кошарите

  • 3 680
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 274
Лиси, хелоу. Заради теб и  с теб бих нарушил принципите си и бих отишъл навсякъде! Ще провера за Сашо Роман и ще резервирам ВИП маса. Ако трябва ще го ангажирам да ни пее на частно парти, без значение колко ще ми струва. Ще ти изпеем в дует на уше "Остарях и побелявам, но в сърце те ноооося...." ! Ех....извини ме за секунда да си сипя едно...

....и проклинам дните сиии, и изпих парите си.....А наздраве. Всички ли си имат?


# 16
  • Мнения: 3 423
Селинджър, позволи ми да те наричам
отсега нататък и завинаги Мой Ангеле?!

Сега остава познавачите да препоръчат
локейшън и всичко е точно. Син Сити и
Кошарите, ок. А има ли го Биад още? Друго?

# 17
  • Мнения: 9 814
Лиске, Биад го ремонтират, работя точно срещу него и новият му собственик ходи редовно в кафето залепено до работата ми. Тъй че, искам не искам, съм напълно запозната с ремонтните дейности, които кипят в тази култова кръчма. БИАД щял да стане оазиса на фолка. Ако проявиш интерес с ТВОЯ АНГЕЛ ще ви запазя маса за откриването. Може и форумна сбирка да намравим там:lol:

# 18
  • Мнения: 476
Точно вчера с една приятелка обядваме и някакъв чичка се опита да ме сваля. Обясни, че бил голяма клечка във въпросното заведение, каквото и да означава това. Клекна до моята маса и ми написа телефона си на една салфетка и ми смигна, че имало свободна позиция в Кошарите. Не посмях да попитам каква.
Искаше ми се да ти помогна с информация, но салфетката я използвах по предназначение /изсекнах се/ и я изхвърлих.
Приятелката ми ме спука от майтап.

# 19
  • Мнения: 74
Да не би самия Коко Динев да е бил?
Питам колко са високи цените от пусто любопитство, инач не бих отишла нито там, нито в Горублянско ханче. Чувала съм, че денем котки се разхождат по масите с битовите покривки. newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 20
  • Мнения: 9 814
Да не би самия Коко Динев да е бил?
Питам колко са високи цените от пусто любопитство, инач не бих отишла нито там, нито в Горублянско ханче. Чувала съм, че денем котки се разхождат по масите с битовите покривки. newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

Е, не е май чак толкова зле. Всички фолк величия се изреждат  да пеят там. То в едни среди си е престижно да ходиш редовно в Кошарите.

# 21
  • Мнения: 274
Точно вчера с една приятелка обядваме и някакъв чичка се опита да ме сваля. Обясни, че бил голяма клечка във въпросното заведение, каквото и да означава това. Клекна до моята маса и ми написа телефона си на една салфетка и ми смигна, че имало свободна позиция в Кошарите. Не посмях да попитам каква.
Искаше ми се да ти помогна с информация, но салфетката я използвах по предназначение /изсекнах се/ и я изхвърлих.
Приятелката ми ме спука от майтап.

Хахаххахаха. Бауми, ти си попаднала на някой от баш чобаните...Simple Smile  Аман от простакелници. Опитал се е да ти вземе акъла с предложение за работа в кошарите...ххахахаха. А що не му каза - ами аз не съм овчарка като теб бе оууу! Къде отиваш може би....Simple Smile Пожелавам ти, следващия път на съседната маса да е Стив Джобс и ако случайно се заговорите , да ти предложи мениджърска позиция в Епъл. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 476
Аааа, аз не съм толкова амбициозна за позиция в заведение от ранга на Кошарите. Плюс това можеше да се окаже, че търсят кючекиня, а аз съм свита и притеснителна. Така или иначе изхвърлих салфетката и няма как да разбера вече щях ли да направя кариера или не.

# 23
  • Мнения: 4 202
Лиске, Биад го ремонтират, работя точно срещу него и новият му собственик ходи редовно в кафето залепено до работата ми. Тъй че, искам не искам, съм напълно запозната с ремонтните дейности, които кипят в тази култова кръчма. БИАД щял да стане оазиса на фолка. Ако проявиш интерес с ТВОЯ АНГЕЛ ще ви запазя маса за откриването. Може и форумна сбирка да намравим там:lol:

Днес разтоварваха от един бус пакети със салфетки, та това ме наведе на мисълта, че съвсем скоро ще го отворят  Mr. Green

# 24
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Меката на чалгата - БИАД http://www.programata.bg/index.php?page=details&city=1&pid=143&ln=1
Ако е селяния и простотия, поне там да е  Mr. Green
(Ама чак такава селяния като в Кошарите, не знам дали ще могат да го докарат).

# 25
  • Мнения: 2 386
Запис!!!

 Mr. Green

# 26
  • Мнения: 266
Вярно е за котките, които се разхождат там. Гадно е много. Има перушина по пилешките меса. Идете на друго заведение. Там е много зле.


Цитат
VQRNO E ZA KOTKITE KOITO SE RAZHOJDAT TAM,GADNO E MNOGO IMA PERU6INA PO PILE6KITE MESA.IDETE NA DRUGO ZAVENIE  TAM E MNOGO ZLE.





---------------------------------------------------------------------
Моля, пишете на кирилица и не само с главни букви!

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 22:52 от BG-Mamma

# 27
  • Мнения: 3 268
Аааа, аз не съм толкова амбициозна за позиция в заведение от ранга на Кошарите. Плюс това можеше да се окаже, че търсят кючекиня, а аз съм свита и притеснителна. Така или иначе изхвърлих салфетката и няма как да разбера вече щях ли да направя кариера или не.
Абе да не би да е имало спешна нужда от жена в овулация,че Коко Динев да я оплоди.Тоя не може да живее,ако няма някоя бременна от него,а нали Емилия скоро ще ражда,та затова питам.....

# 28
  • София
  • Мнения: 228
Да не би самия Коко Динев да е бил?
Питам колко са високи цените от пусто любопитство, инач не бих отишла нито там, нито в Горублянско ханче. Чувала съм, че денем котки се разхождат по масите с битовите покривки. newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

Е, не е май чак толкова зле. Всички фолк величия се изреждат  да пеят там. То в едни среди си е престижно да ходиш редовно в Кошарите.
В други среди пък е престижно да ходиш по пиано барове. Всяко стадо си има мърша без значение от заведенията, които посещава.
Направо сдъвкахте и изплюхте момичето!  ooooh!
rumgna, чувала съм, че е скъпичко въпросното място, но не съм ходила, че да говоря в цифри. Все пак всичко е относително - едни харчат 200 лева, други 2000. Всеки според възможностите си.

Общи условия

Активация на акаунт