ВМ НВХ Щом си хапна от прасето, бърже топи ми се шкембето-32част

  • 15 839
  • 379
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 488
Върнах се от тренировка
Закусих 200 кис.мляко 4,5% + лен и овес по 2с.л+ орех 40 гр.
С водата съм на 1л до момента ама без лимон.Днес ще си купя лимони  Sick хич не ги обичам значи.Само като си помисля за тях и настръхвам!
Обяда ми ще го видя
Довечера ще докладвам!
Хубав и режимен ден на всички
Коконче  Hug  bouquet да оздравяваш скоро

# 76
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Закуската може да започва с фреш от грейпфурт и да продължи с омлет, пържоли и т.н. протеинови яхнийки. А пък сусам и лен да сложиш в обедната гозба да посипеш.
Грефурта и лемоните много добре ще ти се отразят на гладния храносмилателен апарат.

Аз казах ли ви за ананаса? Дали ще изтърпи той 1 седмица на хладилника да ме чака да го ям? Ах, хубавичкия ми ананасец! Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 1 488
 Sick Все едни кисело горчелоци ми предлагаш значиииии
Ади от мен да мине и грейпфурд ще си взема!А на НАС ананас? Mr. Green
Отивам на пазара днеска и пълня кошницата с всякакъв киселоч!И пресни салатки и спирам кашкавал и халвата и такааааа... Ади чао Ви вечи!

# 78
  • Мнения: 1 279
На вас - праз!!! Mr. Green

Ей на - разписвам се!  Wink
За мерки и теглилки няма да говоря, щото... ooooh!
Цяла седмица гостувахме на кръстниците ни в Берковица и резултата е плачевен...Така ще да е, след като омахах тестяни неща, колкото за целия китайски народ  Embarassed.
ФитнесО отдавна не е посещаван и трябва пак да си вляза в ритъма...Сега и храната мъча да нагодя, че пуста уста като се отвори така, сега няма запушване  Rolling Eyes.
Лошо е положението от всякъде  #Cussing out...Лошо Голди, лошо!!!"Легни в крак!" Joy както викаше баща ми едно време на кучето!
Днес ник`ви не съм ги надробила, ама да се отчета до тука:
За закуска - чисто кафе и 1 кофичка 4,5% кисело мляко /изцедих си го предварително, `щото ми се видя по-редичко/.
На работа - второ кафе.
На обяд - една овчарска салата, в заведение.
Сега пия третото си кафе...
Въобще - и с яденето не мога да се оправя, а времето се затопли, ще се разсъбличаме  Rolling Eyes.Най-много да уплаша някой! Laughing
Не знам к`во ще вечерям и ще има ли въобще следобедно похапване...Ама нося на критика! Wink
Туй то! Hug вам!!!

# 79
  • Мнения: 35
Огнени човече, кажете нещо за менюто си, споделете се!
Щък, предлагам ти да пиеш 1-2 литра вода с изцеден лимонов сок вътре. Примерно до обяд да излокаш 1-2 лимона в 1,5л мин вода. следобяд ще ти почива устата от стипцавия лемон и ще продължиш с още 2 литра воден ресурс.

АЗ пък до оня ден се чувствах намалени, но от вчера се чувствам пак така надут, тлъст балон. Ще почакам още няколко дни и ще извадя сантиметъра да видим какво ще каже. Кантаря мръдна, ама не му вярвам на тоз етап. Тоз режим на хранене, който Белчо ми е дал прирлича на Майкъл Търмъндския по разни съображения. Ама мисля да го изкарам, да видя резултатата. Днес почивам, утре отивам на тежестоповдигане и гюлехвъргачество. Laughing

Закусвам стабилно , пълнозърнест хляб намазан с извара , салата , яйце и бекон.
През останалото време ям мръвки и салати.Спортувам у дома , имам над десет уреда.Висок съм 188 и сега тежа 95 кила.

# 80
  • Мнения: 35
 Goldy-ту бре,страхотен аватар Peace

# 81
  • Мнения: 1 279
Какъв пропуск от моя страна  ooooh!, да не поздравя мъжкото попълнение!
Ха здрасти! Mr. Green

А на аватара съм аз! Mr. Green

# 82
  • Варна
  • Мнения: 4 818
И да вметна на слабеещите, че колкото повече кафе пият, толкоз повече вода трябва да наливат в устата. Бълбук!

# 83
  • Мнения: 1 279
Безкрайно си права за кафето...и за водата...

И това се мъча да оправя...

Въобще, упущих работата от всякъде...

Голям срам!

# 84
  • Мнения: 1 130
Привет мандами и джентлимени  Wink
Вчера бях пак на фитнес - днес пак ще се занеса след работа - важното беше веднъж да тръгна - тръгна ли нямам спиране - ежедневна съм  Crazy Crazy Crazy Тез дни обаче не съм смятала като хората калории иначе гледам да съм в режима, но ще наблегна повече на сметките и на публикацията на менюто ми, че търпя критика там  Blush
днес:
 закуска - кисело мляко с лен
 обяд - пил. пърж. около 150 гр, 100 гр. краставица, 30гр. домат, 100 гр. цедено кис. мляко на Роса, че нямах сметанка
след обяд - 25 гр. сурови лешници
вечеря - клони към броколи с ..... абе  ще се върна да прочета назад в темата какво им слагахте  Joy Joy Joy

По-нататък ще питам сигурно и аз за някои упражнения, за което предварително благодарим!!!!
Водата вече я докарвам до 2.5 л системно с един лимон вътре и всеки ден си пия по 1 гр. Ескимо 3 - май засега е туй и друго не се сещам.

 

# 85
  • Мнения: 3 453
Здравейте и от мен Hug Heart Eyes

Злоб
, добре дошъл Hug

Голди
, страхотен аватар  bouquet

Аз вчера много се изложих...покрай доктора..ядох навън и фурнети..и вечерта черпиха за едно бебе та и панета ядох и сладолед Embarassed Ама беше, квото беше..

Днес съм си с кивито и млекото, за обяд шопска с яйца по панагюрски Laughing Довечера ще е зелено с мръвка и сметанка Laughing

Бебчо е добре, 56мм до дупето, а с крачуните е към 7-8см Laughing Дори 4 дена напред в развитието е малчуганчето.Много се мяткаше..плува ли , какво ли.. Joy

Хади до после Hug Heart Eyes

# 86
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Хамчи как тъй всеки ден ще се ходи на фитнесь? Не съ ли амортизирвати? Не ви ли много уморително? Как оцелявати ежедневно да спортувате?
А, помня, че Мина беше писал 5 пъти на седмица спорт. Няма ли нужда тялото от почивкен ден? Кога ще релаксира?
АЗ днес много сънлив и спал 2 часа, но всъщност ме втрисаше и подозирам чужд бацил да се загнездва у ганглия ми. Но няма се дам, бацила ще изям!

# 87
  • Мнения: 673
Ха така, точно тъй - 5 дни в седмицата ще ходя на фитнес в обедната почивка, а събота и неделя цял ден ми е фитнес с прахосмука и манджите и разходките със семейството.
Сега се връщам пак от фитнес, слушам Мина и изпълнявам. Загрях само минутка, две на крос тренажора, после се прехвърлих на тежестите и като един Янко Русев опъвах каиша. Увеличих килограмите от 10 на 13 и коремните преси на 3 серии по 20. Утре ще сложа още повече тежести, а ще намаля повтарянето.
Иначе тази сутрин кантарчето показваше 55, т.е. 2 кг по-малко от уикенда, когато почнах да спазвам стриктно режима. Но това ми се вижда много скоростно и заради това увеличавам калориите, довечера ще му хапна мазна агнешка чорбица, не като снощи овцата му с овца да не мога да заспя от глад. Ама пусти мързел, не ми се ставаше да ям и заспах гладна.
Туй от мен, сърдечни благодарности на всички за добрите съвети за храненето и на Мина за фитнеса!   bouquet

# 88
  • Мнения: 1 130
небесна почивката у събутата и нидельта  Wink а ти го удуши тоз бациль дето тъй иска да гнезди дето ни муй мястото  Peace

# 89
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз четох за Спайдър Стамина и за хипертрофия на мускула по тази метода. По-малко повторения, но с повече тежести. Ами така нали се увеличава напречнто сечение на мускъла? Вий това ли правите или неправите?
А коремни преси как извършвате? М?
Дайти акъл, дайти му!
Аз на оная скамейка с главата надолу не лягам. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт