Горещо с Теди Церовска

  • 5 228
  • 44
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 599
Май ще е доста интересно. За мен това е една ужасно ........ /модовете ще ме изтрият, ако напиша точно какво мисля/ жена. Вие харесвате ли я? А относно изказването: "За какво са ми деца, като си имам кучета..." просто нямам думи  ooooh!. http://life.dir.bg/2008/04/05/news2855553.html

# 1
  • Мнения: 1 218
Аз първо реших , че това е травестит  Shocked честно  Crazy Преди да чуя името де ...

# 2
  • Мнения: 1 813
К`ви глупости....  Rolling Eyes

# 3
  • Варна
  • Мнения: 634
Ужасно ми е противна, а какво самочувствиееееее  Rolling Eyes, учудвам се че изобщо някой я мисли за красива .

# 4
  • Мнения: 3 372
Отвратително изказване Sick Да сравнява дете с куче Sick #Crazy #2gunfire

# 5
  • Мнения: 6 417
Че защо? Има хора, които е по-добре да отглеждат кучета, отколкото деца.  Tired

# 6
  • София
  • Мнения: 5 599
Ужасно ми е противна, а какво самочувствиееееее  Rolling Eyes, учудвам се че изобщо някой я мисли за красива .
И на мен ми е много интересно! Наистина прилича на травестит.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 599
Че защо? Има хора, които е по-добре да отглеждат кучета, отколкото деца.  Tired
Права си, Шушон. Я дай някоя клюка за тази особа.

# 8
  • Мнения: 2 708
Извинявайте за невежеството но коя е тая дебела кранта? С какво е известна?  С тъпотата си, или с грозотата си?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 634
Че чак пък и се били за нея  ooooh!

# 10
  • DE
  • Мнения: 521
А според вас кой набор е? Дали е възможно да е '80, както подметна Венета? С мъжа ми обсъждаме тук, той каза, че му мяза на 40 годишна, а аз се опитвам да го убедя , че това е твъъъърде много  Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 5 599
Извинявайте за невежеството но коя е тая дебела кранта? С какво е известна?  С тъпотата си, или с грозотата си?
Секс бомбата на България, манекенка и според думите й най-търсената жена в БГ и Швейцария. hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

Аз също се шокирах, че е 80 набор.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 634
А според вас кой набор е? Дали е възможно да е '80, както подметна Венета? С мъжа ми обсъждаме тук, той каза, че му мяза на 40 годишна, а аз се опитвам да го убедя , че това е твъъъърде много  Grinning

Абсурдно ми се струва да е 80 набор, а и по реакцията и съдя че не е. Каза-виж Венета за години няма да се говорим сега. Wink
И според мен е някъде към 40 .

# 13
  • Мнения: 6 417
Аз що си мисля, че е 70-ти набор?  Thinking

# 14
  • Мнения: 2 708
Секс бомбата на България, манекенка и според думите й най-търсената жена в БГ и Швейцария. hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy
Аз също се шокирах, че е 80 набор.
Ужас, щом това е секс бомбата, аз явно нещо не съм в час. Не знаех, че това са критерии на мъжете. Макар, че се съмнявам много много в думите й за собственото й величие.

Чак ми е смешно. Толкова е жалка горката. Stop
 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт