Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 4 апр. 2008, 06:54 ч.

Отново противозаатъчни

  • 457
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте! Искам да попитам нормално ли е да ми закъснява при условие че 7 месеца използвах противозачатачни и сега правя 1 месец почивка? 

# 1
  • Мнения: 1 984
Здравейте! Искам да попитам нормално ли е да ми закъснява при условие че 7 месеца използвах противозачатачни и сега правя 1 месец почивка? 
бременност?

# 2
  • Мнения: 13 582
Може да ти закъснява. Организмът е свикнал те да му регулират цикъла и сега трябва дя се "опомни". Направи си, все пак и тест за бременост.

# 3
  • На тиха улица
  • Мнения: 903
Да.Ако не си бременна пак може да ти закъснява след преустановен прием на противозачатъчни.Може да нямаш овулация още, за да ти дойде действителната менструация.Изчакай още малко ако искаш, но задължително се обърни към лекар.

# 4
  • Мнения: 24
Благодаря много!!! Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 2 657
Извинявам се,че се включвам в темата Embarassed,но нормално ли е да ти идва по средата на опаковката и то като ги пия вече 3м.Не става дума за зацапване,а за нормална обилна менструация,само,че по-кратка(3дни)

# 6
  • Мнения: 4 342
Извинявам се,че се включвам в темата Embarassed,но нормално ли е да ти идва по средата на опаковката и то като ги пия вече 3м.Не става дума за зацапване,а за нормална обилна менструация,само,че по-кратка(3дни)

Първите 3 месеца се счита за нормално да имаш кръвотечения извън цикъла, докато се нагодял организма ти. Ако не спре след 3-я месец, иди на лекар, за да прецени дали трябва да смениш хапчетата.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 657
Извинявам се,че се включвам в темата Embarassed,но нормално ли е да ти идва по средата на опаковката и то като ги пия вече 3м.Не става дума за зацапване,а за нормална обилна менструация,само,че по-кратка(3дни)

Първите 3 месеца се счита за нормално да имаш кръвотечения извън цикъла, докато се нагодял организма ти. Ако не спре след 3-я месец, иди на лекар, за да прецени дали трябва да смениш хапчетата.

Така мислех и аз,но все пак да попитам,защото съм ги пила много време и никога не съм имала проблеми,дори в началото,но от 7год не бях.

# 8
  • Мнения: 4 342
Ами едва ли пиеш същите хапчета, все пак. Питай гинеколога все пак, той ще ти каже най-добре.

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт