Деца с диабет - тема 3

  • 40 092
  • 406
  •   1
Отговори
# 60
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
Отдавна никой не е писал тук. Сигурно децата са добре и не се спирате вкъщи.

Ако някой може да обясни целта на новата подредба на форума, ще съм благодарна.

# 61
  • Мнения: 3 743
...
Ако някой може да обясни целта на новата подредба на форума, ще съм благодарна.

И аз не разбирам newsm78
Виж тук се обсъжда проблема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283509.100

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 80
Уф!Голяма каша е.Трябраше да напиша в Google-bg mama-деца с диабет тема 3 за да намера темичката направо ,иначе не я откривам.

# 63
  • Мнения: 112
Не съм писала, защото едва сега открих темата.
Мислех, че останалите също не пишат.
Ние имаме резултат от поредния ГХ - 6.8%, което за нас си е постижение. bowuu
Освен това минахме на 4-кратен Новорапид от Актрапид.
С друго не можем да се похвалим. Може да се оплачем, че настаниха
децата ни от Диабетната група в една изба, защото пожарната затвори
бараката, която те обитаваха до момента.
Ненормално, но факт! "Децата на Европа" живеят при условия, които
не отговарят на ничии изисквания и норми.
Следва ходене по институции : #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 64
  • Мнения: 3 743
...
 Може да се оплачем, че настаниха
децата ни от Диабетната група в една изба, защото пожарната затвори
бараката, която те обитаваха до момента.
Ненормално, но факт! "Децата на Европа" живеят при условия, които
не отговарят на ничии изисквания и норми.
Следва ходене по институции : #2gunfire #2gunfire #2gunfire

 Shocked Ужас #2gunfire
Как може такова нещо?!?!? Вярно е, че бараката не беше най-добрия вариант, но сега?!
Давайте предложения какво да правим, всъщност какво изобщо може да се направи?! Да се търси ново помещение или какво?

# 65
  • Мнения: 112
До сега сме се срещали с Директорката на ДГ, с кмета на района, с Директор на Дирекция от Столична община, с инспектор от РИОКОЗ, с инспектор от ПАБ. През седмицата ще се срещнем и Гл.архитект на района.
Остават Бойко и медиите!
Оплаках се, стискайте палци!

# 66
Някой знае ли от къде мога да си взема писалка /дори да си закупя/,оснен от Новонордиск?

# 67
  • Мнения: 3 743
Някой знае ли от къде мога да си взема писалка /дори да си закупя/,оснен от Новонордиск?

Мисля, че само от там може, а най-добре е да поискаш на ендокринолога.

# 68
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
Момичета, попитах за тази еднократна помощ в Социалното, но оттам ми отговориха че се отпуска на крайно спешни случаи, а не на всички деца. Тъй като децата с диабет са покрити от касата, нямат спешни нужди.

# 69
  • Мнения: 110
Ами няма такова нещо аз също ходих и подадох другия месец ще ми бъдат приведени 100лв

# 70
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
Мария77, по кой член ще ти отпуснат тези 100лв. и това ли е възможната сума. Аз така и не можах да разбера, полагат ли се или не тези пари и в какви случаи.

Venerus, дано да вземат някакво разумно решение за децата. И без това в другите градове няма такива групи. То е направо срамота да захвърлиш децата, ама какво ли се изненадвам. Скапана държава.

# 71
  • Мнения: 42
Здравейте и от мен, аз също доста се обърках докато намеря форума. Има ли някой които ползва HumulinM3, защото ние използваме него, вземаме и таблетки Nicobion. Някой от вас вземал ли е тези таблетки.

# 72
  • Мнения: 110
spinki всушност незнам кой е члена,на мен ми се обадиха от социални служби за което останах изненадана.Тя ми каза че имам право на еднократна помощ за детето до навършване на две години.Отидох в социални и подадох декларация.Носи си решението от телк и акта за раждане на детето.Нямат право да те връщат след като детето няма навуршени две години.

# 73
  • София
  • Мнения: 106
Ние взимаме Никотинамид което е същото само че с друго търговско име. Вече 9 месеца го пием и засега нещата не са се влошили много. Не знам дали е от него, но все пак е нещо.

# 74
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
При нас нещата са все още наникъде. Преди 10 дена беше започнал да нормализира захарите, но след това какво стана и аз незнам. Започна да прави много ниски стойности и намалихме дозите. После пък обратното - високи и така повече от седмица.

Общи условия

Активация на акаунт