Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

София

Уж страхотна марка, много и се радвах като влезе в България, отивам там и си загубвам 3 часа в разглеждане ( щото съм по детайлните разглеждания ), харесвам си 20 неща, от моя размер само на 1 има... И ме е яд, яд... И не знам кого да попитам къде са им останалите размери... Пък иначе всичко лъскавичко такова, и цените се ядват, пък тез размери къде ги крият... И мъжа ми същия - абе ние ли сме каръци или какво?
Цитирай

Sofia

Ти като ходиш персонала в обедна почивка ли е все?  Laughing
Детските дрехи харесвам от този магазин само.
Цитирай

Имат хубави детски неща даже вчера зълвами се обади да ми каже че имало хубави роклички за моята госпожица та мисля утре да се разходя до там.
Цитирай

Варна

Детските дрехи харесвам от този магазин само.

И аз така - като изключим он-лайн магазините, от които пазарувам напоследък, на Симона дрешки купувам само от Овиезе.
Цитирай

На седмото небе :)

Да ти кажа и аз имам същия проблем. Хода зяпам зяпам 1 час и все нещо не ми харесва достатъчно за да си го купя. Детските дрехи горе-долу ми допадат, но пак нещо ме спира да и взема на малката.
Цитирай

София

От детските дрешки всеки път, когато отида синамирам какво да купя.
ЗА себе си до сега съм вземала само една пижама и бельо.
Цитирай

София

Уф и аз така, до сега само няколко фанелки съм си купила, хем С, хем са ми големи...нещо не съм съвсем очароватна..за размери трябва да си ровиш по купчинките сама....
А детските пък съвсем не ми харесват.....
А персонал съм срещала на детския щанд и на касите само Wink
Цитирай

Харесмам ги и винаги като отидем в София ходим до този магазин и купувам за малкия разни неща.
« Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 22:20 от veni9 »
Цитирай

между ад и рай

И аз мисля,че не всичко им е добро.Малката има две блузки едната е супер, но другата още при първото прене стана на топченца(а аз пера само на 30градуса).Сега си я носи у дома.
Цитирай

Детското бельо го уважавам - качествено  Peace
Цитирай

София

А къде е този магазин Embarassed?
Цитирай

София

В Сити центъра...
Цитирай

софия

Мен пък хич не ме радва тази "табела" Confused...
На малката и взех две долнища на анцуг и сега го гледам едното,че се е разшило по ръба ,а и го обувам за първи път.Може и така да съм го взела,защото другия вариант е при прането да е станало,но не ми се вярва.Абе, тип Теранова ми е  Wink!
Не се кахъри по-добре отиди до Манго,има номерация и цените май са горе долу такива  Peace!
Цитирай

И аз пазарувам само за децата от там.Има интересни неща на добри цени,но качеството май наистина не е на ниво.Зветовете бързо избеляват и щампите се развалят.
Цитирай

sofia

Абе, тип Теранова ми е Peace!
Качеството е ужасно.И аз много пъти съм влизала,стояла съм по час и съм си излизала.Купувала съм само детски дрешки и честно казано не съм доволна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора