Какви памперси използвате?

  • 8 046
  • 205
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 763
Ползвам Pampers, сега новата серия Sleep & Play. Доволна съм. Веднъж взех Молфикс, също не са лоши, но са някак си по-дебели и по-груби от Pampers. Хепи съм ги виждала във Фантастико, но не съм вземала.  Не мисля да ги пробвам. При положение, че съм намерила две марки, от които съм доволна, не ми се рискува.

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
За тези Happy дори не съм чувала.
....  само на Памперс.

 Peace
Peace

# 77
  • Мнения: 50
Само на Памперс.Те са еднакви с тези,които ползвам тук в Испания.Тук се казват ДОДОТ.Пробвах всички видове в БГ и само от тези съм доволна

# 78
  • Мнения: 135
Хъгис с Мечо Пух  Peace

# 79
# 80
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз съм купувала и Хепи,харесват ми.Не бяха чак толкова дебели,имат ластик на гърба.Обаче не са много евтини и за тази цена по-добре Памперс.Пробвала съм много марки,най-доволна бях от партидата на Памперс с ластиците,но уви ги спряха.Сега сме предимно на зеления Памперс,Слип & Плей не ми харесаха чак толкова много.Каня се да пробвам и тези Еви бейби,все суперлативи чета за тях.А те като цена на големия пакет горе-долу как излизат?

# 81
# 82
  • Мнения: 523
Отначало ползвах и за двете си деца PAMPERS , а в последствие минахме на CAN I STAR BABY .

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 87
Започнахме с Кан бебе - бях доволна,и на качество и на цена.После минах на Памперс-ужасно качество,пропускаха и малката беше изцапана дори на гърба,а също така миришеха на ацетон.Сега сме на Еви бейби-много са добри и мисля с тях да продължа.

# 84
  • София
  • Мнения: 5 719
Опитах Либеро и Хъджис и най- доволна останах от последните-Памперс Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 632
Ползваме Molfix-доволна съм от тях.Първо купувахме на Pampers, но малката се изрина  и ми казаха че е от памперсите и да ги сменя.

# 86
  • Мнения: 1 674
Ползвала съм Либеро,но от памперс съм по-доволна/купувам само от тях/

# 87
  • Мнения: 1 440
Памперс.

# 88
  • Мнения: 881
Пелени и кърпички Памперс Peace

# 89

Общи условия

Активация на акаунт