Свърши едно успешно 2,2 годишно кърмене

  • 1 168
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 582
Ето, че настъпи и този момент, а си мислех, че това с кърменето никога няма да свърши........ Можех да си кърмя сякаш цял живот-толкова ми е било хубаво и приятно!
Искам да се обърна към всички новокърмещи майки -  не се отказвайте, с желание всичко се постига!
Аз през цялото време вярвах в себе си и в детето си и нищо не е било в състояние да ме откаже  Naughty
Не съм имала никакви проблеми-от самото начало, до края! Изцяло съм се наслаждавала на момента  Heart Eyes
Дори сега отбиването, мина без никакъв проблем-без напрежение, без хапчета.....

Успех на всички!!!

# 1
  • Мнения: 721
Поздравявам те за продължителното кърмене, дай боже всекиму (който иска, разбира се).
От поста ти лъха много любов.  bouquet, дано го прочетат повече мами.

Пожалавам си тихичко и аз да стигна до там Кърменето и за мене е най-приятния контакт с моята рожба. Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 115
Браво, поздравления Hug . Ние още се кърмим и е както при вас с много любов и желание, но аз още не знам как ще стане това отбиване.... 

# 3
  • Мнения: 3 423
Поздравления  Hug
Имаш моето възхищение  bouquet

# 4
  • Мнения: 398
 Браво на теб.  bouquet

 Както се казва :"Свалям ти шапка." Laughing

# 5
  • Мнения: 4 406
поздравления и се надявам да успея да  направя поне половината от вашия кърмачески стаж!  Hug

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Поздрав за хубавия край на приключението за двама! Grinning

# 7
  • Мнения: 218
  bouquet
ПОЗДРАВЛЕНИЯ!
Дано и ние да успеем до толкова  Praynig
Ще споделиш ли как го постигна?

# 8
  • Мнения: 147
Поздравления и от мен   bouquet
Когато нещата се правят с желание и любов е нормално така и да завършват  Peace Радвам се за вас!

# 9
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Поздравления!
Толкова е хубаво все повече майки да имат безпроблемно кърмене и още по-безпроблемно отбиване!
И наздраве! Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 932
Поздравления  Hug   bouquet

# 11
  • Мнения: 115
Браво. Това е страхотно. Ние сме на годинка и още се кърмим. Пожелавам си Вашия рекорд.

# 12
  • Мнения: 3 929
Поздравявам ви за успешното завършване на този важен етап. Моят син е на 2 год. и почти 6 мес., но няма никакво намерение да се отбива, а това вече взе да ми тежи. Става въпрос за прекалената привързаност, която създава кърменето, а не за друго. Иначе и на мен ще ми е мъчно да приключим с това, но...

# 13
  • Мнения: 24
Поздравления и от мен! Пожелаваме си поне половината време от това което вие сте постигнали  Grinning. Помагайте на начинаещите със съвети, за да се похвалят и те като вас след време!

# 14
  • Мнения: 1 104
Не мога да не поздравя такава мама като теб!Браво!

Общи условия

Активация на акаунт