Мьжьт ми иска да се самоубие

  • 21 171
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 192
Уф, един от моите работници страдаше от подобно нещо. Обясняваше ми че направо му идва да полудее понякога. Получил го в следствие на ядове.
Спасяваше го физическата работа и 200-300 грама всяка вечер за да може да заспи.

Пожелавам ти от сърце да се оправят нещата! Hug

# 31
Сега е малко по добре психи4ески, от барокамерата като 4е ли малко понамаля шума, но все още не може да спи и това много го притеснява. трудно ще е да пусна вода или сешоар 3а пре3 цялата нощ, на му3ика не може да 3аспива (пробвахме ве4е с всякаква, не става), просто ве4е го е страх да легне....
надявам се, 4е антидепресантите най после са 3апо4нали да действат, както ве4е писах по горе малкое по оптимисти4ен и ве4е не се говори само 3а самоубийство..

# 32
  • Мнения: 157
Дано да се оправи бързо!

# 33
  • София
  • Мнения: 426
ами заведи го на психиатър да му направят пълни изследвания да установят от какво е шума и ще му назначат правилното лечение и ще се оправи спокойно а преживя вял ли е някакъв стрес може и да е от това

# 34
  • Мнения: 1 243
Мила abs.ot4aiana   не се предавай!Мъъжът ти има нужда от теб сега и то от усмихната и лъчезарана ,оптимистично настроена жена!Казваш ,че от барокамерата има ефект-ето нещата започват да се нареждат.С упоритост и продължително лечение  всичко ще си дойде на мястото.Четох ,че има краен вариант-операция,поставяне на апаратчета ,които да извеждата шума и болният да го чува като външен шум,а не да го подлудява това бучене!Има алтернативи,Важното е да продължите да опитвате и да се борите до край!

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 13:21 от Reza

# 35
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Със силно приспивателно не може ли да заспи Shocked, никакви антидепресанти няма да помогнат ако не е спал 5-6 дена, трябва да заспи Peace ...

# 36
Сега след 6 пьти в барокамерата, шумьт малко понамаля, но е доста дале4 от и34е3ване....
сьс силни приспивателни може да 3аспива, но на следвщия ден е много скапан, а по слабите не действат, т.е. буди се след ок. 2 или3 4аса и пове4е не може да 3аспи.
3асега не говори пове4е 3а самоубииство, но да видим докога....
общо вето 1 двен е по оптимисти4ен и по добре, следващите 3 ,4 дни е 3ле.... и така го караме от няколко седмици... дано имаме успех с та3и барокамера (има още 9 пьти там).

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 576
http://www.belmont.hit.bg/  Натисни бутона Услуги.

# 38
  • Мнения: 2 386
Отчаяна, моля те да споделиш какво стана със съпруга ти..
Благодаря! И дано нещата са по-добре..

# 39
  • Мнения: 141
Искрено ти съчувствам за тази ситуация, в която се намираш. Аз от опит знам колко е гадно чувството да виждаш любим човек да страда и да не можеш да му помогнеш или облекчиш с нищо.
По принцип с всяко нещо се свинква, поне докато се намери решение на този проблем с шума в ушите. Предполагам, че усещането е много неприятно. Съпругът ти определено има нужда от твоята подкрепа( дори и състрадание), от твоята любов.
Говори му позитивно, говори му за нещо хубаво, което скоро може да се случи. Например ако знаеш какво харесва той или кое го кара да се чувства щастлив, или имате някакви планове за в бъдеще, които ги чакате, говорете си за тези неща; накарай го да си ги представи и да ги чака с нетърпение.. Мисълта за тези неща ще измести фокуса на мислите му от шума.
Преди години имах много сериозен дихателен проблем, придружен със сърцебиене. Не можех да спя в продължение на 3 месеца. Спях не повече от 2-3 часа на вечер. Тогава мислите ми за бъдещите планове и хубави неща, които чакам ми помогнаха да пренасоча мислите си. Очакването на нещо хубаво ми даваше сили.
Психотерапията е много добро решение. Аз също така съм привърженичка на ХИПНОТЕРАПИЯТА. В София има добри специалисти. За да се прояви някаква болест си има причина. Чрез хипнотерапията може да се открие тази причина и да се отстрани. Същото важи и за фобиите- много успешно се лекуват чрез хипнотерапия.

Не се отчайвай мила, ще видиш, че всичко ще се оправи- въпрос на време е... Дотогава просто му повдигай духа, говорете позитивни неща и се занимавайте с положителни дейности.  Има един прекрасен филм " Тайната" ( "The secret" ). Свалих го от Арена-та по погрешка и добре, че се получи така. Той е философски и се говори за силата на мисълта и положителното мислене.

Успех!

# 40
Мислите, че някой ще си измисли този рядък и ужасен здравословен проблем, за да пише в бгмама?! #Crazy
Аз правя разлика м/у ''Съпругът ми си има любовник- помощ'', ''Свекървата иска да убие детето ми'' и теми като тази.


Селеногин лекува тинитус колкото витамин Ц -пневмония.
Просто от сърце ти желая съпругът ти да се оправи.От душа и сърце! Hug

# 41
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Шумът в ушите може да се дължи на шипове във врата, снимка правихте ли, може да се дължи на високо кравно налягане, или сърдечен проблем. Направете снимка и изследвания предполагам, че са шипове

# 42
  • Мнения: 111
Миличка, много съжалявам за това, което се случва с мъжа ти!   Sad Hug
Не заминавай никъде, остани с него. Вярвам, че всичко ще се оправи с подходящите медикаменти.
Аз също имам шум в ушите, нещо като бучене. Нямам време да си направя изследвания, не искам да мъкна бебчо с мен по болници. Освен това в момента кърмя и мисля да продължа колкото се може по-дълго, затова предполагам, няма да има подходящи лекарста за мен (съвместими с кърменето).

# 43
  • София
  • Мнения: 17 591
Може би е добре да постъпи в болница... Но проверете първо условията...

Щипалка, това може да е соматично, отиди на лекар, поне да те прегледа. Може, примерно, да не се налагат каквито и било медикаменти, а, да речем, обикновено почистване!

# 44
  • Мнения: 1 243
Щипалка и а з мисля ,че трябва да отидеш поне да те прегледат.На мъжът ми му казаха ,че ако беше отишъл на време (а не след 6 месеца от първите прояви)е с много малко лекарства и терапия е било възможно да се възстанови!

Общи условия

Активация на акаунт