Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 62 отговора

Майчета с повече опит споделете какви шишета и продукти  сте ползвали
кои са най ефикасни при борбата с коликите
толкова много марки че не мога да реша от кои да взема

Кога е по - добре да си взема помпа за кърма преди раждането или като си дойдем от болницата
Цитирай

Аз препоръчвам NUK, въздухът излиза през дупчица на биберона, коликите не бяха много.
Голям фен съм на тази марка. Smile
Помпа за кърма не съм ползвала.
Цитирай

Стара Загора

Все са колики  Wink Аз бях с Авент...пиеше Саб симпекс и колики нямаше кой знае колко болезнени.
Цитирай

Pleven

Помпата за кърма /АVENT/ я взех преди раждането и шишетата които ползвам са на АVENT и съм много доволна .
Цитирай

Мерси desieuro,
и аз тъй си мисла да си я стягам преди това
но тука ми развиват теории че може да не кърмя нито ден и била излишна да се купува 
Цитирай

Бургас

С голямата ни дъщеря ползвах BFree, с малката доскоро ползвах Авент, а сега когато се наложи да яде изцедена кърма - Нуби нетечащ биберон, че иначе й идва силна струята.  Smile Доволна съм и от трите марки, но и двете ни дъщери нямаха много колики. Ако си вземеш помпа за кърма предварително, към нея обикновено има и шишета. Така няма да има нужда да купуваш и ще прецениш дали ще ти вършат работа. Може и изобщо да не ти трябват шишетата. Аз лично си взех помпа предварително, на Авент, много съм доволна. Дори и да не ти трябва в болницата, ще си спокойна, че я имаш, може само да ти я стерилизират и донесат след раждането. Макар, че имаш още време, ти пожелавам леко раждане и едно страхотно  newsm30 на финала Hug
Цитирай

AVENT. Всичките ни шишета, залъгалки, помпа за кърма, стерилизатори и пр. бяха на тази марка. Много съм доволна.
Цитирай

Pierrefonds, CA

но тука ми развиват теории че може да не кърмя нито ден и била излишна да се купува 

Кой ти ги развива тези теории ?  ooooh!  Ако ти искаш да кърмиш, ще кърмиш, а не да се влияеш от мнението на този или онзи...
А за коликите не мисли сега, бебето може и да няма колики Smile Има такива бебета, сред които и дъщеря ми  Smile Ползвам стъклени шишета  Evenflo ( и на NUK ползвах за кратко ), излиза въздуха през дупчица..

Леко раждане !   bouquet
Цитирай

Eli=== 
можело съм да нямам кърма разправят
пък аз много искам да си го кърмя
Цитирай

Pierrefonds, CA

Eli=== 
можело съм да нямам кърма разправят
пък аз много искам да си го кърмя

Тц, кърма ще имаш ! Не веднага след раждането, но до 3-5 дни. Преди това коластра, която е много важна за бебето. Съветвам те да прочетеш в кърмаческия форум закованите теми  Hug ..,и не само.
Само не позволявай да ти налагат мнението си и на първата седмица да опреш до АМ въпреки трудностите с кърменето. Всяко начало е трудно, това да не те притеснява  Hug
Цитирай

Оileán na leipreachán

Нито едно от трите  Naughty. С две ръце съм за "Др. Браун"  Peace. Няма по-добри  Naughty. А за помпата - разбира се , че в болницата с теб . Ами ако посред нощ се наложи да се изцедиш какво ще правиш  newsm78? Била излишна . Глупости  ooooh!! Ако ти се струва излишна , просто си вземи една най-обикновена помпа за 5лв. и така хем ще си спокойна , хем , ако има нещо няма да е толкова фатално , че си я купила . Късмет ти желая и леко раждане . Hug Hug Hug
Цитирай

В сърцето на Пламен

Според мен ти ще кърмиш,най важно е желанието,а ти го имаш.Шишета използвам на Авент,много съм доволна.
Цитирай

Шишета ползвам само на AVENT. Синът ми почти не е имал колики, но се съмнявам това да е благодарение на шишетата. А доколкото съм запозната, кърмата не тръгва при много малко жени и то такива, които имат хормонални проблеми. На мен ми тръгна като се прибрах от родилния дом, но на другите мами в моята стая им тръгна още в болницата и милите се намъчиха без помпички. Така че , вземи си помпа за родилния дом. Моята беше марка Camera. Доволна съм.
Цитирай

София

Ползвам шишета на Чико и Авент. Детето не е имало колики и мисла,че шишетата нямат връзка с коликите.
Преди няколко месеца пресата гърмеше с твърдения,че шишетата на Авент за направени от материал, който е много вреден за бебетата.
Цитирай

Кори Селести

Нук.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 62 отговора