Диети в детската градина

  • 3 677
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 654
много ми харесва тази Дора. толкова е миличка, детска, наивна. бих й взела на щерката такава кукла, но не съм виждала по магазините.
Никога не съм виждала тази кукла. Харесва ми, прилича на дете, обаче, а Барби на възрастен. Предполагам, че заради това децата не искат да приличат на нея. И аз не съм я виждала никъде, не съм и гледала де, но Барби виждам и без да гледам.
Според мен да се показват снимки на анорексички на малки деца е отвратителна идея.

# 31
  • Мнения: 3 034
Янечек, преполагам, че децата не я харесват толкова, защото не е така агресивно лансирана като Барби.
въпрос на реклама.

# 32
  • Мнения: 9 814
хм, а имат ли 4 годишните деца такава воля, че да гладуват умишлено и осъзнато? на мен това ми се струва невероятно, но какво се учудваме- само 5 минути реклама бълват наставления за използване на поне 5 продукта за отслабване...

Е, моята 3 годишна дъщеря имаше волята, да не вечеря в продължение на месец, защото има корем и пласки / т.е. паласки/!!!!

# 33
  • Мнения: 2 818
 ooooh!    Това би обяснило защо Алина не яде вкъщи почти нищо!

Единственото нещо, което ме дразнеше на балета, на  който ходеше беше, че непрекъснато ги караше да си гълтат коремите. А това е физиология на детския огранизъм. На всички деца им стърчат коремчетата.

# 34
  • Мнения: 3 491
E, аз не мога  с ръка на сърцето да кажа, че чак никога не пазим диети в нашето семейство, но се случва рядко и общо взето тихомълком, когато на мама не й стават дънките.  Laughing
Аз на това бих му казала не "мама пази диета", а "мама се храни здравословно".  Laughing

# 35
  • Мнения: 3 491
Янечек, преполагам, че децата не я харесват толкова, защото не е така агресивно лансирана като Барби.
въпрос на реклама.
Децата тук харесват Дора много! И момченца, и момиченца. Моите, както са момчета, бяха луди по нея на възраст 3-5г.
Да не говорим за изобилието от чашки, чинийки, одеялца, ранички, и какво ли не още с Дора, та и с братовчед й Диего, който пък е природозащитник.
За мене е въпрос на реклама и половинчато представяне (в полза на лошото) на това, което е на западния пазар.

# 36
  • Мнения: 5 877
Тук не са дошли филмчетата. Затова и не е позната въобще - тук-там някакъв мърчъндайз се е прихванал. Анчето ги гледа от торенти, харесва я много, обаче другарките й в детската не я знаят, няма как да сподели. Иначе много я харесва, тоест много обича да гледа за нея.

# 37
  • Мнения: 14 654
Единственото нещо, което ме дразнеше на балета, на  който ходеше беше, че непрекъснато ги караше да си гълтат коремите.
Това не бива да те шашка. Когато ходех на гимнастика, другарката ни караше да си връзваме медна тел на кръста и ходим така непрекъснато. Помня, че баща ми каза, че това е идиотщина и не разреши. После ни раздадоха по един широк ластик, който да си носим непрекъснато на кръстовете, за да ни е тънка талията, а треньорката всеки път ни оглеждаше и много ни се караше, че сме дебели. Казваше ни разни упражнения с точилка за стопяване на сланините и подробно се интересуваше кой какво е вечерял предния ден-можеше само марули с кисело мляко. А и колкото по-големи стават децата и напредват в спорта, толкова по-големи ограничения ще им се налагат. Нормално е.

# 38
  • Мнения: 3 034
Тук не са дошли филмчетата. Затова и не е позната въобще - тук-там някакъв мърчъндайз се е прихванал. Анчето ги гледа от торенти, харесва я много, обаче другарките й в детската не я знаят, няма как да сподели. Иначе много я харесва, тоест много обича да гледа за нея.

в торентите преведени ли са филмчетата?

# 39
  • Мнения: 3 491
Тази арабска френскоезична красавица също става за атака срещу барбитата  Simple Smile:

http://www.bebelilly.net/

# 40
  • Мнения: 5 877
Тук не са дошли филмчетата. Затова и не е позната въобще - тук-там някакъв мърчъндайз се е прихванал. Анчето ги гледа от торенти, харесва я много, обаче другарките й в детската не я знаят, няма как да сподели. Иначе много я харесва, тоест много обича да гледа за нея.

в торентите преведени ли са филмчетата?
Не са, според мен са по-ефектни да не са преведени, защото толкова пъти се повтарят едни и същи фрази, че детето ги запомня. Превеждам в ефир първия път, като й го пускам, оттам нататък си го гледа на английски.

Блажка, мерси, аз сега контрирах с едни ренесансови дами от "Много шум за нищо".

# 41
  • Мнения: 2 211
Ама още ли продължава да не се храни?

# 42
  • Мнения: 5 877
Не, не, яде, макар и избирателно. Вчера писахме заедно менюто за седмицата, дано да има полза.

# 43
  • Мнения: 2 211
Все пак, трябва да поговориш с учителката, да им изнесе една лекция.

# 44
  • Мнения: 5 877
Ще пробвам, то много забележки станаха - ако детето не доукрасява, то са ги пускали без надзор на двора, та не знам за кое по-напред да говоря.

Общи условия

Активация на акаунт