Лунна диета - 06.04.- 06:55ч.

  • 3 443
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 170
                                                                                 ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА ТЕМА!
                                                                                       
                                                                                    ЛУННАТА ДИЕТА ЗАПОЧВА НА:
                                                                                                      06.04.- 06:55ч.
                                                                                              И СВЪРШВА НА:
                                                                                                      07.04- 06:55ч.
                                                                                                       
Според учените лунната диета влияе не само върху приливите и отливите, но и върху различни процеси в човешкото тяло. И това е  така поради факта, че голяма част от организма ни е съставен от вода. Затова много диетолози препоръчват регулация на теглото, според фазите на луната.

 Диетата трябва да се започне в момента, в който Луната навлезе в една от четирите си фази и да завърши след едно денонощие, но половин час по-късно. В този период трябва да се пият само прясно изцедени сокове от плодове и зеленчуци, чай с мед, минерална вода. Поемането на повече течности оказва многостранно и благотворно влияние върху тонуса, самочувствието и здравето ни: стимулира бъбречната дейност, изчиства организма и укрепва имунната система. Наред с това най-много до месец, може да се свалят от 1 до 3 килограма, без никакъв риск за здравето.

Няма да има ефект от лунната диета, както добре знаете и от всяка друга, ако веднага след като минат 24-те часа и половина се натъпчете с калории. Най-добре е да се спазват класическите съвети – нетлъсти меса, повече зеленчуци и плодове. Да се предпочитат задушени, варени и печени храни, пред пържени.

Алкохолът при диетите е направо забранен, ако не можете да се сдържите или има някакъв повод най-добре е чаша бяло вино.

Ако сте напълно начинаещи в спазването на лунната диета, то може да започнете първо само с някоя от фазите на луната /т. е. да сте само на течности само веднъж месечно/, а по-късно да включите и останалите.

Когато организмът ви влезе в крак със здравословния начин на живот ще забележите, че не ви се яде толкова зверски.

Ако комбинирате диетата с танци, фитнес, плуване, туризъм или дори с най-обикновен джогинг още от сега започвайте да мислите за нови дрехи през лятото.

Лунната диета може да се спазва от 1 до 3 дни в зависимост от това колко килограма искате да свалите.

Примерно меню за лунна диета
Тридневната течна диета е съобразена с лунните фази и се прави само веднъж в месеца. Позволява да се свалят 3-4 килограма. Тази диета е от личен опит и я правя 1 път в месеца преди лунната фаза - подготовка за самия ден на лунната диета се явява 4 ден.

Първи ден
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша кисело мляко и 1 ябълка,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша цитрусов сок по избор,
преди лягане – чаша билков чай с лъжичка мед.

Втори ден
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша билковчай с лъжичка мед,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – смачкана на пюре ябълка,
преди лягане – чаша диуретичен чай с лъжичка мед.

Трети ден

При събуждане изпийте чаша билков чай с лъжичка мед,
Закуска – чаша кисело мляко и разбит на пюре банан,
10 часа – чаша сок от грейпфрут,
Обяд – чаша зеленчуков сок и сок от два портокала,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша билков чай,
преди лягане – чаша билковчай с лъжичка мед.

За да запазите свалените килограми, след като приложите лунната диета, добре е да направите захранването постепенно с леко меню. За препоръчване е да се готви на пара.
Яжте основно плодове и зеленчуци, като наблягате на моркови, зеле тиквички, целина, зелена салата, домати, краставици. За овкусяване на салатите използвайте зехтин и ябълков оцет, без готварска сол.
Храната трябва да се приготвя така, че да запази вкусовите си качества без добавяне на много подправки.

Не забравяйте през всичките тези три дни да пиете колкото се може повече вода - минерална или изворна и прясно изцедени сокове.

За кафето, ако можете поне опитайте без него през тези три дни.
За разнонобразие пийте различни видове билкове чай, студен ментов чай и прясно изцедена цитронада, а зщо не и чаша топла вода с парченце лимон и лъжичка мед.
Всички фази на луната можете да откриете тук                                                                                                     
                                                                                                      ФАЗАТА Е НОВОЛУНИЕ
                                                                                                 
                                                                                                                      УСПЕХ!!!Peace
                                                                                                                                                                                                                                                  Стара тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=279177.0          

# 1
  • София
  • Мнения: 515
Записче от мен! PeaceМерси за темата Hug Аз ще лунувам 1 ден Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 515
Може ли някой да ми даде линк за лунния календар за цялата година,че намирам само за април. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 176
НАТАЛЧЕТО,заповядай

Лунен Календар за 2008
Месец   Дата    Ден    Час    Фаза
Януари   08 Януари 2008   вторник   13:38   новолуние
    15 Януари 2008   вторник   21:46   първа четвърт
    22 Януари 2008   вторник   15:35   пълнолуние
    30 Януари 2008   сряда   07:03   последна четвърт
Февруари   07 Февруари 2008   четвъртък   05:45   новолуние
    14 Февруари 2008   четвъртък   05:34   първа четвърт
    21 Февруари 2008   четвъртък   05:31   пълнолуние
    29 Февруари 2008   петък   04:19   последна четвърт
Март   07 Март 2008   петък   19:15   новолуние
    14 Март 2008   петък   12:46   първа четвърт
    21 Март 2008   петък   20:41   пълнолуние
    29 Март 2008   събота   23:48   последна четвърт
Април   06 Април 2008   неделя   05:56   новолуние
    12 Април 2008   събота   20:33   първа четвърт
    20 Април 2008   неделя   12:26   пълнолуние
    28 Април 2008   понеделник   16:13   последна четвърт
Май   05 Май 2008   понеделник   14:19   новолуние
    12 Май 2008   понеделник   05:48   първа четвърт
    20 Май 2008   вторник   04:12   пълнолуние
    28 Май 2008   сряда   04:57   последна четвърт
Юни   03 Юни 2008   вторник   21:23   новолуние
    10 Юни 2008   вторник   17:04   първа четвърт
    18 Юни 2008   сряда   19:31   пълнолуние
    26 Юни 2008   четвъртък   14:10   последна четвърт
Юли   03 Юли 2008   четвъртък   04:19   новолуние
    10 Юли 2008   четвъртък   06:35   първа четвърт
    18 Юли 2008   петък   10:00   пълнолуние
    25 Юли 2008   петък   20:42   последна четвърт
Август   01 Август 2008   петък   12:13   новолуние
    08 Август 2008   петък   22:21   първа четвърт
    16 Август   събота   22:17   пълнолуние
    24 Август   събота   01:50   последна четвърт
    30 Август 2008   събота   21:59   новолуние
Септември   07 Септември 2008   неделя   16:05   първа четвърт
    15 Септември 2008   понеделник   11:14   пълнолуние
    22 Септември 2008   понеделник   07:05   последна четвърт
    29 Септември 2008   понеделник   10:13   новолуние
Октомври   вторник   07 Октомври 2008   11:05   първа четвърт
    вторник   14 Октомври 2008   22:03   пълнолуние
    вторник   21 Октомври 2008   13:55   последна четвърт
    вторник   28 Октомври 2008   01:15   новолуние
Ноември   четвъртък   06 Ноември 2008   06:04   първа четвърт
    четвъртък   13 Ноември 2008   08:18   пълнолуние
    сряда   19 Ноември 2008   23:32   последна четвърт
    четвъртък   27 Ноември 2008   18:55   новолуние
Декември   петък   05 Декември 2008   23:26   първа четвърт
    петък   12 Декември 2008   18:38   пълнолуние
    петък   19 Декември 2008   12:30   последна четвърт
    събота   27 Декември 2008   14:23   новолуние

# 4
  • Мнения: 176
запис за 24 часа Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 515
10х за отговора!Значи трябва да прибавя +1час нали? Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 1 092
Този път мисля да са три дни  #Crazy Mr. Green

# 7
  • Мнения: 941
искам и аз да се запиша за лунната диета
можете ли да ми кажете тези три дни преди самото лунуване ли са или след него или третия ден си почването на лунната диета на 6.04 ?
Ако може по дати да ми го разбиете че нещо съм забила е не мога да го зацепя как е точно  newsm78

# 8
  • Мнения: 4 111
Записвам се, този път ще направя 24 часа. Успех на всички!

# 9
  • Мнения: 168
Хайде и аз за 24ч.  Peace То започна да ми става навик, но пък ми харесва!  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 092
искам и аз да се запиша за лунната диета
можете ли да ми кажете тези три дни преди самото лунуване ли са или след него или третия ден си почването на лунната диета на 6.04 ?
Ако може по дати да ми го разбиете че нещо съм забила е не мога да го зацепя как е точно  newsm78

