Арабски облачета бели ~ във форума са долетели ~:~ 63

  • 22 419
  • 285
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 8
Навярно всички вече спинкате. Е, и аз отивам, че утре - нов ден  и маратонът / еждневнеят - домашен и служебен/ продължава.
Спокойна нощ на всички! Simple Smile

# 151
  • Мнения: 55
Хубава работа , и какъв е конкурса ,ние ти стискаме палци и без да знаем за какво Гале
 
Лека ,и да кажеш какво е станало

Това за кавалерската постъпка от къде ти дойде на ум, на теб някой явно ти е задържал вратата на асансьора ,а я си признай

# 152
  • Мнения: 3 804
хаяти що не спиш newsm78 newsm78 Laughing
гали дано да успееш Praynig
марси и тук на същия принцип с имената и сестрите
да ви разсмея малко навремето когато големите бяха малки майка докато се обуваше каза на голямата да извика асансьора/тя трогава беше горе доло колкото Даяна сега/ и хлапето вместо да натисне коп4ето извика-сасьоре ела,днес в мола същата ситация казвам на Даяна -диди извикай асансьора-соре ела hahaha,а след това си харерса един дядо и през цялото време мама виж дядо и го со4и-то 4овека ни погледна но нали не разбра за какво става въпрос

# 153
  • Мнения: 55
 Как да спя бе dtti , аз бях при манджите ,но нали съм абонирана за тук и някой като извика и аз идвам ,това ще е още малко. Лятото работя и още не е почнал сезона  Joy Joy Joy

Иначе бях малко да натрупам точки ,нали искат повече мнения и гледам да наваксам,направя ли ги 50 и спирам  smile3534

Щерката голяма фога (по Варненски) и асансьора научи ли го Simple Smile , и аз как си мечтая за кукличка ....

# 154
  • Мнения: 110
Добро утро и от мен!!

Елисиния, прокрадна се някаква хубава идея - да се видят софийските мами тази събота, но май само аз си питам.

Гали, окончателно ме разсъни с тази "кавалерска постъпка" вчера, за която пожела да ти споделим  newsm78 newsm78.

ТарикМом  Hug Hug
Близнаците,
облякохте ли си най-после? 


Марси, ти като прочете ,че ще ти идвам на гости в Тунис и тръгна да търсиш рецепти да готвиш. Ние ще си готвим, бе жена. Ти ела при нас в Агадир. Имаме вътрешен двор.   bouquet  bouquet

Деси, Даяна голяма бърборана.

Дала, как е бебо?

# 155
  • Мнения: 73

Добро утро,
Катя 2 и Марси- изначи малко или много арабските къщи си приличат.Тук също имат вътрешен двор,ами хората са се сетили да направят контакт с природата,а не да се затворят в панелки.Голямо очарование има в тяхните градини-насадено е жасмин(бял и жълт),рози,едни красиви храсти-розови,бяли,люляк  и въобще всички аромати на ориента.
Тахмине и да е имало някакви традиции,всичко вече е погребано.Просто те са тук прекалено отдавна и си спазват арабските като цяло.
Деска,аз наистина не съм получила паролата,но още не съм инсталирала скайпа.
Дуа-как сте,оздравяхте ли?Сега времето е най-коварно.
Амал,писах ти,не знам дали си го получила. newsm78
Близнаци-как сте днес?

# 156
  • Мнения: 502
добро утро момичета!
ха и аз да питам-ще има ли среща в събота? Joy ако мога и има така с радост ще се включа. Heart Eyes
хайде весел ден на всички!  bouquet

# 157
  • Мнения: 305
благодаря за цветята мили мои,но 4ак юли имам рожден ден....все пак мерси Peace Peace
как сте?2мин нямам да пиша зна4и,Миа реве пове4е от преди,мрънка,крива и гледам все да сме навън за да е спокоина Tired
утре отивам да си взема мъжо от Сф и да видим един доктор за кра4етата на Миа Praynig Praynigмолете се за нас,ве4е се изнервихме и двете с Миа с тез каишки,а разлика между кра4етата е ве4е 2см,а едното по късо 1-1,5см  Sad Cry
ставам да  newsm79 1ironing wash hang  food002 newsm71 1dishes
ясна ви е картинката нали? Tiredно след 2дни поне ще имам смяна с Миа

marsy търся съвети за захранването..другата седмица запо4вам да захранвам,до сега съм дала в4ера 2-3лъж сок(ябълка и морков),после мисля оризова каша....в правилната посока ли съм? newsm78

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 09:39 от мама *Миа

# 158
  • Мнения: 206
Честит рожден ден на AniSim,
  bouquet   bouquet   bouquet
Много пожелания за приятни изненади днес
 newsm51 newsm59  party023  Gift  bigdance2  ura newsm18

# 159
  • Мнения: 502
здравейте отново!
да споделя за захранването към Мама МИя. аз не дадох на Ивето сок чак до сега умишлено- сока от ябълка е киселина и предизвиква колики. може твоята Мия да е с раздразнено стомахче от ябълката. ние бяхме с колики до 5 м. и въобще не посмях да и дам. чак от тази седмица и дадох сок от слива на хипп и то защото сме с малко запек. сега и вземам и сок от кайсия и праскова, но ябълка няма да и дам поради страх да няма проблеми и болки.
аз бях писала че почнах захранването с оризова каша. така ме посъветва педиатър гастроенетеролог- водихме Ивка понеже имахме прблеми със стомахчето-оказаха се алергии. чак като вкарах оризовата каша- заместих постепенно едно хранене в 9 сутринта започнах постепенно с зеленчуковото пюре, след това дадох плодово за слетобед- почнах да давам и каши смесени с плодово пюре за слетобедна закуска, и чак след това въведох месото в менюто на Ивка.
тя сега е на детска кухня и яде всичко, но мина и доста време де.
а забравих да ти кажа че жълтък се дава след 6м,-аз го дадох след като й бях дала вече местно пюре, но постепенно. първо по 2,3 трохи в пюрето през ден. като вкараш и жълтъка може да вкараш и сирене. аз дадох сирене с попарата, но чак към 7м.това е засега.

