Давате ли имуномодулатори на бебето?

  • 2 224
  • 43
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 854
Изписаха ни Есберитокс. Допитах се до други майки и те писаха, че са много доволни от него. Наистина аз бях с тежък грип, но давам на бебка от 5 дни и въпреки, че я кърмя, засега е здравичка. newsm44
Лошото е, че е на спиртна основа и е голямо мъчение с преглъщането, но... нали е за добро.

# 1
  • Мнения: 4 784
Давам Фор Кидс от началото на есента с почивки.

# 2
  • Мнения: 1 371
Не. Каквото си набави от плодовете, зеленчуците, храната, това е. Не мисля и да давам.

# 3
  • Мнения: 454
Не, даже не знам какво значи това. Давам пресни плодове, зеленчуци, но не съм се замисляла за подобни препарати.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 585
Не, засега не давам имуномодулатори.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 891
Не не давам.

# 6
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Есберитокс ми предписаха за баткото, но той е на 7год.На бебето /7 месеца/не съм давала нищо.

# 7
  • Мнения: 9 814
Не бих дала, не мисля, че е много подходящо за толкова малко бебе.

# 8
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Не, не бих давала такива чудеса на бебе. Именно, защото я кърмиш докато си болна, няма как тя да се разболее от същото, имуно- н'ам-к'во си е напълно излишно, докато тя приема антитела директно от теб.

# 9
  • Мнения: 65
Ние сме още много малки (8м.) и не съм давала. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 17 591
Нищо подобно не съм му давала. ПОчти цяла зма бях болна, не съм кърмила ид ен, не съм носела маски - плашеше се, целувала съм го, не е бил болен...

# 11
  • Мнения: 6 438
Не. Каквото си набави от плодовете, зеленчуците, храната, това е. Не мисля и да давам.
И аз така.Не давам нищо допълнително.

# 12
  • Мнения: 78
Не бих дала, не мисля, че е много подходящо за толкова малко бебе.

Peace

# 13
  • Мнения: 581
 До 2-годишна възраст не съм давала такива неща.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 522
Не е ли малка още за такива неща? Аз доколкото знам когато си болна чрез кърмата се предават антитела на бебката и няма нужда да пие друго. Поне аз така знам.


Общи условия

Активация на акаунт