Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас

Здравейте , момичета! От вчера усещам някаква болка в корема, която е по-скоро като някакво разтягане . Чувствам я в областта на пъпа и над нея , когато ставам от леглото и като се движа. Много се притеснявам, тъй като от известно време съм и на Гинипрал за задържане, защото получавам контракции.Да не би нещо да става с бебчето? Вече ще се побъркам...Вие имали ли сте такива оплаквания?
Цитирай

гр.Пловдив

Задължително се обади на лекар! Явно не е от стомаха!
Цитирай

Стара Загора

Консултирай се с доктор  Peace
Цитирай

Вероятно е разтягне.......но търси лекар при бременност хипотезите не са препоръчителни!
Цитирай

Оileán na leipreachán

Може би е от разтягането на кожата , но за всеки случай се консултирай с лекар .  Peace
Цитирай

София

За твое успокоение по добре се обади на лекаря ти! Hug
Цитирай

UK, Harlow/София

Наистина най-добре се консултирай с лекар.Аз също бях с хапчета и инжекции за задържане и имах подобни болки.Оказа се, че са от сраствания на матката.

Успех!
Цитирай

в илюзия

Консултирай е с лекар , въпреки , че може да е от разтягането на кожата  Peace
Цитирай

у дома

Най-добре се консултирай с наблюдаващия те лекар.
Цитирай

Консултирай се с лекар, както вече са казали може да е от разтягането на кожата. Ето и какво още открих:
Опъвания на връзките
През втория триместър, мускулите и връзките, които поддържат матката се разтеглят. Това би могло да причини тъпа болка напречно в корема или остра болка концентрирана в едната страна. Много жени чувстват тази болка най-силно, когато стават от легло, стол, когато излизат от ваната или при кашлица.[/color

Hug
Цитирай

София

Най-добре се консултирай с наблюдаващия те лекар.
Peace
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

И аз имах такова усещане,но все пак се консултирай с лекар,ще бьдеш по-спокойна Peace
Цитирай

....от ляво до десния завой...

Опъвания на връзките
През втория триместър, мускулите и връзките, които поддържат матката се разтеглят. Това би могло да причини тъпа болка напречно в корема или остра болка концентрирана в едната страна. Много жени чувстват тази болка най-силно, когато стават от легло, стол, когато излизат от ваната или при кашлица.[/color

Франческа , я мила дай ако не ти представлява трудност, линк че явно там от където си го извадила това има инфармация, която ще ме заинтересува с напредването на бременността....Предварително ти благодаря! Hug Имам разни притеснения за срастванията заради първото секцио и искам да съм потготвена какво ме чака, за да не се стряскам излишно.....
  bouquet
p.s. Може и на лично да ми го пратиш, да не товарим темата.... Peace
Цитирай

Бургас

Благодаря ви момичета Hug
Аз в понеделник съм на преглед и ще разбера тогава от какво е.Надявам се да е наистина разтягане, че тези сраствания ми изглеждат доста притеснителни...
Франческа, нека направо дадеш линка в темата, че и мен ме интересува, а може би и други момичета с подобни оплаквания Wink  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.