Какъв препарат за мокети ползвате ?

  • 2 196
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
Здравейте, момичета!
Според синоптиците идната седмица ще бъде много хубаво времето и смятам да поочистя.Та въпроса ми е за мокета-с какво го почиствате, как премахвате петната по него. Приемам всякакви препоръки, съвети, коментари.
По възможност да се чисти на място, без за го изнасям.

# 1
  • Мнения: 284
Има някакъв препарат,който след като изчистиш го оставяш и той става на топчета и събираш с прахосмукачката.На Вениш ли беше обаче не помня.Ако на място не стане има друга алтернатива-хвърляй мокета и си вземи малко килимче.Когато решиш може да го изпереш,без да остават петна както по мокета.

# 2
  • Мнения: 417
Ще следя,че и мен ме вълнува този въпрос!

# 3
Ами дълго време се мъчих да го пера на ръка с препарати, но най-добре се оказа да викам почистваща фирма - работят бързо, много добре изпират и не вземаха много пари - моят мокет ми излизаше 16 лева, сега вече може и да е по-скъпо. Иначе всички немски препарати съм ги пробвала - пълни ментета. Чистя отделни петна с едно румънско нещо в лилава опаковка - продават го във Фантастико.

# 4
  • Мнения: 1 175
Ще следя темата,защото искам да си освежа малко килимите.След тежката зима по тях останаха тук таме петна,които ми се иска да почистя на място.Рано ми е да ги пера.

# 5
  • Мнения: 257
Тази година съм решила да го чистя сама, тъй като миналата година го занесох в една фирма и ми го върнаха същия, само че мокър Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 1 632
Извикай фирма с перяща прахусмокачка.Мисля,че около1 лв взимаха на кв.м..Зълва ми миналата година си викна такава фирма и изпраха мокета страхотно за 10 лв.Ако не се лъжа,май бяха с Рейнбоу.

# 7
  • Мнения: 257
Дали имат офис в Габрово? newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 276
И аз ще следя темата, явно хубавото време ни активизира и следващият уикенд ще е мн. ползотворен откъм къщна работа Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 632
Дали имат офис в Габрово? newsm78
Трябва да погледнеш местните ви обяви за услуги в някой вестник.Нозадължително гледай да е Рейнбоу,защото другите не са толкова ефектни май.

Общи условия

Активация на акаунт