Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Ако си правите кола маска на интимните части на колко горе долу пораснали косъмчета си я правите?Аз сега ще си правя за  2 път и се чудя на колко пораснали косъмчета да я направя newsm78    #Crazy newsm78 Горе-долу на толкова ще стане ли --- на ето толкова колкото е прекъснатата линийка???Я покажете и вие на колко гхолеми косъмчета ги махате-предварително ви благодаря  bouquet
Цитирай

София

Ще стане! Peace
Действай!

На колко си я правя-на минималното,че да лови маската.
Цитирай

Ще стане! Peace
Действай!

На колко си я правя-на минималното,че да лови маската.
E то не мога още да действам щото са още - толкова дълги Rolling EyesКато станат --- тогава Smile
Цитирай

София

Хех.Добре. Smile
Но според мен и на две чертички трябва да лови.Smile
Цитирай

Хех.Добре. Smile
Но според мен и на две чертички трябва да лови.Smile
E при теб на 2 чертички ставало ли е?
Цитирай

под голямата лоза

Моя монитор е 86 инчов. На чертичките не вярвам някак си... Crazy
Искам снимка на косъм, върху разграфена линийка,
и тогава вече ще бъда способна да се изкажа адекватно по темата Crossing Arms Whistling
Цитирай

Според мен отиди при козметичка-тя най-добре ще ти каже дали ще стане. Wink
Цитирай

Русе

От козметичката си знам,че най-добре е космите да са 1см.Случвало се е ако са по-дълги да се налага да ги подстриже малко преди да започне с колата(става въпрос за триъгълника Blush)
Цитирай

Моя монитор е 86 инчов. На чертичките не вярвам някак си... Crazy
Искам снимка на косъм, върху разграфена линийка,
и тогава вече ще бъда способна да се изкажа адекватно по темата Crossing Arms Whistling
Е снимка не мога да ти намеря Rolling EyesАма я кажи тогава колко сантиметра да е?
Цитирай

Според мен отиди при козметичка-тя най-добре ще ти каже дали ще стане. Wink
Ами на козметик няма да имам възможност да ида(дете съм) а и да си сабера пари ще ме е жал за това, че съм дала 10-15 лева, а мога да се оправа за 1.50!
Цитирай

От козметичката си знам,че най-добре е космите да са 1см.Случвало се е ако са по-дълги да се налага да ги подстриже малко преди да започне с колата(става въпрос за триъгълника Blush)
Aми аз първия път като си ги махахх ми бяха мааааалко по малко от 1 сантиметър(може даже и един сантиметър да са били) ама сега тъй като не ми се чака може ли да ми кажаш дали ще стане например 5 милиметра или изобщо колко ще стане ако знаеш и ако си пробвала на по-къси  bouquet
Цитирай

Не съм ги мерила в сантиметри мойте косми. Ходя през 20-25дни.
Цитирай

Не съм ги мерила в сантиметри мойте косми. Ходя през 20-25дни.
Е добре де все пак си ги виждаш не можеш ли да прецениш колко са били?Моля те искам някой да ми даде добър отговор за да преценя Crying or Very sad Ммоите сега са на 18 дена ама само леко са наболи и няма да стане още.
Цитирай

София

е, след като знаеш, че сега няма да стане, защо не прецениш сама кога ще може. newsm78
Цитирай

Ми със сигурност са около 5-6мм, но не повече от 7.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора