Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 апр. 2008, 14:19 ч.

всяка ве4ер повръща?

• 493
  • 10
  •   1
Отговори
  • Ruse
Здравейте
Имам дъщеричка на две годии и половина.Септември месец започна да повръща всяка ве4ер то4но един 4ас след като заспи.Както спи спокойо запо4ва да пл4е (ли4и си 4е й е лошо)и запо4ва едно повръщане.Ходихме на лекари и всеки си изписваше своите лекарства без да каже нещо кокрето.По това време й избиваха и последните кътици .Когато избиха тя спря да повръша и аз остаових 4е вси4ко е било от зъбите ,защото изикнаха и 4-рете наведъж.Но от 4 деа тя запо4на отново да повръща пак по същото разписаие-4ас след като заспи.Притесих се ужасно защото ве4е яма как да го отдам на икненето на зъби за6тото ве4е яма такива за никее.А през деня й яма ни6то-яде си нормало ,дивее по мого и вси4ко е ОК,о ве4ер....Моля ако някой се е зблъсквал с такъв проблем да даде якква идея на какъв лекар да я заведа и каво е това е6то?

# 1
  • София
На гастроентеролог ходихте ли?

# 2
  • Ruse
Водих я .Каза 4е е по-емоционали и й изписа витамен Б комплекс.НО как може септември да повръща цял месец,след това половин година НИЩО и после пак повръщае? newsm78

# 3
  • софия
Може би трябва да и даваш по-твърда храна за вечеря.Така поне правят с бебетата които повръщат без причина

# 4
  • София
Водих я .Каза 4е е по-емоционали и й изписа витамен Б комплекс.НО как може септември да повръща цял месец,след това половин година НИЩО и после пак повръщае? newsm78
Нещо не те разбрах...какво по точно е казал гастроенерологът? на ехограф гледа ли я?

# 5
  • Ruse
давах й и по-твърда храна,даже и ведъж  я сложих без да се нахраи и пак повърна.Гастрото не я гледа на ехо а само ме разпитва ии си изписа витамините,друго неказа

# 6
  • София
Да не те плаша, но при моето дете хранителната алергия се изразяваше точно по този начин. Заведи детето при друг гастроентеролог и при алерголог също. Ако се установи алергия, най - доброто лечение е диета и хомеопатия.

# 7
  • Ruse
tety и при твоето дете ли са били същите признаци?А в русе има само един детски гастро и то му е като втора специалост си мисля да я заведа във Варна на специалис.Моля те пиши ми по-конкрето как е проти4ало това нещо при вас Praynig

# 8
  • София
tety и при твоето дете ли са били същите признаци?А в русе има само един детски гастро и то му е като втора специалост си мисля да я заведа във Варна на специалис.Моля те пиши ми по-конкрето как е проти4ало това нещо при вас Praynig

Моето дете от бебе си беше така, но педиатърката ме уверяваше, че това е нормално и всяко второ бебе порвъща. Като стана на 8 месеца я смених. Новата веднага разбра каква е работата и ни изпрати при съответните специалисти. Вече почти преодоляхме алергията.
При някои деца се проявява в по - късна възраст. Понякога излизат обриви, които се появяват и изчезват, на които никой не обръща внимание, а след това се започва я ринит, я разсройство, я повръщане.
Но няма нужда да се шашкаш. Заведи детето на гастроентеролог във Варна, може да излезе нещо съвсем друго.

Последна редакция: нд, 06 апр 2008, 18:43 от tety

# 9
  • София
Смени гастроентерологът! Peace

# 10
  • Ruse
днес правихме ПАК кръва картиа и уриа.Кръвта е ОК а уриата не ,но понеже небе6е стирилна ни карат утре пак да дадем но ве4е стирила.Утре 6те кажа какво са казали

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт