Леко петъчна...

  • 3 307
  • 104
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Какви неприлични предложения сте получавали  като лични съобщения във форума и въобще в интернет??
Чувам от съфорумки, колежки, приятелки  че те са масови във форума...

# 1
  • Мнения: 474
Брех, те тука ще е интересно  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 42
От форума не съм получавала, но като цяла обичайните "Искаш ли виртуален секс" и такива простотии. Не са много хитри тези дето аз съм ги получавала.

# 3
  • Мнения: 212
Аз редовно получавам неприлични предложения тук във форума. На ЛС, на кю-то, навсякъде... Дори съм се замислил дали да не си блокирам получаването на ЛС защото ми омръзна вече от сексуални намеци... То бива, бива ама това вече на нищо не прилича. Аз мислех че поне в тоя форум ще е нещо по-различно от другите но не би...

# 4
  • Мнения: 42
Борисе, сподели какво ти пишат де!

# 5
  • Мнения: 2 070
Боре,Боре,гладна кокошка просо сънува hahaha hahaha

# 6
  • Мнения: 2 196
Само прилични получавам.

# 7
  • Мнения: 620
Аз не получавам оферти,само детски въпроси Sad
С кво респектирам толкова newsm78 Joy

# 8
  • Мнения: 39
Веднъж си разменихме с един господин скайповете.Писахме си малко и той пожела да си пуснем камерите.Пускам аз и какво да видя??????Чисто гол и си показва ....нещото.От тогава винаги съм инкогнито и си комуникирам само с познати. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 354
Аз не получавам неприлични предложения.Да се радвам или да се замисля дали нещо не ми е наред  Thinking

# 10
  • Мнения: 212
Само прилични получавам.

Да те уредя ако искаш с някое друго неприлично Simple Smile От жена или от мъж предпочиташ

# 11
  • Мнения: 2 196
Борисе, много внимавай, предложения под 20см ги смятам за абсолютно неприлични и надопустими.

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 11:37 от Бианkа

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Веднъж си разменихме с един господин скайповете.Писахме си малко и той пожела да си пуснем камерите.Пускам аз и какво да видя??????Чисто гол и си показва ....нещото.От тогава винаги съм инкогнито и си комуникирам само с познати. Mr. Green

Извинявай, ама, като си "размениш с напълно непознат Скайпа и си пуснете камерите" едва ли очакваш да ти рецетира стихове. Има всякакви луди по принцип, а във вирт. пространство са в пъти повече.

# 13
  • Мнения: 3 423
С мен всички спазват приличие
и аз съм склонна да ги разбера.

Но.
Дефинирай неприлично предложение.
Може пък да съм получавала, но да не
съм разбрала, щото дефинирам иначе.

# 14
  • Мнения: 212
Чисто гол и си показва ....нещото.От тогава винаги съм инкогнито и си комуникирам само с познати. Mr. Green

Еееее голяма работа. Все едно че не си виждала досега гол мъж...

Общи условия

Активация на акаунт