Плащате ли редовно кредитите си?

  • 4 677
  • 58
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 390
Преди датата на вноската, на датата, 1-2-3 дни след нея или по някое време?
И ако може малко коментар защо точно тогава.

# 1
  • Мнения: 4 362
Имам кредитна карта,винаги я плащам в посредният ден на срока,понеже точно тогава идват финансите  Rolling Eyes
Веднъж я бях забравила,а и ме нямаше в града,около две седмици беше забавянето и ми се обадиха по телефона,като се върнах я платих,нямаше проблем  Rolling Eyes

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Винаги точно на датата или ден-два преди нея. Как защо точно тогава? Защото тогава трябва да се плаща. Живот и здраве юни приключваме с по-големия, остава лизинга на колата.

# 3
  • Мнения: 1 896
Винаги точно на датата или ден-два преди нея. Как защо точно тогава? Защото тогава трябва да се плаща.
Такъв е и моят отговор.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Абсолютно редовно Peace Защото така ми идва отвътре - коректно е просто. И за да съм повече от сигурна, че някакви обстоятелства няма да ми попречат, съм разрешила незабавно инкасо на банката от разплащателната ми сметка и парите си заминавата директно, където трябва Peace От мене се иска само да си захранвам сметката - чрез работодателя или по друг начин, това вече си зависи от мен.

# 5
  • Мнения: 606
  Трудно е да обясни човек необяснимият порив за коректност.  Joy

  Освен това от джет, след поредица от коректно приключили кредити, ни одобряват за норматив. На една колежка и дадоха кредит с доста по ниска лихва в Пощенска банка, след като си беше плащала предишния заем коректно.

# 6
  • Мнения: 3 569
Не съм излизал в просрочие.
По кредитната карта ходя и внасям на четвърто число, а за другия кредит си ги дърпат от дебитната.

# 7
  • Мнения: 9 814
Напълно редовно. Всеки месец между 20 и 25 число се разтоварвам финансово в ПИБ. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 038
Стараем се да ги плащаме на време.

# 9
  • София
  • Мнения: 12 546
И по двата заема внасям парите 10-14 дена по-рано от датата, на която трябва. Причината  - така ми е най-удобно от гледна точка на датите за постъпления Wink Никога не съм закъснявала или просрочвала кредит.

# 10
  • Мнения: 2 407
Имам една вноска за гсм,плащам я редовно,че има лихви и без това ми излезе зллатен,гсм на изплащане-НИКОГА!

# 11
  • Мнения: 173
Да,плащаме ги на време.

# 12
  • Мнения: 936
Срока за ипотеката е 15 число, а финансите идват на 10. Плащам в тоя промеждутък, винаги навреме. 1-2 пъти са ни напомняли още на 11 число, че трябва да платим.

# 13
  • Мнения: 5 370
Засега имам само кредитна карта, която плащам винаги на 5 число.
Аууу, ама то 5-ти днес?? Как да се занеса до ПИБ в тоя дъжд,аааа?? Rolling Eyes

# 14
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Засега имам само кредитна карта, която плащам винаги на 5 число.
Аууу, ама то 5-ти днес?? Как да се занеса до ПИБ в тоя дъжд,аааа?? Rolling Eyes

Даже 6-ти, че и неделя  Laughing Peace

Общи условия

Активация на акаунт