Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

планетата земя

Здравейте,
Днес купих АМ Милумил и да ви кажа много сложно ми се видя приготвянето му - да ви попитам спазвате ли всички тези препоръки при приготвянето на АМ - на 60 градуса, пък с 2/3 от водата, после останалата, после да се охлажда до 37 градуса? Вижда ми се голяма хамалогия? Няма ли по-бърз и лесен начин - моля споделете
Цитирай

Бургас

Аз съм го приготвяла по "нормалния начин", но го изчаквах повечко време, за да се разтвори хубаво.В Милумила има  сгъстители, които ако не са разтворени  остават като чертички по шишето и дори понякога са запушвали бибероната.
Цитирай

когато преминах от НАН на Аптамил реших да го направя точно както пише на кутията. ) По същият начин, както и на твоята. )))
В следствие на което млякото изобщо не се разби и стана на бучки. Не се разбива нито с много гореща вода, нито със студена.
Прави го с вода, която да е с такава температура, че веднага да може да се пие от бебето.
Сипваш си цялото количество вода и мляко и разбиваш.
Цитирай

Стара Загора

И аз не съм спазвала указанията за приготвяне на млякото,които ги пише на кутията  Peace
Цитирай

UK, Harlow/София

Не съм ги спазвала.Трябваше да съм като лаборант по цял ден, друсайки , охлаждайки шишета и мерейки темеператури Confused
Цитирай

Топля си водата, нямам представа колко градуса е, сипвам си мерителните лъжички, затварям шишето и друсам хубаво, охлаждам и... добър апетит Peace
Цитирай
и аз имам едно въпросче.
Колко време може да седи млякото след като го направиш,така че да е годно за даване.
Цитирай

Никога не съм спазвала правилата от кутията на Милумила. Водата си ми беше винаги топла, защото след преваряване я държахв термос, сипвах водата в шишето, слагах млякото, тръскане до разтваряне на сухото вещество и толкова. Не съм имала проблеми със запушени биберони и т.н.

и аз имам едно въпросче.
Колко време може да седи млякото след като го направиш,така че да е годно за даване.

1 час! Не повече!
Цитирай

Бургас

Слагам сухото вещество във водата с температура за пиене/макар и друга марка АМ/.
Цитирай

ДОБРИЧ

Благодаря момичета и мен ме интересува тази тема  bouquet
Цитирай

Не съм ги спазвала.Трябваше да съм като лаборант по цял ден, друсайки , охлаждайки шишета и мерейки темеператури Confused

35
Пълня топла преварена вода в шишето, слагам ам, клатя за разтваряне и давам.
Цитирай

планетата земя

благодаря за отговорите Smile)) Яе ако се спазват указанията човек наистина трябва да е лаборант Smile))
Цитирай

София

Слагам сухото вещество във водата с температура за пиене/макар и друга марка АМ/.

И аз така. Peace
Цитирай

в очите на двама мъже

Аз давах доста време "Фризовом",който уж трябва да се приготвя с много гореща вода,за да се разтвори.Първите дни го спазвах,но ми се видя безсмислено и почнах за го приготвям с вода,която е предварително преварена и само леко претоплена.В момента използвам вода със стайна температура.Разбърквам с лъжица,за да съм сигурна,че ще се разбие добре.Веднъж-два пъти давах мляко,приготвено повече от час преди това,но не е хубаво да се прави така.Най-добре да се разбива непосредствено преди да се даде на детето.
Цитирай

Габрово

Аз никога не съм спазвала тези препоръки.Винаги съм слагала топлата преварена вода в шишето,после добавям млякото,тръскам малко и готово.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора