4увствате ли се "възрастни"...

  • 2 711
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 545
mcdirock, чувствам се като теб  Mr. Green
Понякога гледам други жени на 28-30 какви грижи имат, някои събират пари за стари години, други инвестират в супер домакински уреди, ходят на срещи tupperware и все си викам, кога ли ще дойде и мой ред да се замисля за такива по-практични неща... Thinking
Може и както казваш  някои да си останем ПитърПановци доживотно.

Аз още излизам по дискотеки и клубове с приятелки и не мисля скоро да спирам..
А и мъжът ми е с доста свободно мислене. Той си ходи по неговите рок концерти и фестове..
В неделя сутрин като се връщам, дъщеря ми ме посреща с думите "Мамо, добре ли танцува тази нощ?"  Joy
Обаче забелязвам, че после ми трябва седмица, за да си възвърна физическата кондиция. А през студентските години беше директно на лекции след купон... Crazy

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 10:57 от cleoven

# 16
  • Мнения: 3 461

Аз още излизам по дискотеки и клубове с приятелки и не мисля скоро да спирам..
А и мъжът ми е с доста свободно мислене. Той си ходи по неговите рок концерти и фестове..
В неделя сутрин като се връщам, дъщеря ми ме посреща с думите "Мамо, добре ли танцува тази нощ?"  Joy
Обаче забелязвам, че после ми трябва седмица, за да си възвърна физическата кондиция. А през студентските години беше директно на лекции след купон... Crazy


От една кръвна група сме по този въпрос. Grinning Акълът ми няма да дойде, чувствам се като 17-18 годишна,  свободна духом, въпреки ангажиментите по 3 деца и бизнес от скоро, винаги съм готова за някоя авантюристична проява, ама тя и майка ми е така, а вече е на години. По повод как изглеждам, имам една комична случка от миналото лято в Сан Франциско. Пристигаме и след няколко часа отиваме на бар , вместо да почиваме. Вече е около полунощ и на вратата охраната пуска майка ми и Джон, а на мен ми иска документи. Казвам, че съм оставила паспорта в хотела, не им прави голямо впечатление и отказват да ме пуснат. Питам защо точно  мен, след като пускат всички останали. Получавам изнервен отговор, че човекът няма да си рискува работата заради мен и да докажа, че съм на възраст да ме пуснат. Joy Joy Очаквах всичко друго, но не и това. След като се свестих от изненадата, намерих една лична карта от Бахрейн, на която имаше дата на раждане и се присъединих към възрастните за облекчение на всички. Laughing

# 17
  • Мнения: 11 307
Макдирокче, да са ти живи и здрави девойките!  bouquet
Не се мисли за "възрастна", а за нормална жена с всичките си терзания.
Аз май съм пила хапчета "Да не порЕсна" и въпреки белите жички в косата и ветрилата около очите, не се чувствам възрастна, а леко помъдряла и одомошарена.
Иначе ми дай само глупости да върша с децата.

# 18
  • Мнения: 2 907
Не се чувствам възрастна. Даже обратното. И затова не мога да намеря сходни души така лесно. Трудно ми е да говоря и мисля като улегнал човек, човек със семейство и отговорности.
Спазвам си ги отговорностите, но търся друг вид комуникация и забавления.
Нещастна съм, че не мога да излизам като едно време, че не ходя да танцувам по клубове като преди години, че няма млади души покрай мен, които да ме разведряват. Карам го на самозадоволяване - излизам сама понякога, запознавам се с млади хора и си говоря за музика и пътешествия с тях.

Това, че имам дете не ме прави по-млада, ами само ми напомня как времето лети и как от мен се очаква друго. Друго от това, което съм и искам. Гаден момент от живота е това.

# 19
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Слава Богу,зна4и не съм сама в "лудостта си"  Party
И аз се държа сериозно,когато става дума за възпитание на децата,работа и други подобни недотам приятни,но неизбежни задължения. bowuu
Ооооба4е на моменти се 4увствам малко като...хммммм...животно в клетка. Tired
Понякога ми се иска да изляза,то4но както е написала Клеовен,заЩото и аз 4увствам ,4е все оЩе имам дяволито пламъ4е в о4ите и приклЮ4енски дух ала Тали Дан  Wink Само дето в по_голяма 4аст от слу4аите съм нок аут пък и пове4ето от познатите ми имат деца и ангажименти и не им е до купони. Confused Друг момент е и,4е няма на кого да остявя девойките за да мога да се вихря,тъй 4е си оставам в "клетката на семейните задължения" с моите Щури мисли  Rolling Eyes
Мъжът ми например е много по_сериозен от мен ,но това все си мисля,4е няма ниЩо обЩо с възрастта а е по_скоро до характера на 4овек. Thinking

# 20
  • Мнения: 2 381
ооо да! Вчера ядох преди вечеря шоколад и диня и гледах ТВ легнала. Кое дете може да се похвали с това? А?
Освен това се пързалям на количката за покупки, докато я върна на мястото 'и и ям сладолед и през зимата Laughing

Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 00:05 от Niki1

# 21
  • usa
  • Мнения: 2 113
тъжно ми е да го призная, но от известно време насам - да. от както се върнах на работа започнах да заспивам вечер на канапето, на децата повече се карам отколкото се забавлявам с тях, през почивните дни се чудя как да насмогна с домакинстване, а не каква забава да си организираме, ей такива досадности. започвам да познавам майка си в себе си, определено се чуствам възрастна  Confused...

# 22
  • Italia
  • Мнения: 4 492
тъжно ми е да го призная, но от известно време насам - да. от както се върнах на работа започнах да заспивам вечер на канапето, на децата повече се карам отколкото се забавлявам с тях, през почивните дни се чудя как да насмогна с домакинстване, а не каква забава да си организираме, ей такива досадности...

Божееее това все едно от моята клавиатура е излязло с едни4ката разлика ,4е ти ме водиШ с едно дете  ooooh! Confused

# 23
  • Мнения: 3 367
Не, или не в неприятния смисъл на думата.
Нося си грижите и отговорностите,но искрено се забавлявам с децата,участвам във всичките им маймунящини, ходя на зоо и музей с по-голям интерес от тях. Имам си индикатори кога ми идва нанагорно и вече почти безпогрешно ги разпознавам. Взимам мерки овреме,това само ме спасява от "животно в клетка" усещането което е неминуемо ако работиш ,имаш дом и деца.
По дискотеки не съм ходила и в студенстки години,интересите ми към книги,театър и пр не са се променили,само пообогатили и облагородили от гимназия насам

# 24
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
хич даже не се чувствам ooooh! Whistling...ако само ме видиш колко глупости вьрша  Joy, по- бетер сьм от дете Crazy...а и няма надежда да се оправя скоро ( добре, че мьж ми ми свикна вече )....само някой да има с мен в щуротиите - и ела да видиш какво става Whistling....

само 3а пример една от последните случки - на рождения ден на бонбона на Джеми  бяхме да играят децата в една огромна 3ала - по3най кой две Crazy,( едната с корем бременна 7 месец ( bowuu ) ) най-много се пьр3аляха на пьр3алки, во3иха се на влакчета и какви ли не още щуротии направиха.....

# 25
  • Мнения: 85
Мисля, че е въпрос на дух, а не на ЕГН. Има толкова млади хора, които не обичат да излизат и да се забавляват и толкова бабки и дядковци, които продължават да си организират пенсионерски партита и забави   #Silly
Клео, следващият път като тръгнеш да излизаш, вземи и мен, и аз съм от твоята група  Grinning
Върша си домашните  задължения, но винаги съм готова за купон, ако има на кой да оставя децата  Peace

# 26
  • Мнения: 3 491
тъжно ми е да го призная, но от известно време насам - да. от както се върнах на работа започнах да заспивам вечер на канапето, на децата повече се карам отколкото се забавлявам с тях, през почивните дни се чудя как да насмогна с домакинстване, а не каква забава да си организираме, ей такива досадности. започвам да познавам майка си в себе си, определено се чуствам възрастна  Confused...
И аз имам такива моменти. Ти поне майка си разпознаваш, а аз разпознавам в себе си свекърва ми. Но това пък ми действа като студен душ и гледам да се съвземам набързо. А в двете седмици през есента, когато свекървата ми беше на гости, се бях вдетинила тотално (от което децата много намазаха!). Което не значи, че искам да живеем заедно за по-дълго време, де. Тогава сигурно ще ембрионясам.

# 27
  • Мнения: 1 329
Не, не се чувствам вьзрастна. Даже напротив, в някакьв подем за щуротии сьм. Отдава ми се....

# 28
  • Мнения: 3 932
Предимно не  Naughty
Естествено, заспивала съм на дивана, но по изключение  Whistling

А сега и хубавото време ми действа супер тонизиращо  Party

# 29
Момичета направо се успокоявам като ви чета и същевременно  се радвам.Мислех си че нещо в мен не е наред.Но сега виждам че имам сродни души . . . ... .Някога бях организаторката на всички купони . . .....някога . . . Сега не правя купони но се чувствам като някога . .. ....

Общи условия

Активация на акаунт