«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

»скам бебе
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 108 отговора

Sofia

ћнени€: 1 949
ѕри мен единственната разлика( всичко се дублираше с ѕћ—) че надушвах цигарени€т дим от далеч и веднага ми ставаше гадно. .....» ѕћ— продължи повече от обикновенно Love

Peace —ъщо и при мен, но аз » миризмата на кафе намирах за особено непри€тна, а иначе така го обичаааам  morning
÷итирай

ќтвъд але€та зад шкафа

ћнени€: 1 556
 огато забремен€х (но все още не знаех), имах следните симптоми - в рамките на една седмица първо страшно ми се напрегнаха гърдите, не като при цикъл, а много повече, после започнах да чувствам неразположение, все едно съм хванала грип и ще се разболе€, отпадналост ...—ъщевременно кафето сутрин започна да има ужасен вкус за мен и затова спр€х да го пи€. ƒо тук все още не се усещах, че има нещо различно - просто си мислех, че ще ми идва и че същевременно съм лепнала н€какъв вирус. Ќакра€ на седмицата пре€дох на вечер€, €дох наистина много и след това ми се пригади и повърнах съвсем малко. ¬ този момент вече събрах 2 и 2 и б€х сигурна, че става 4 - Ѕя’ Ѕ–≈ћ≈ЌЌј. ѕознавах си т€лото и анализирах симптомите - така б€х сигурна, че съм бременна преди да направ€ теста, а съм била може би в кра€ на 2-ра или в 3-та седмица бременна.

“ака че ако си познаваш т€лото ще забележиш разликите между ѕћ— и бременост.
÷итирай

London

ћнени€: 553
ѕри мен разликата беше, че всички ѕћ— симптоми б€ха страшно засилени..а и корема ми беше сууупер подут, нещо нетипично за мен..
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 448
ѕри мен ѕћ— и бременните симптоми около датата, на ко€то се очаква ћ се отличават само по едно нещо - никакъв апетит, когато съм бременна (3 пъти все така!). ј иначе винаги, преди да ми дойде ћ, ми се €де повече от обичайното. ¬сичко останало - същото - гърди уголемени, леки болки в корема, нервност, главоболие от време на време...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 202
Ќ€ма разлика м/у ранните признаци за бременност и ѕћ—, ама никаква разлика н€ма; и при двете бременности си имах неразположени€та като преди цикъл, единствено липсата на такъв беше различното; колкото до гадене, повръщане, виене на св€т...това вече са симптоми, които се по€в€ват по-нататък(вече при около 3-седмично закъснение)
÷итирай

—офи€

ћнени€: 525
Ѕ–ј¬ќ за темата. bowuu
» аз винаги съм се чудела дали има разлика.
¬ момента съм пред цикъл.Ќо понеже този месец не сме се пазили,виждам,че може и да е станало.“ъкмо си мислех,че след като имам редовните симптоми на ѕћ— значи не е...и вид€х темичката.
ƒай Ѕоже-бебе....на всички го пожелавам!!! bouquet
÷итирай

ћнени€: 6
ћила а какви симптоми имаш Hug —тискам ти палци
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 152
ѕри мен една от основните разлики беше хипер чувствителни зърна, даже си помислих, че нещо не им е наред от толкова болка и боцкане, а то какво било.  Very Happy
÷итирай

—офи€

ћнени€: 520
ѕри мен н€маше нищо различно, освен липсата на цикъл. «а това се учудих като вид€х двете чертички, въпреки че бебеправихме. ћислех си, че като забремене€ ще има нещо, което да ме наведе на тази мисъл, да ама не.... Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 525
ћила а какви симптоми имаш Hug —тискам ти палци
јми обичайните за ѕћ—.
¬прочем аз го карам много зле-издувам се като бременна Laughingв 4 месец. 35
√ърдите бе бол€т,страхотен апетит,раздразнителност и подпухналост.јбе,ужас!!!
Ќезнам какво е сега,мисл€ си ,че все пак е мензис,защото не се пазихме в последната седмица от цикъла,когато доколкото знам забремен€ване се случва р€дко(но никога не се знае). Praynig
ўе видим....дано все пак да е бебок!!! Praynig
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 105
ѕри мен  н€ма разлика, единственото което се различава е болките в кръста.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 105
ѕри мен симптомите са като при ѕћ— с единствената разлика , че болката в гърдите и в €йчниците беше по-остра и имах болки в кръста.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 2 158
ѕри мен разликата беше болката в гърдите, ко€то € имаше сега при бременност и € н€ма при цикъл /най-често или е много слаба/.Ѕолките в корема не б€ха така посто€нни и в градаци€ по сила както при цикъл и след часове да ми дойде.ј силна болка, остра н€как си по-различна  и спре /което е нетипично за мен при условие , че мен ме боли три дни преди и болката се засилва и три дни след това буквално  Crying or Very sad , както и никога не ми закъсн€ва  Smile/, после пак и така докато въобще не дойде   35.
÷итирай

ћнени€: 3
здравейте!
н€кой знае ли при направена изкуствена инсеминаци€, когато след това приемаш прогестерон и отгоре и отдолу и от него се по€в€ва напрежението в гърдите, характерно за началото на бременност, може ли по н€какви други симтоми да се познае има ли имплантаци€ или не? »ли т.нар.  ми симптоми се дължат единствено на хапчетата? newsm78
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 105
приемаш прогестерон и отгоре и отдолу
«а да не стават грешки-приемаш го орално и вагинално Very Happy Ќе търси симптоми-просто чакай Peace ѕон€кога тези усещани€ може да са много подвеждащи...
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 108 отговора