Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,знае ли някой от къде мога да си купя дрешки на тази фирма?Имам едно страхотно якенце,вчера видях и ризка на същата фирма-също много хубава,но не в магазин,а на едно бебе в градинката и много ми се иска да разгледам какво още имат.техен сайт не намерих.
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

В Младост има в едно магазинче техни дрехи. Ако те устройва, намира се в търговския център(така ли се води  newsm78) м/у Била и Деница. Има много магазинчета с детски дрехи, но само в това има колички, биберони....Мисля, че пада крайно откъм Деница. Дали не се казваше "Пакостници"  newsm78
Цитирай

Пловдив,Брани Поле

За кой район на Младост? Питайте на лични,ще ви отговоря.
Цитирай

София

има ги и в едно магазинче в Надежда
И аз съм им голям фен
Цитирай
И ние имаме дрешки на bg baby, но не сме ги купували от София
Мога да ти дам адреса и телефона на производителя /от етикета/
"САЛАБАШЕВ" ЕООД
Пловдив
ул. "Стадион" 5
телефон за потребителя:
0888 571 252
e-mail: bg.baby@mail.bg
Цитирай

Благодаря,наистина са скъпички за бебешки дрешки,при това български,но пък иначе са страхотни Smile
Цитирай

Наистина имат чудесни неща. Peace Аз ги купувам от едно магазинче в Сани, Тракия.
 За София не мога да помогна.
Цитирай

София

Има и на Поп-а точно на трамвайната спирка за към Алабин. В един от базарите, на витрината има детски дрешки.
Цитирай
Аз пък си купувам само дрешки на Н&M от магазините втора употреба,повечето са нови с етикети и за бебета и за мами ,приятелки са ми няколко продавачки и така си ги набавям,други дрешки почти не използваме,освен тези които са ни подарък от близки хора Love
Цитирай

София

Аз купих якенце за пролетта, много готино от Бебе Меркет(Иван Вазов), но не видях да има много дрешки от тази марка.
Цитирай
Намерих един  интернет магазин дето имат техни дрешки
http://www.matito.net/products_new.php?page=10&osCsid=5dc0c8 … 8d73ced8df0e793cf   Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.