Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте! Моля, който е чувал нещо (каквото и да е то) относно работата и професионализма на Д-р Александър Дочев от Тина Киркова, да пише.

Благодаря ви в аванс.
Цитирай
Мен ме прие по спешност и съм доволна засега. Дава точни диагнози, не говори празни пирказки и има интерес към работата си, но ще видя защото и аз сега се записвам при него.
Цитирай

София

И мен ме прие по спешност в Тина Киркова. Всичко мина бързо и безпроблемно. След 2-3 дни трябваше да ме прегледа на ехограф, за да уточни дали има проблем и някакви остатъци от спонтанния аборт (missed). Каза ми да отида в частния център, в който практикува. Започнаха се безкрайни изследвания - ехограгии, микробиологии, други секрети. Но всичко това профилактично. ОК! Да речем, че и аз така ще съм по-спокойна. Но ми се появи бяло течение. Един курс лечение - глобули, промивки и т.н. Не успя. Втори курс лечение - същия безрезултатен процес. И нали се сещате, че през 1-2 седмици аз съм при него на преглед и за изследвания. Струваше ми над 500 лв.
Накрая се отказах. Инатът ми е голям и ще си търся други начини да се лекувам. Прочетох за Цитросепт. Реших да го пробвам.

И така...
Цитирай
Не знам, честно казано. То при мен не е такъв проблема, аз съм си за стандартно проследяване на бременност и съм с абонамент, за момента не ми взима никакви допълнителни пари.
Цитирай
Според мен, просто търси усилено причината за аборта. Нали знаеш, има голяма вероятност да се дължи на неоткрито инфекциозно заболяване. Ама знам ли ги тези лекари, то всеки те праща в някакъв частен център.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.