ппроверка на кърмата, къде?

  • 2 778
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 74
Кажи на твоята да не си втълпява такива глупости а да си кърми бебчето спокоино.Защото на мен ми го втълпиха че кармата ми не е хранителна в къщи не ме подкрепиха а ме принудиха да храна бебка с АМ.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 546
На мен пък ми рече един ден майка ми така. Embarassed Е, майка ми е и да е жива и здрава ама аз само се усмихнах. Като е криво детето да не би кърмата да ти горчи където се ядосваш с баткото. Защото моята така горчеше и ти се отби на 40 дена. И питам аз - Как разбра, че горчи??? А тя "Опитах я." Confused

# 17
Цитат
Mili maiki,v Bankata za maichina karma se pravi takava proverka.Edinstveno tam ima specialen analizator,koito izsledva karmata biohimichno.tel.828 15 10  822 09 30.V momenta pravim i kampaniq za nabirane na novi donorki.Molq Vi neka ,koqto ot Vas ima izli6no kolichestvo karma da ni se obadi.Po tozi nachin,6te pomognete na mnogo bebenca s problemi.Karmata se zapla6ta.Predvaritelno vi blagodarq

Мили майки,в Банката за майчина кърма се прави такава проверка.Единствено там има специален анализатор,които изследва кърмата биохимично.тел.828 15 10  822 09 30.В момента правим и кампания за набиране на нови донорки.Моля Ви нека ,която от Вас има излишно количество кърма да ни се обади.По този начин,ще помогнете на много бебенца с проблеми.Кърмата се заплаща.Предварително ви благодаря.

-------------------------------
Моля, пишете на кирилица  Peace

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 13:03 от Бу

# 18
  • Мнения: 280
В Майчин дом в София правят такова изследване.Друг е въпросът,че и според мен то е ненужно.От къде е приятелката ти,за да се види ако трябва с по-опитна мама и да си поговорят за митовете и истините за кърменето.

Общи условия

Активация на акаунт