Събота ти е първия ден,неделя - 2ри,понеделник- 3ти  Peace

# 11
  • Мнения: 941
pipy мерси
а кафенце може  ли?

# 12
  • Мнения: 467
и аз се записвам  Peace

# 13
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Аз ще се опитам да я спазя в неделя Peace

# 14
  • Мнения: 5 001
Цоп ! И аз в гьола на лунуващите......

Кат гледам има доста желаещи....  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 17:28 от TheNMaster

# 15
  • Мнения: 1 092
този път ще мина с еднодневно лунуване Mr. Green

# 16
  • Мнения: 941
kiticat в тридневната диета е споменат зеленчуков сок, какво ще рече това, пресен зеленчуков сок, или зеленчукова супичка,  newsm78

# 17
  • Мнения: 5 001
kiticat в тридневната диета е споменат зеленчуков сок, какво ще рече това, пресен зеленчуков сок, или зеленчукова супичка,  newsm78
Пресен сок- не супа...

# 18
  • Мнения: 941
ясно, но аз нямам с какво да правя зеленчуков сок,  Embarassed
май докато не си купя сокоизтисквачка няма да мога да я правя диетката

# 19
  • София
  • Мнения: 3 390
И аз ще се запиша. Миналата седмица се чувствах страхотно на следващия ден, за първи път ядох в границите на нормалното на следващия ден.
Пак ще лунувам 24 часа, много ме кефи тази схема! Peace
А и тази мацка в началото на темата много ме ентусиазира и стимулира! Wink
А кога всъщност започваме, в 6.55?

# 20
  • Мнения: 480
Бройте ме и мен!Мисля да започвам от утре,ама вместо ябълка-един зеленчук.С вас съм за 3 дни!

# 21
  • Мнения: 127
запис и от мен! Whistling

# 22
  • Мнения: 178
И аз задължително пак ще лунувам  Party

# 23
  • Мнения: 488
И от мен запис, но дали.............Ще пробвам като за първи път 24 часа.  Peace

# 24
  • Мнения: 1 149
Здравейте лунички,аз мисля този път с три дни да се пробвам.При последното лунуване се чувствах много добре-жизнена и заредена с енергия.На всички желая много минусчета и успех  bouquet

# 25
  • Варна
  • Мнения: 912
запис и аз  Grinning

# 26
  • Мнения: 2 092
И аз се записвам  Party

От миналия път съм -0,5кг,но все е нещо  bowuu Joy Joy Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 3 390
И аз се записвам  Party

От миналия път съм -0,5кг,но все е нещо  bowuu Joy Joy Joy
Ми браво! Peace
Ако сваляш по толкова и задържаш всеки път, това са си 2 кг на месец!
Желая ти успех! Grinning

# 28
  • Мнения: 2 092
Beauty, благодаря!  bouquet
Аз преди да забременея съм правила лунна диета и се чувствах много добре!
Сега я започвам след една година пауза, получих мигренозен пристъп  по време на диетата точно преди година и ме е страх да не се повтори!
 Иначе нямам много за сваляне 3-4 кг и ще съм ок! Blush

Успех на всички! И пийте много течности!

# 29
  • Мнения: 76
запис и от мен. не съм решила дали ще е 3 дни или само 24 ч. но ще видим как ще протече днешния ден и тогава.. но все пак ме борйте и мен. Wink  Grinning  Peace  bouquet

# 30
  • Мнения: 49

Хайде и аз съм в кюпа.

# 31
  • Мнения: 1 092
Днес реших на тараторче да карам  Mr. Green нали пак е диетично  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 3 390
Оф,мерих се днес-пак съм си 56. Но нищо, няма да се отчайвам-все пак това ще ми е второ лунуване! Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 229
Да се запиша и аз. Макар че в последно време никак не съм стриктна  Embarassed Все си имам някакви оправдания да не я спазвам  #2gunfire

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Здравейте  Hug и аз се включвам  Peace За първи път ми е и ще пробвам 24 часа....дано успея  Heart Eyes

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
И аз съм с вас. Като знам, че утре няма да ям цял ден и тази вечер запасих с обилна вечеря  Embarassed

# 36
  • Мнения: 469
Здравейте!Аз съм ново мамче в тази тема, което има нужда да свали килца!  И аз се записвам! Пък да видим ще успея ли? Joy Ще пробвам трите дни!  bouquet Успех на всички в утрешния гладен ден!  Hug Peace

# 37
  • София, България
  • Мнения: 2 222
запис и от мен, КАлендара на Красофифа на предната страница е точен, няма нужда да се прибавят часове, аз следя този сайт
http://aa.usno.navy.mil/data/docs/MoonPhase.php
но към тези часове трябва да се прибавят 2 часа.
В тази връзка началото на фазата не е ли в 5,55, не че чак толкоз важно  newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 3 390
В тази връзка началото на фазата не е ли в 5,55, не че чак толкоз важно  newsm78
Абе, и аз това питам.То и за мен не  е толкова важно, защото и началото, и края ще ги проспя. Wink

# 39
  • Мнения: 842
Хайде и аз в кюпа при останалите, макар че в последно време въобще не съм стриктна в лунуването  Rolling Eyes.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 390
Къде сте, лунички?При мен всичко  е ок. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 092
Къде сте, лунички?При мен всичко  е ок. Simple Smile

И при мен  Grinning
Успешен ден на всички  Peace

# 42
  • Мнения: 4 111
Тук съм аз. За днес съм си запланувала много задачки вкъщи, че да не ми остава време да мисля за храна:) Успех и от мен на всички лунички!  Hug

 
В тази връзка началото на фазата не е ли в 5,55, не че чак толкоз важно  newsm78
Абе, и аз това питам.То и за мен не  е толкова важно, защото и началото, и края ще ги проспя. Wink


Часът в заглавието е правилен. Аз гледам този сайт с календара до 2099 година http://forum.bgkulinar.net/viewtopic.941.html .
Текущото време там е 7:10, тук е 10:10, фазата започва 3:55, добавям 3 часа => започва в 6:55 Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 092
е хайде желая успех на всички нас newsm51

# 44
  • Мнения: 3 423
леле този път щях да изпусна темата ooooh!
На новолуние ли най много се отслабва newsm78
Чудя се дали да я направя,че каквато съм блейка мислех ,че е утре и обилно закусих Rolling Eyes

# 45
  • Мнения: 1 092
Mila mama , при всеки е различно - аз отслабвам най-много на тази фаза  bouquet

# 46
  • Мнения: 1 149
Еййй и аз бях забравила и изядох 2 саламчета,но ще продължа-дано пък да има ефект,продължавам на водичка ,кафенце и чайче.Успех на всички лунички  bouquet

# 47
  • Мнения: 3 423
Mila mama , при всеки е различно - аз отслабвам най-много на тази фаза  bouquet
мерси за отговора  bouquet,ще се пробвам тогава до утре,въпреки закуската Embarassed

# 48
  • Мнения: 278
Привет на всички. Нямах време до сега да се запиша, но да знаете, че и аз лунувам с вас! Да видим какъв ще е резултата, че последните дни си хапвах каквото ми душа иска. Сега е време за разтоварване Simple Smile Лек ден на всички!

# 49
  • Мнения: 1 596
Здравейте Simple Smile
И аз съм с вас,за втори път Heart Eyes
На последната фаза издържах,беше преди около седмица или 10 дни.Свалих 700 гр Blush
И ще я правя пак за 24 часа.
Днес ходих до Сити центъра,и си купих 1 панталон,хареса ми......и много голям номер-46ти.
Добре ми седеше за тази ми фигура-дебелата.Но като се гледах в огледалото-ужас ДЕБЕЛАНА Embarassed Embarassed
Дано тези лунни диети ни помогнат,много се моля Praynig
Успех момичета!!!!!!

# 50
  • Мнения: 469
Днес реших на тараторче да карам  Mr. Green нали пак е диетично  Peace

 Blush не видях някой да е казал нещо дали таратарчето е диетично? Blush и може ли целия ден да хапвам само тараторче без плодове ?  bouquet

# 51
  • Мнения: 1 092
Днес реших на тараторче да карам  Mr. Green нали пак е диетично  Peace
Blush не видях някой да е казал нещо дали таратарчето е диетично? Blush и може ли целия ден да хапвам само тараторче без плодове ?  bouquet

това беше за вчера,а днес съм само на течности  #Crazy и вече съм гладнааа hahaha

# 52
  • Мнения: 469
Днес реших на тараторче да карам  Mr. Green нали пак е диетично  Peace
Blush не видях някой да е казал нещо дали таратарчето е диетично? Blush и може ли целия ден да хапвам само тараторче без плодове ?  bouquet

това беше за вчера,а днес съм само на течности  #Crazy и вече съм гладнааа hahaha
Милата! Да стана ми ясно, аз бях решила днес да направя трите дни но видях че принципа е друг, отървах вчерашния ден Sad , за това реших да оставя за другата седмица, може ли първия ден да карам само на таратор? Hug

# 53
здравейте моми4ета аз днес се присъединявам кам вас въпреки невежеството си.записала  сам си вси4ки фази на луната но нещто маи не ми е ясно newsm78 само през 24-те 4аса ли се пият те4ности или трябва някаква подготовка newsm12аз по принцип изкарах 3 дни на японското 4удо ,днес сам на вода с лимон 1фреш и утре продалжавам с  4ден  от японското...... и така смятам до следващата фаза на луната моля  някои да ми отговори 4е се 4увствам мноооооо тапо newsm61понеже си мисля 4е правя нещто пак то май нищто не правя с лунната имама предвит smile3546благодаря предварително и успех  на вси4ки Peace

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
pipi82, лунната е само 24 часа, през които се пият течности. Подготовката не е задължителна.
Успех!

# 55
 newsm51многооооооооооооооо благодаря зна4и сам схванала какво се прави

# 56
дугата седмица сам пак с вас успех на вси4ки Hug

# 57
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Тук съм аз. За днес съм си запланувала много задачки вкъщи, че да не ми остава време да мисля за храна:) Успех и от мен на всички лунички!  Hug

 
В тази връзка началото на фазата не е ли в 5,55, не че чак толкоз важно  newsm78
Абе, и аз това питам.То и за мен не  е толкова важно, защото и началото, и края ще ги проспя. Wink


Часът в заглавието е правилен. Аз гледам този сайт с календара до 2099 година http://forum.bgkulinar.net/viewtopic.941.html .
Текущото време там е 7:10, тук е 10:10, фазата започва 3:55, добавям 3 часа => започва в 6:55 Simple Smile



Лилянчо, защо добавяш три часа. Там пише, че часовете са по Гринуич, а ние сме 2 часа след Гринуич, не три  newsm78

Аз добре започнах, после по обяд бяхме на гости и се изложих, не можах да откажа почерпката, та сега ще откарам до утре на обяд  Confused нооо гадно, за пръв път ми е такава излагация  ooooh!

# 58
  • Мнения: 4 111
Лилянчо, защо добавяш три часа. Там пише, че часовете са по Гринуич, а ние сме 2 часа след Гринуич, не три  newsm78

Погледни текущия им часовник. Показва разлика от 3 часа, сравнен с нашия часовник. В тази таблица не са променяни часовете, откакто смениха времето. Преди ние да сменим времето разликата с този сайт беше от два часа. Сега ние местим с един час, но те не са местили, разлика вече е три часа.

# 59
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Лилянчо, защо добавяш три часа. Там пише, че часовете са по Гринуич, а ние сме 2 часа след Гринуич, не три  newsm78

Погледни текущия им часовник. Показва разлика от 3 часа, сравнен с нашия часовник. В тази таблица не са променяни часовете, откакто смениха времето. Преди ние да сменим времето разликата с този сайт беше от два часа. Сега ние местим с един час, но те не са местили, разлика вече е три часа.

според мен в Англия са си преместили часовниците, може би само в този сайт не са  newsm78 абе не знам, има логика в това, което казваш, ако има някой по-вещ, да се изкаже моля, дали след смяната на времето, вече трябва да местим 3 часа от Гринуич  newsm78

# 60
  • Мнения: 76
момичета, аз устисквам вече 2ри ден, утре продължавам също, така че след края ще видим дали съм смъкнала нещо, ако ли не - то поне прочистването си залсужава. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 092
еееех,аз приключих с лунната диета.....................неуспешно разбира се Embarassed
отидохме на гости и стана тя еднаааа #Cussing out

# 62
  • Мнения: 480
Момичета,аз все още удържам фронта,а щом до сега съм,няма проблем.Не че не съм гладна,ама ...В къщи вечерята мина и ми е по-спокойно.Цял ден се наливам,ама със сок от ананас разреден с вода.Не е вода както е най-добре,ама е течност!Малко остана,дръжте се!Раното лягане е май спасението!Лека от мен-не че си лягам!

# 63
  • Мнения: 3 423
Срашно ме изцепи главата ей ooooh!и посред нощ станах да хапна бисквити и да пия лекарства за глава -в резултат пак съм си същите кг  ooooh!
Днес ще си хапвам,много ми е трудно, като храня детето и му поднасям 5 пъти дневно вкуснотии да съм на диета -всяка хапка му я преглъщам аз Crazy

# 64
  • Мнения: 5 001
Добро утро и от мен....Аз ще гладувам и днес,щото вчера малко прегреших и ще си наваксвам и днес,та да има Ифект.....Правете ми компания отвреме навреме с някое чайче или сокче...Ще се радвам...  bouquet  bouquet  bouquet

# 65
  • Мнения: 127
Добро утро и от мен....Аз ще гладувам и днес,щото вчера малко прегреших и ще си наваксвам и днес,та да има Ифект.....Правете ми компания отвреме навреме с някое чайче или сокче...Ще се радвам...  bouquet  bouquet  bouquet
и аз съм в кюпа,щото вчера направо прекалих!!!
нямаше такова ядене от месеци, Embarassedимам нужда от един разтоварващ ден.макар и не лунен!!! Naughty
  bouquet  bouquet  bouquet Peace

# 66
  • София, България
  • Мнения: 2 222
ДъЕнМастер, и аз съм още в кюпа  Confused И аз вчера по обяд се изложих, та днес ще съм ти компания до обяд!
А пък следващия път сме на голям купон от работата ииии .... не знам, не само че няма да почна от вечерта, ами май няма да почна и от сутринта, ами чак от другия ден на обяд (толкова пари сме дали за хотел, как да се лиши човек от закуската  Joy)

# 67
  • Мнения: 5 001
Яяяя,значи не съм сама...  newsm44
Ха наздраве   

# 68
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Не си, не си  Wink
Наздраве!



# 69
  • Мнения: 4 111
Здравейте! Мислех, че тази сутрин ще ям още преди кафето, но не се случи, стомахът ми се е свил и не съм гладна.  Rolling Eyes

За резултатите - разлика от вчера сутрин - минус 400 гр., а разлика от онзи ден сутринта - общо 1,500 кг, като странното е, че деня преди лунуването си хапвах нормално, подготвяйки се за глада. Или кантарът ми е откачил, или аз съм доволна от резултатите! Продължавам с вас и следващия път!  Hug

# 70
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравейте момичета, аз вчера пак направих 24 часа само на плодове, течности и чай и тази сутрин кантарът отчете едно килов минус, така от 24.03 до сега съм свалила 2 кила само от лунната диета.Много съм доволна и определено продължавам Hug Peace

# 71
  • Мнения: 49

Едно фрешче за всички от още една изложила се вчера луничка.
Аз също съм днес с вас момичета ,че вчера нищо не направих.
Успех на всички.

# 72
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Аз днес си карам нормално с яденето , само 24 часа направих от събота сутринта до днес на обяд и стига Naughty

# 73
здравейте луни4ки аз си изкарах 24 4аса савсем 100на 100  стриктно,но уви кантара не помрадна от 55 тай като сам тапа и упорита на 12 пак ще пробвам а дотогава си продалжавам японското kyllmg newsm574ао засега  mrstraetz

# 74
  • Мнения: 278
 И аз приключих успешно диетата, минус 1 кг съм Simple Smile като се има предвид колко ядох предните дни...този свален килограм много ме зарадва. До сега при лунуване съм сваляла най/много 800 гр. Та сега това килце си е направо чудо!!!!


