Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте, съфорумки! Откъде да намеря бънджи гащите  "Вип Бейби"  или някакви други на цена до 35 лева? Ако някой е попадал на тях в онлайн магазин нека ми прати линк или ако ги е виждал да се продават във Варна някъде- да ми каже къде, ще съм много благодарна!
Цитирай

Варна

Малко се съмнявам да намериш на тази цена. На нас преди 1 година ни подариха на Чиполино с цена 115 лв.
Цитирай
На тази цена се съмнявам. Отиди в "Бебчо", там поне има избор и са на достъпни цени.
Цитирай

Варна

На тази цена се съмнявам. Отиди в "Бебчо", там поне има избор и са на достъпни цени.

Благодаря ти, но според мен нито има избор( модели и ценови диапазон), нито пък достъпни цени
« Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 10:03 от antoanetastat »
Цитирай

София

Най-евтиното, което съм виждала е 55лв. - http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2275 .
Цитирай

Варна

Аз търся това- първото от показаните http://www.bg-mamma.com/site/content/view/102/63/
 обаче линка е стар не е актуален- става въпрос за най-обикновени гащи за скачане
Цитирай
Не зная да има бънджи гащи на тази цена. Мисля, че на Cam струваха около 90 лв. Много съм доволна! Препоръчвам ти ги,  но не съм виждала да се продават отдавна.
Цитирай

Варна

бънджито вип бейби е спряно от производство- така ми казаха от фирмата (българска е)- наистина са стрували около 20 лева тия гащи. Сега остава да видя в продавалника дали на някой не са му вече излишни.
Цитирай

Варна

За Варна- продават бънджи гащи от плат за 20 лева "вип Бейби" в едно малко детско магазинче срещу входа на окръжна болница ( "Св.Анна") по ул. " Генерал Колев" Продавачката каза че са последна партида и че наистина няма да се произвеждат повече. Бяха останали още 3.  Laughing Нашето го монтирахме вече и пада голям смях.

Цитирай

София

и аз пусках тема,но не открих в Сф тия гащи Sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.