iskam bebe

  • 3 948
  • 44
  •   1
Отговори
zdraveite as sa6to kato niakoi ot vas opitvam za vtoro beb4e,no uvi za sega bez uspex treti mesac ni6to moita ginekolojka mi izpisa glotrybergil kakvo 6te kajete

# 1
  • София
  • Мнения: 6 302
Беси, 3 месеца е несериозно малък срок, за да се притесняваш. И как така твойта лекарка ти предписа Клостил? Прави ли ти някакви изследвания преди това? Приемането на това лекарство не е безобидно! На колко си години, от къде си? Дай повече инфо, за да ти помогнем, доколкото можем.
И, моля те, пиши на кирилица.

# 2
  • Мнения: 674
bebsyy1   добре дошла  Hug
Тези въпроси може и в седмичната да ги пускате да не ни бие Херка  Wink
Заповядай там при нас  welcome
Ето линка : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=280215.0 

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Не може да пиеш Клистил,ако проходимоста на тръбите ти не е проверена.

# 4
  • Мнения: 232
bebsyy 1,здравей и добре дошла Hug
Дано скоро се сбъдне желанието ти съвсем скоро Praynig,а за лекарството,което са ти предписали знам,че се приема след предварително направена цветна снимка.Правили ли са ти такава?

# 5
  • Мнения: 3 294
Преди да приемаш клостилбегит трябва да имаш направени хормони , цветна снимка, спермограма в клиника по стерилитет , и да имаш проследяване на ову поне три цикъла , май много станаха
Сега по твоя случай мисля че първо три месеца са много кратък период за да съди гинеколога ти че имаш някакъв проблем със забременяването , а клостилбегита се предписва само при установен такъв ,  Peace

# 6
  • Мнения: 281
Продължавайте с опитите Hug.

# 7
  • Мнения: 1 085
Не се притеснявай 3 месеца не са много време за бебче.Продължавайте с опитите и успех Peace

# 8
zdraveite i az opitvam ot 4,5 mec za vtoro dete no dosega bez uspeh.chuvala sam che i pri drugi ne e stanala vednaga pri vtoroto i zatova ne sam hodila po doktori.no ako iskash da stane po skoro napravi isledvania da vidish kakvo shte pokajat.USPEH!!!

# 9
zdraveite iska i az da se prisaedinq kam vas na tema iskam bebe i az se opitvam s moq ot 7 meseca no ni6to i mi prepora4axa da piq tribestan

# 10
  • Мнения: 444
zdraveite iska i az da se prisaedinq kam vas na tema iskam bebe i az se opitvam s moq ot 7 meseca no ni6to i mi prepora4axa da piq tribestan
Недей да пиеш неща без да са ти назначени от лекар  Naughty По-добре се консултирай с гинеколог и ако трябва пуснете и хормони, но не на своя глава Wink Пожелавам ти успех и дано по-скоро стане. Заповядай в седмичната тема, там можеш да задаваш всякакви въпроси и момичетата биха могли да ти отговорят  :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=284214.120
Peace Hug

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 16:43 от Snuki

# 11
  • Мнения: 112
Момичета 3,4,5 месеца не са тревожен период.Но спокойно може да се пуснат изследвания- хормони, проследяване на овулация , спермограма и ча след това да се взимат лекарства!
Пожелавам ви успех!

# 12
Момичета ние също опитваме от 5 месеца и все на става! Гледам да не се притеснявам, но уви! Всеки път едно и също. Колко ли тестове за овулация съм направила, температури ли не бяха и профилактични прегледи! Цикълът ми е много редовен и нямам проблеми. Ще чакаме! Стискам палци за всички вас! Дано по-скоро се похвалим с  EFP

# 13
  • Мнения: 4 070
И ние се "борим " с това забременяване вече от 2-3 месеца-знам че не е много, но се притесняваме...........при мен се оказа, че уво ми е съвсем не предвидимо- док ми каза, че така било при различните жени е различно, тоя месец например,ако не бях отишла на лекар щях да я изпусна-ТЪПА РАБОТА!!!! Weary

# 14
momi4eta mnogo se izvinqvam no ne moga na kirilica da pi6a i az taka ot 7 meseca vse ni6to ne se polu4ava no 2 mesec cikala mi e mnogo kratak i mnogo qrko 4erveno i misliq da posetq videozon za da razbera kva  e pri4inata

Общи условия

Активация на акаунт