Giordani Compact GX Techno?

  • 1 790
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 709
Някой виждал ли е този модел количка в магазин в София?
Аз я намирам само в Кикиморско Царство-онлайн магазин в Ловеч?
Ето и модела:

# 1
  • Мнения: 61
Купих моята от Бейби Планет преди около 3м. Незнам  сега дали  ги има. Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 5 709
Къде е този магазин и колко парички я взе?
Доволна ли си?

# 3
  • Мнения: 148
Има я в почти всички детски магазини,но от по-известните "Пигис хаус","Бебе +"http://www.bebeplusbg.com/index.php?m=320&category=126&p … amp;product_name=.Цената навсякъде е 189лева.
Давам ти сайта на "Бебе+",за да можеш да разгледаш и цветовете и цените.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 709
Мерси! Hug  bouquet

# 5
  • Мнения: X
Купихме я съвсем скоро от Бебе+ (с/у басейн Диана). Нашата е синьо+ сиво, 189лв. и е чудесна...засега. Дано си я караме успешно и да ни е все така удобна.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 709
Май,май ще си я взема  Crazy
А чанта май няма?

# 7
  • Мнения: X
Тц...Ама чанта аз си имам и то подходяща за количката. Има дъждобран и покривало за крачетата.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 709
Мерси! Hug

# 9
  • Мнения: 61
Къде е този магазин и колко парички я взе?
Доволна ли си?
Доволна съм много. Видях, че са ти дали адрес на магазин Бебе+.  Ето адреса, от който аз я взех: Бейби Планет
ул. Акед. Иван Гешов 9 (бивша Несторов)
тел. : 02/9531098
Дано не съм закъсняла много с отговора. Моята е бежова, но сега ще се наложи да я продам, защото ни подариха друга, която за мен е по-удачна.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 709
Мерси Белла Hug
Още не съм купила нищо Crazy

# 11
  • Мнения: 61
Дано скоро намериш това, което търсиш.  Simple Smile
А аз моята ще я обявя да се продава!

# 12
  • София
  • Мнения: 5 709
Защо,не остана ли доволна?
И да питам в кикиморско царство пише,че я продават с дъждобран и чувалче а ми казаха в един магазин тук, че не е така ThinkingТи как я взе?

# 13
  • Мнения: 61
Защо,не остана ли доволна?
И да питам в кикиморско царство пише,че я продават с дъждобран и чувалче а ми казаха в един магазин тук, че не е така ThinkingТи как я взе?

Останах даже много доволна, но поради здравословен проблем ми се налага да не вдигам повече от 5-6кг. известно време и свекърва ми ми подари по-лека, защото не мога да излизам иначе, когато съм сама-количката тежи около 9кг.
Иначе я взех с чувалче за краката, възглавничка за новородено, дъждобран и има 2г. гаранция.
Ами това е!  Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 5 709
Е,значи да ходя до този магазин  Peace
Мерси много Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт