Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 6

  • 16 777
  • 256
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 152
Добре дошла, Лаленце!  Hug Дано скоро и бебенцата да си дойдат у дома!
Джини, ако познаваш лекар , който се занимава с хомеопатия се консултирай с него, сигурна съм, че има подходящи хапчета. Моята джипка се занимава с хомеопатия и колкото и да не им се вярва на повечето хора- тези неща помагат! Бях се разболяла преди 2 седмици- грип, мн. зле бях и само за 4 дни с хомеопатични хапчета и вече нищо ми няма! Успех и да се пазиш!  Hug

# 61
  • Мнения: 291
Джини как си?
аз днес влязах в 9 месец newsm44 до тук устисках  Praynig моля се да издържа и до плановото секцио другата седмица и разбира се да имам здрави и големички бебенца:)
готова съм за болницата с багажа дори си взех и кремче за гърдите ако АЙЛА чете да ми каже как да го използвам и кога:))
ами това е момичета от мен пожелайте ми успех и стискайте палци Hug

# 62
  • Мнения: 152
Плампетя, браво- ти си герой!  Hug Лежи и почивай сега, вижда му се края вече! Стискам палци всичко да е наред и да се похвалиш с най- хубавите здрави и големи бебоци!!!  Praynig

# 63
  • Мнения: 154
Пламтея, Успех ти пожелавам от сърце,стискам палци да издържите с твойта
банда и всичко да е наред!!! Hug

# 64
  • Мнения: 3 638
Плампетя, браво и от мен! Чакаме те с хубави новини, да знаеш  Hug Не съм Аила, но за кремчето ще се опитам да ти кажа  Wink Трябва ти само ако ти се разранят гърдите, например, иначе не трябва да се мажеш за подготовка за кърменето. Дано бебоците се родят големички и настоявай колкото се може по-бързо да ти ги дадат за кърмене, така ще засучат хубаво и може и въобще да не ти се разранят зърната  Simple Smile Иначе на мен много ми помагаше да ги намажа с малко кърма след кърменето, чудодейна е!

Лаленце, добре завърнала се вече мама  Hug Hug Предполагам, че раждането е минало успешно щом вече си си вкъщи, дано скоро гушкаш малките мишленца!  Heart Eyes

Джини, за конюктивит знам много драстичен метод, от 3-те години, през които живях в Африка. Капе се капчица лимон в окото, доста е неприятно, но минава страшно бързо!

# 65
  • Мнения: 1 895
ЧРД,  Велизария! Здраве и спокойствие ти желая и един троен подарък след няколко месеца  bouquet

# 66
  • София
  • Мнения: 80
Много, много благодаря! Пожелявам на всички бъдещи и настоящи мами много, много здраве за тях и техните дечица! Много усмивки и приятни емоции! Hug

В понеделник бях на ФМ при д-р Марков, според който чакаме две девойки и един кавалер  newsm68 А аз единствено искам да ги износя максимално много и да се родят живи и здрави!

Поздрави на всички мами и приемете една виртуална торта от мен с най-добри пожелания! [img Hands Clap  party023  Gift

# 67
  • Мнения: 154
 nbirthday и от мен Велизария!!!
Да си живи и здрава и много обичана!!!
Честити розови панделки и сини пантофки!!
Ще ти стискам палци, и ти желая  всичко да е наред
с теб и бебоците!!!
Весел празник!!! Hug

# 68
  • Мнения: 212
velizaria   newsm59  bigdance2 Tada бъди здрава и обичана

# 69
  • София
  • Мнения: 3 414
velizaria ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Упорито стискам палци за тримата бебоци,да вземеш да ни се обадиш и да ни помахаш през балкона Wink Дано се сетиш коя съм

# 70
  • София
  • Мнения: 80
velizaria ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Упорито стискам палци за тримата бебоци,да вземеш да ни се обадиш и да ни помахаш през балкона Wink Дано се сетиш коя съм

Благодаря Гоца за пожеланието, ама не сещам коя си, я ме подсети  Wink

# 71
  • София
  • Мнения: 415
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , Велизария! Пожелавам само приятни емоции през бремеността и после три прекрасни бебока   babyuu

# 72
  • София
  • Мнения: 3 414
Ива с близнаците на др Семерджиева,на Мая приятелката

# 73
  • Мнения: 291

честит рожден ден велизария,желая ти лека бременност и на финала здрави бебчета!!!!

# 74
  • Мнения: 4 306
Честит рожден ден, Велизария!    bouquet  bouquet  bouquet
Леко протичане на бременността и здрави, хубави дечица!

В понеделник бях на ФМ при д-р Марков, според който чакаме две девойки и един кавалер  newsm68 А аз единствено искам да ги износя максимално много и да се родят живи и здрави!

... без да искам да обидя някого, но много се радвам, че не е истина вариантът с "трите пишки" Wink

Моите котенца са с колики и плачкат много често. Тъкмо ги нахраня и след това започват да плачат, толкова сърцераздирателно Confused Гушкаме се, топлим коремчетата, капки... но явно трябва да си  минем през такъв период.

Общи условия

Активация на акаунт