Могат ли да се оправят свити дрехи от сушилня

  • 6 873
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 329
купих 7 бодита от мола на стамболийски за 60 лв  фирмени са,изпрах ги и ги изсуших в сушилнята и много се свиха,100 процента памук са,дали ако ги изпера отново на висока температура ще се отпуснат? какво да правя,помогнете. винаги суша в сушилня и никога досега съм нямала проблем....

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 01:57 от BG-Mamma

# 1
  • Мнения: 6 274
Аз мисля , че няма да се оправят , щом са 100% памук . Най - много да ги направиш на парцали .

# 2
  • Мнения: 3 478
Не мисля че има връщане назад в тоя случай. Кофти работа.

# 3
  • Мнения: 454
За съжаление и аз не мисля, че можеш да направиш нещо, за да ги върнеш към предишния размер. От Mothercare ли са?

# 4
  • Мнения: 2 731
Няма връщане назад

# 5
  • Мнения: 22
И според мен няма да се отпуснат, дори да ги изпереш отново, но нищо не пречи да опиташ. Успех Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не ми се вярва   newsm78

# 7
  • Мнения: 3 611
Аz zатова памуЧно ли е, купувам го един номер по_ голямо.  Grinning
СуШа в суШилня абсол*тно всиЧко, даже найлоновото яке на малкия. Досега не сьм имала проблеми.
Само на мьжо 2та пуловера малко се свиха, ама то не е сигурно, може да е понадебелял  Crazy

И конкретно, едва ли Ще им вьzвьрнеШ предиШното сьстояние. Пробвай да ги опереШ с хладка вода, сложи повеЧко омекотител и после ги метни някьде да се иzсуШат. МожеШ и да ги огладиШ... Друго не ми хрумва...

# 8
  • Мнения: 556
Няма да се оправят, а ако ги пуснеш на още по-висока температура ще се свият още повече.

# 9
  • Мнения: 4 784
 Naughty Отивай да купуваш нови  Simple Smile. И този път без сушилня....  Peace

# 10
  • Мнения: 3 611
Naughty Отивай да купуваш нови  Simple Smile. И този път без сушилня....  Peace

Тьй ам как  Laughing По 60 лева, по 60 лева...  Laughing

# 11
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не мисля че има връщане назад в тоя случай. Кофти работа.

 newsm10

# 12
  • Мнения: 2 757
Аз пък не разбирам как така ако от сушилнята са се свили, значи логически следва, че ако ги намокри и изсуши на простор трябва да си върнат размерите. Съшилнята все пак не ги яде. Пробвала съм с плетена памучна блуза след сушилня беше се свила с поне 3 номера. Обаче... следващия път я изсуших на простор и познайте - не само че си беше върнала нормалните размери, ами дори се беше уголемила толкова, че висеше като чувал и не можеше да се носи. Много смешно, защото след сушилнята пак не можеше да се носи, защото беше много малка.  Joy Та опитай както някой ти каза с хладка вода и на простора. Ако не стане значи не е от сушилнята, и дори да ги беше сушила на простор пак щяха да се свият. Ама не вярвам. Почти гарантирам, че ще се уголемят ако ги изсушиш на простор

# 13
  • София
  • Мнения: 4 129
Пробвай - нищо не губиш. Аз лично съсипах няколко пуловера. Нищо им няма  - само станаха малко по-малки.

# 14
  • Мнения: 625
И на мен ми се случвало с памучни тениски на мъжа ми-станаха му доста секси на пъпа Laughing.Следващият път ги изпрах и изсуших на простора-върнаха си размерите.Пробвай Peace

Общи условия

Активация на акаунт