Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 апр. 2008, 21:03 ч.

До колко месечна възраст давахте пюре?

• 1 226
  • 29
  •   1
Отговори
  • Велико Търново
Мами има едно въпросче към вас! Малкия го записах на ДК от 2 седмици! Искам да ви попитам вие до кога давахте пюрета в събота и неделя?

# 1
  • sofiа
ХУБАВА ТЕМА !ЗАПИС ДА Я СЛЕДЯ! Peace Peace

# 2
Синът ми е почти на две години.
Все още му давам пюрета през почивните дни.

# 3
  • Бургас
От както  я записах на ДМК (11 месеца) до сега (1г и 4 м) съм  дала 2-3 пюрета само. Събота и неделя й готвя, харесват й и моите манджички Laughing

# 4
  • Благоевград
А защо само в почивните дни?
Все още давам пюрета, когато не харесва дневното меню от кухнята през седмицата или не съм успяла да сготвя вкъщи събота и неделя.

# 5
  • Белгия/София
Още давам.

# 6
  • Бургас
До 8 ми месец.После започнах да и готвя.

# 7
Аз още му давам. Момчето не харесва кремчетата, които тук дават за десерт от кухнята и за това си му давам пюре за следобедна закуска. Днес на обяд не хареса и манджата и за това се наложи да обядваме с пюре.

# 8
  • София
1 г. и 3 м. - още давам и ще продължавам.

# 9
  • Стара Загора
Малката не съм я записала на кухня-готвя и сама и от бреме на време и давам пюрета  Peace

# 10
Малката не съм я записала на кухня-готвя и сама и от бреме на време и давам пюрета  Peace
Peace

# 11
  • Русе
Все още давам плодови пюрета за десерт.

# 12
  • София
Синът ми отказа да яде купени пюрета. През седмицата хапва от детска кухня, а през почивните дни му правя домашна храна.

# 13
  • Бургас
От около месец не съм отваряла пюре,но си имам в къщи няколко за всеки случай.

# 14
  • София
Малчо също е записан на ДК, но все още давам пюрета. Освен ако не ги откаже сам, нямам намерение да ги спирам скоро.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт