Как нанасяте фондъотена ?!?!

  • 3 121
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 645
КАК НАНАСЯТЕ ФОНДЪОТЕНА ?!?!?

- С тампончета
- С четчица

- С пръсти

Аз нанасям с пръсти винаги,но ми направи впечатление огромното разнообразие на гъбички,тампончета и четки по магазините.Значи се купуват,но дали е по удобно,по практично,по лесно с по добър резултат....?!?!?!
Това се питам Thinking

Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 16:37 от мими23

# 1
  • Мнения: 5 103
С гъбичка и с пръсти.

# 2
  • Мнения: 6 438
С пръсти  Peace

# 3
  • Мнения: 2 388
Ползвам изключително рядко, но като го правя нанасям първо с пръсти, после с гъбичката довършвам. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 211
Имам си гъбички, които пера задължително след всяко ползване. С тях ФДТ се разнася най - равномерно.

# 5
  • Мнения: 5 173
и аз с пръсти

# 6
  • София
  • Мнения: 4 294
В момента ползвам комбиниран ФДТ-пудра, та нанасям с четка  Peace
Иначе предишния ми беше само ФДТ и мажех с пръсти  Laughing

# 7
  • Мнения: X
Най-удобно ми е с пръсти Peace

# 8
  • Мнения: 231
Всеки ден слагам фдт и го нанасям с тампончета става най-равномерно Peace   Някъде бях чела че само професионалистите могат да разнасят фдт с пръсти, ако не сме такива да внимаваме с резултата Simple Smile

# 9
  • Мнения: X
Всеки ден слагам фдт и го нанасям с тампончета става най-равномерно Peace   Някъде бях чела че само професионалистите могат да разнасят фдт с пръсти, ако не сме такива да внимаваме с резултата Simple Smile
хихи,аз изобщо не съм професионалист,ама с тампончета ми се струва,съвсем ще вапцам пейзажа newsm78

# 10
  • Мнения: 492
С тампончета.

# 11
  • Мнения: 118
И аз нанасям с пръсти, но отдавна си мисля да пробвам с тампончета. Мисля си, че специално за зоната около очите с тампончетата ще е по-добре.

# 12
  • Мнения: 2 211
Някъде бях чела че само професионалистите могат да разнасят фдт с пръсти, ако не сме такива да внимаваме с резултата Simple Smile

Професионалистите използват гъбички и тампони  WinkНе съм видяла досега нито един гримьор да слага ФДТ с пръсти.

# 13
  • Мнения: 751
И аз с пръсти си нанасям. Peace

# 14
  • Мнения: 2 978
Имам си гъбички, които пера задължително след всяко ползване. С тях ФДТ се разнася най - равномерно.

И аз съм така.

Общи условия

Активация на акаунт