Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

plovdiv

моля всички мами които могат да ми пуснат линк на магазини, бутици в Пловдив - за абитуриентски рокли, или да ми обясният местоположението на магазини в града.
предварително благодаря.
Цитирай

София

Тук ще ти дадат повече отговори.
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=279867.0
Цитирай

Аз съм от Пловдив, роклята ми беше от Асеновград  Mr. Green Модна къща Милена.
Харесахме я на изложение в панаира. Не се сещам как се казваше самото изложение, но беше пълно с абитуриентски рокли.
Мерила съм също рокли по главната. Единият магазин, за който се сещам е по тъмната част на Главната (имам предивд по-блио до пешеходния мост), преди да се стигнат още халите. Тесен един такъв - винаги има изложени официални рокли. Иначе и по частта около МакДоналдс имаше няколко бутика. Те изваждат роклите на витрините, няма как да ги подминеш. Обувките и чантата ги взехме от Менделсон - сватбен бутик до сватбения дом на 6ти септември. Там има още няколко бутика за булчински рокли, най-вероятно има и абитуриентски.
Цитирай

Моят съвет е да се поразходите в Асеновград - всяка булчинска рокля (освен класическите има и много екстравагандни модели) може да стане за абитуриентка след като си изберете други цветове,ще ви предложат мостри.
Цитирай

Аз съм от Пловдив, роклята ми беше от Асеновград  Mr. Green Модна къща Милена.
Харесахме я на изложение в панаира. Не се сещам как се казваше самото изложение, но беше пълно с абитуриентски рокли.
то т'ва изложение май мина...
Цитирай

Пловдивъ

Тази година не е имало!  Peace
Няма и да има.
Цитирай

Защо бе!?
Това изложение си беше жив удар.Вместо да се разкарваш, мериш всичко на едно място. Всичките съученички си срещнах на него  35
Луди хора.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.