PAMPERS

  • 727
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 743
Преди около 2 месеца от Кауфланд купих на дъщеря ми памперси. Използваме Pampers 4+. Но за моя изненада тези бяха нови - в смисъл че бяха с ластичета и по-различни шарки. Много ми харесаха и се зарадвах, че най-накрая направиха с ластичета памперсите си. Но от тогава не съм намерила никъде такива. Останах доволна, а не мога да ги купя отново. Ако знаете къде могат да се намерят - споделете, моля!
А за новите Sleep&Play нямам думи да опиша колко некачествени са. Пропускат много бързо и са толкова тънки, че може и носа да си избърше човек с тях.

# 1
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Мисля, че не си права за новите Sleep&Play. Нито веднъж не са пропуснали на бебето ми. Или може би си уцелила някоя некачествена партида. Аз съм много доволна от тях. По цяла нощ спи бебчо с тях и на сутринта е сух. Ползва ги от 3 седмици. Дори и през деня съм му слагала за 3-4 часа. А пък са тънки, защото и са много по-евтини от другите.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Оказа се,че пампите с ластик са объркана партида и по погрешка са се озовали на Бг пазара.Повече няма да ги има,сори.

# 3
  • Мнения: 1 273
Оказа се,че пампите с ластик са объркана партида и по погрешка са се озовали на Бг пазара.Повече няма да ги има,сори.

Да за съжеление си права.
И аз колко мноо ги харесах... Mr. Green

# 4
  • Мнения: 745
 От sleep and play съм доволна и аз . Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 5 693
Да,памперса с ластик бил по погрешка внесен в Бг и няма да го има за сега иначе бяха супер!
 От sleep and play съм доволна и аз  Peace

# 6
  • Мнения: 743
Благодаря за отговорите. Многи жалко, бяха страхотни памперси.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 296
Да,памперса с ластик бил по погрешка внесен в Бг и няма да го има за сега иначе бяха супер.
smile3512

# 8
  • Мнения: 3 376
Аз пък не намирам никаква разлика от това дали са с ластици или не.

# 9
  • Мнения: 4 784
Аз намирам разлика и винаги, когато съм извън страната, последно до Гърция ходихме и си купувам по 2-3 пакета от там. Дразни ме това, че ни имат като втора ръка хора тука. По Европата с ластик, пък при нас - не  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 2 936
Аз пък не намирам никаква разлика от това дали са с ластици или не.

има разлика и то голяма! а също има разлика и в самият памперс -тези които са ми носени от Германия ,никога не са били същите ,като тези които след време започнах да ги купувам оттук  Confused

# 11
  • София
  • Мнения: 4 397
Оказа се,че пампите с ластик са объркана партида и по погрешка са се озовали на Бг пазара.Повече няма да ги има,сори.

Да за съжеление си права.
И аз колко мноо ги харесах... Mr. Green

Аз така и не ги уцелих от 8 пакета може би, даже в една друга тема се пулих за какво става дума. А за новите sleep and play  и аз съм доволна досега не са ми пропускали  Peace

# 12
  • Мнения: 4 784
За sleep and play писах и в другата тема, на нас ни паснаха само за през деня. Нощно време малкия много пълни памперса и две вечери слягах от тях и двете сутрини след това беше целия мокър. Може би зависи от това колко пишкат дечицата през нощта.

Общи условия

Активация на акаунт