# 160
  • Мнения: 800
30 С и слънчево , а  Twisted Evil

Хаяти, иншалла, да дойде и твоята кукла Praynig  Но ти няма да ни изоставиш през лятото, нали? Обещай Embarassed

Снежна какви хубави зюмбюлчета, не съм предполагала, че има такова разнообразие от цветове. Тук само син, бял и розов съм виждала Sad  Така ми се иска да усетя аромата им  bouquet  
Жалко за забравените традиции  Sad  Колко народи са се претопили така. Кюрдите са твърди глави, обаче и от тях има някои се правят я на араби, я на турци, зависи от това къде живеят. На чичото в Бг децата знаят единствено "Аз съм кюрд и да живее свободен Кюрдистан", а за традиции  и религия нищичко не знаят, нито се интересуват. Голямото момче учи в ливанското училище, та поне арабски знае. А и като гледам мойто момче как се радва да чуе родна реч...


Момичета, не мисля, че някой е престанал да пише тук заради Лили. Като ни казва кое е харам и кое не, тя само напомня, не мисля, че осъжда. Пък всеки си преценява сам за себе си как да постъпи и дали ще спази всичко. Хакде да не храним повече троловете с вътрешни конфликти Sunglasses


и ето един линк от бг-мамма за религия  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=282687.msg7076834;boardseen#new

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 10:14 от tahmine

# 161
  • Мнения: 502
ха в варна слънце, джикитак! излизаме на разходкааааа. а за софия разбрах че валиии Cry

# 162
  • Мнения: 305
[elisinia мерси за съветите мила,мн ми помагате...само да опомена 4е до сега е била само и единствено на кърма...днес дали да пробвам плодово пюре?нещо по меко прасковка,кайсиика.. newsm78

# 163
  • Мнения: 610
 Добро утро момичета , заповядайте кафенцето  Hug  Мароканското Кате    Hug  днес все още не са започнали да се събличат  Whistling  ама тя Йоанка го кара, сега пак я чувам че го наговаря нещо  Simple Smile  за срещата и аз питам -  Жасмин ,  Амал  и другите , казвайте  newsm78    Дезърт  скорошно оздравяване и на теб  Hug   Ели  мерси за поздравчето , много харесваме Ищар  Flutter  и Преслава много добре изпя песента .   Хари  метна ли баницата  Party  ако искаш ще ти напиша и за един много лесен кекс с орехчета   chef  И сестра ми се е запалила по органика  Peace  ти ме беше питала къде е там , но аз съм забравила да ти отговоря, в началото беше в Лондон, после в Кембридж, а сега е в Оксфорд , снощи ми се обади, приказвахме си 1 час но не ми стигна  Tired  така ми липсва  Heart Eyes  оказа се че в болницата в която работи, завеждащ отделението е една жена от нашия град и така сестра ми не е поне съвсем сама, защото зет ми и детето са тук.   Марси   Hug   приятен пазар   Party            Деска  разсмя ме с това за асансьора  Simple Smile  целувки на принцесите  Heart Eyes  Дуа  как сте вие  Thinking     Снежна  страхотни зюмбюли  Party  тази нощ спаха по-спокойно малките  Whistling  много мрънкат заради хремата,   Ех  ....... представих си ги тези къщи които описваш  Flutter   обожавам жасмин и люляк  Flutter   на мен Мароко ми е слабост,   ето една красота от Маракеш  

# 164
  • Мнения: 468
Ами и аз питам за срещата.  Mr. Green Айде да повлечем крак - отваряме процедурата, ама Дуа ни я няма, моето слънце.  Tired Да каже ще оздравее ли дотогава?  Crossing Arms С нея си говорихме да е някъде в градинка, извинявайте момичета без палавници Praynig, ама иначе ще ни подгонят с крясъци където и да отседнем.    Joy bouquet
За религията, няма нищо лошо всеки да сподели гледната си точка. Освен знанията религията е и вътрешно усещане, всеки го разбира по различен начин. Аз например се опитвам да отсявам кое е важното и кое несъщественото и вчера даже водихме дипсут с мъжа, този стожер на религозното познание, дето хич не пасва като личност на представите на радикалните имами  Mr. Green и се оказа, че много правилно съм се ориентирала по важните въпроси. Като се тълкува нещо добре е да се влага и разум в нещата, не да се следват сляпо. Знаем, че дори човек, който се моли 5 пъти на ден, а след това върши мръсно на другите той е много по-малко праведен от човека, който незнае за религията, но е добър в делата си.  Peace Тъй че не се карайте, сестрици  Peace. Вече сме над 40 на брой и дано да ставаме все повече.   bouquet Не мисля, че някой е напуснал заради религиозните въпроси, които Лили излага тук. по-скоро ми мирише на съперничество.....
Сабинка, пу за мене тази къщичка.  Whistling
Мия, всичко ще е е наред, имай малко търпение, хабибито ще те подкрепи като дойде.  Hug

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 11:11 от amal

Общи условия

Активация на акаунт