[/quote]
здравейте луни4ки аз си изкарах 24 4аса савсем 100на 100  стриктно,но уви кантара не помрадна от 55 тай като сам тапа и упорита на 12 пак ще пробвам а дотогава си продалжавам японското kyllmg newsm574ао засега  mrstraetz

Не се притеснявай и на мен някой път ми засича кантара, даже и след 24 часово гладуване има случаи, в които не съм сваляла и грам Simple Smile   bouquet

# 75
  • Мнения: 3 423
здравейте луни4ки аз си изкарах 24 4аса савсем 100на 100  стриктно,но уви кантара не помрадна от 55 тай като сам тапа и упорита на 12 пак ще пробвам а дотогава си продалжавам японското kyllmg newsm574ао засега  mrstraetz
и аз съм на 55 кг -явно е гадно число Crossing Arms
а ти колко си висока Hug

# 76
  • Мнения: 5 001
Вики,ха-и ти ли си от изложилите се  Joy  Joy  Joy  Joy Кат мене?Мерси за фрешчето...

# 77
ами то висока е силно казано1.55  bouquet

# 78
  • Мнения: 3 423
супер си си  bouquet,аз съм 169 и целта ми е 53 кг

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
момичета, да се отчета и аз - 1 кг. ОИздържах без проблем, но аз съм й свикнала на тази диета.

# 80
  • София, България
  • Мнения: 2 222
ДъЕнМастър, оставате само с Вики, аз приключих  Peace направих си 24-те часа, успех!

КАЖЕТЕ НЯКОЙ АКО ЗНАЕ ЗА ТАЗИ РАБОТА С ТРИТЕ ЧАСА  newsm78 ТРИ ИЛИ ДВА СМЕ СЛЕД ГРИНУИЧ ПОСЛЕДНО  newsm78

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
КАЖЕТЕ НЯКОЙ АКО ЗНАЕ ЗА ТАЗИ РАБОТА С ТРИТЕ ЧАСА  newsm78 ТРИ ИЛИ ДВА СМЕ СЛЕД ГРИНУИЧ ПОСЛЕДНО  newsm78

+2  Peace

# 82
  • Мнения: 49
ДъЕнМастър, оставате само с Вики, аз приключих  Peace направих си 24-те часа, успех!

КАЖЕТЕ НЯКОЙ АКО ЗНАЕ ЗА ТАЗИ РАБОТА С ТРИТЕ ЧАСА  newsm78 ТРИ ИЛИ ДВА СМЕ СЛЕД ГРИНУИЧ ПОСЛЕДНО  newsm78

TheNMaster

Останахме двете самички,
самички ама лунички.
И утре ще сме щастливи
като манекенки красиви.
Хайде малко остана,
от мен чао на луничките от БГ-мама.



А що се отнася до часовата разлика +2часа сме със сигурност.
За повече информация за часовите зони и пояси посетете страницата за световно време.http://dichev.com/world_time_clock/

# 83
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
аз пък обърках дните Cryи я правя днес Confused
По принцип фазите траят 3 дни,така че не се губи.
 Shocked

# 84
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Успех на останалите, и ще се видим на следващата фаза  bouquet

# 85
  • Мнения: 5 001
Здравейте,
аз пък обърках дните Cryи я правя днес Confused
По принцип фазите траят 3 дни,така че не се губи.
 Shocked
Хе-хееее,значи сме тринки маслинки сега.....Ха- наздраве!

# 86
  • Мнения: 49
Здравейте,
аз пък обърках дните Cryи я правя днес Confused
По принцип фазите траят 3 дни,така че не се губи.
 Shocked
Хе-хееее,значи сме тринки маслинки сега.....Ха- наздраве!


Трето чайче пия с мед,
значи три ще сме поред.

# 87
  • Мнения: 5 001
Уф,Ше  се гътна от главоболие и световъртеж.... ooooh! ooooh! ooooh!

# 88
  • Мнения: 49
Уф,Ше  се гътна от главоболие и световъртеж.... ooooh! ooooh! ooooh!

Горкичката,ами ти си знаеш лъжичка мед ,и много търпение!
И в никакъв случай

# 89
  • Мнения: 5 001
Aaaa да,държа фронта,ама като се оплача и ми минава малко  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha

# 90
mila mama савсем ме стресна Innocentаз си искам само мойте 50 преди да забременея ама като казваш такива пропорции все едно ще сам пак закраглена,но явно е до структутата newsm56 оба4е пак не ми стана ясно за какви 3 дена пишат по горе нали само 24-те 4аса трябжа6е да сам на те4ности smile3529

# 91
  • Мнения: 5 001
PIPI82 , правилно си разбрала   bouquet Лунува се на самата фаза.Обаче някои праят 3 дена: 1 ден преди фазата(плодове до 1 кг на ден,вода,сок,чай) 2 ден самата фаза(фрешове,вода,чай) 3 ден след фазата(зеленчуци,вода,чай)...Или използвай примерното меню отпред на темата....Повечето караме само по 24 часа обаче   bouquet

# 92
  • Мнения: 488
Здравейте на всички!
Аз направих сефтето с Луната! Първата ми луна в живота си успях да направа супер, само че 24 часова, като за първи път мисля, че е по добре. Успех на останалите   bouquet

# 93
мерси успокоих се,ами то така не си ли е живо гладуване  докато минат 3 дена после да се позахраниш то айде пак дошло време на луната аз ще я карам по 1 в седмицата пак ще видим кво ще стане ама вие си знайте най добре ,на мен мие запарви пат и о6те не сам му хванала цаката newsm78

# 94
  • Мнения: 3 423
mila mama савсем ме стресна Innocentаз си искам само мойте 50 преди да забременея ама като казваш такива пропорции все едно ще сам пак закраглена,но явно е до структутата newsm56 оба4е пак не ми стана ясно за какви 3 дена пишат по горе нали само 24-те 4аса трябжа6е да сам на те4ности smile3529
ти пък,всеки се чувства добре в различни кг
на мен даже ми се присмиваха,че правя диета,защото съм била ,моля ти се "мършава" Confused(и то ми го каза приятелка Confused)но аз се чувствам най добре на 53 кг

Момичета днес така вечерях,че цялото ми гладуване ще отиде на кино отново ooooh!
Някой друг натъпква ли се,като минат 24 те часа или само аз съм ламя Embarassed

# 95
  • Мнения: 5 001
Днес се претеглих....Свалила съм 1, 500кг.Ихаааа,много съм доволна този път!


мерси успокоих се,ами то така не си ли е живо гладуване  докато минат 3 дена после да се позахраниш то айде пак дошло време на луната аз ще я карам по 1 в седмицата пак ще видим кво ще стане ама вие си знайте най добре ,на мен мие запарви пат и о6те не сам му хванала цаката newsm78
Ами повечето момичета лунуват по 24ч. . Ако искаш по-голям ефект веднъж месечно на пълнолунието може да правиш 3 дена(защото тогава най-много се сваля).Иначе да си караш само по 24ч.....Ами да!

# 96
  • Мнения: 68
Здравейте момичета
Поздравявам ви с резултатите и упоритостта.  bouquet  И аз бих искала да се включа към отбора на лунатичките, но повече от 1 път в месеца ще ми е много да гладувам, така че аз ще съм от месечните лунатички  Laughing... 

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 11:52 от plamplam

# 97
  • Мнения: 168
За съжаление този път пак си изкарах 24ч., но резултат - 0. Нищо, поне ми беше лекичко през това денонощие  Laughing Май, май само напълнолуние ми се отразява добре, мисля да се запиша направо за него следващия път Peace ПОздравления на всички момичета с резултати!

# 98
  • Мнения: 4 170
Здравейте!  bouquet Този път много оплесках нещата и не издържах на лунуването,срам ме е да се претегля. Blush

# 99
  • Мнения: 49
Защо на мен ми се случва да имам проблем с Интернета.
Не можах да ви се похваля сутринта.Свалила съм 1 кг

TheNMaster поздравления страхотен резултат,и аз съм много доволна този път.
Благодаря ти ,че се подкрепяхме вчера,едва ли щях да издържа

Приятен ден и до следващото лунуване.Аз ще съм при свекито в Казанлък,и няма да мога да ви пиша ,но ще лунувам.

# 100
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Момичета, кога е следващата фаза, темата кога ще я отваряме?

# 101
  • Мнения: 5 001
Датата е в събота на 12.04.Китинцето сигурно утре-вдругиден ще пусне темичка....  bouquet

# 102
 Embarassedвчера се оплесках на безвъглехидратната ,ама утре смятам да устискам на луната.някой може ли да ми даде точен час ?

# 103

Общи условия

Активация на акаунт