

София

Беси, 3 месеца е несериозно малък срок, за да се притесняваш. И как така твойта лекарка ти предписа Клостил? Прави ли ти някакви изследвания преди това? Приемането на това лекарство не е безобидно! На колко си години, от къде си? Дай повече инфо, за да ти помогнем, доколкото можем.
И, моля те, пиши на кирилица.
Цитирай

София

bebsyy1   добре дошла  Hug
Тези въпроси може и в седмичната да ги пускате да не ни бие Херка  Wink
Заповядай там при нас  welcome
Ето линка : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=280215.0 
Цитирай

Варна

Не може да пиеш Клистил,ако проходимоста на тръбите ти не е проверена.
Цитирай

bebsyy 1,здравей и добре дошла Hug
Дано скоро се сбъдне желанието ти съвсем скоро Praynig,а за лекарството,което са ти предписали знам,че се приема след предварително направена цветна снимка.Правили ли са ти такава?
Цитирай

Бургас

Преди да приемаш клостилбегит трябва да имаш направени хормони , цветна снимка, спермограма в клиника по стерилитет , и да имаш проследяване на ову поне три цикъла , май много станаха
Сега по твоя случай мисля че първо три месеца са много кратък период за да съди гинеколога ти че имаш някакъв проблем със забременяването , а клостилбегита се предписва само при установен такъв ,  Peace
Цитирай

София

Продължавайте с опитите Hug.
Цитирай

UK

Не се притеснявай 3 месеца не са много време за бебче.Продължавайте с опитите и успех Peace
Цитирай
zdraveite i az opitvam ot 4,5 mec za vtoro dete no dosega bez uspeh.chuvala sam che i pri drugi ne e stanala vednaga pri vtoroto i zatova ne sam hodila po doktori.no ako iskash da stane po skoro napravi isledvania da vidish kakvo shte pokajat.USPEH!!!
Цитирай
zdraveite iska i az da se prisaedinq kam vas na tema iskam bebe i az se opitvam s moq ot 7 meseca no ni6to i mi prepora4axa da piq tribestan
Цитирай

София

zdraveite iska i az da se prisaedinq kam vas na tema iskam bebe i az se opitvam s moq ot 7 meseca no ni6to i mi prepora4axa da piq tribestan
Недей да пиеш неща без да са ти назначени от лекар  Naughty По-добре се консултирай с гинеколог и ако трябва пуснете и хормони, но не на своя глава Wink Пожелавам ти успех и дано по-скоро стане. Заповядай в седмичната тема, там можеш да задаваш всякакви въпроси и момичетата биха могли да ти отговорят  :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=284214.120
Peace Hug
« Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 16:43 от Snuki »
Цитирай

Момичета 3,4,5 месеца не са тревожен период.Но спокойно може да се пуснат изследвания- хормони, проследяване на овулация , спермограма и ча след това да се взимат лекарства!
Пожелавам ви успех!
Цитирай
Момичета ние също опитваме от 5 месеца и все на става! Гледам да не се притеснявам, но уви! Всеки път едно и също. Колко ли тестове за овулация съм направила, температури ли не бяха и профилактични прегледи! Цикълът ми е много редовен и нямам проблеми. Ще чакаме! Стискам палци за всички вас! Дано по-скоро се похвалим с  EFP
Цитирай

София

И ние се "борим " с това забременяване вече от 2-3 месеца-знам че не е много, но се притесняваме...........при мен се оказа, че уво ми е съвсем не предвидимо- док ми каза, че така било при различните жени е различно, тоя месец например,ако не бях отишла на лекар щях да я изпусна-ТЪПА РАБОТА!!!! newsm70
Цитирай
momi4eta mnogo se izvinqvam no ne moga na kirilica da pi6a i az taka ot 7 meseca vse ni6to ne se polu4ava no 2 mesec cikala mi e mnogo kratak i mnogo qrko 4erveno i misliq da posetq videozon za da razbera kva  e pri4inata
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора