Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте скъпи майки,
аз съм майка на момиченце на един месец и няколко дни. Искам да ви попитам нормално ли е личната лекарка да каже, че тази имунизация "против хепатит В след 1-вия месец" може да се направи по-късно- около 20дни след като бебето е навършило един месец. В конкретния случай се оказа, че детето ми все още не е записано в някакъв списък и затова на определената дата не му направиха ваксината и ми казаха, че няма значение датата за ваксинация, и че същата може да се направи и по-късно. Имали ли сте подобен случай.
Благодаря ви предварително.
Цитирай

Добрич

Щом може да се отложи ваксината,когато детето е болно.Не мисля,че ще  е проблем да се отложи и по друг повод.
Цитирай

София

Щом може да се отложи ваксината,когато детето е болно.Не мисля,че ще  е проблем да се отложи и по друг повод.
Peace
На мойта дъщеря и бяха издърпали всички васкини с по три месеца назад , заради алергия към кравето мляко...така че няма проблем... Hug
Цитирай

София

Може, даже колкото по - късно, толкова по - добре. А пък изобщо да не я правиш - най - добре. Виж темата "За и против ваксините".
Цитирай

при семейството ми

и аз знам че няма проблем,
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.