Арабски облачета бели ~ във форума са долетели ~:~ 63

  • 22 406
  • 285
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 725
Наде, мерси миличка да ти се връщат пожеланията  Hug, голям си детектив  Twisted Evil

Ще ви навестя в темата за Кувейт, само да ми се отвори малко време, че е АД в момента в работата...

Хайде заповядайте на скромната софра, за мое здраве!





Подкрепям ясминка за албума и за арабските мами от емирствата и на мен ми липсва тяхното присъствие, още повече че имам интереси към този регион и винаги ми е била много полезна информацията, която дават....А и с някои от тях се познавам лично и знам какви готини хора са  Simple Smile

Момичета супер за срещата събота, няма да мога да дойда, поради ангажименти, да си изкарате приятно  Peace

# 181
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Аниии, честит да ти е рождения ден! Бъди здрава и много щастлива! Да ти се сбъднат всичките мечти! Още много пътешествия ти желая! Simple Smile

# 182
  • Мнения: 610
   Честит Рожден Ден Ани ! Желая ти много здраве и щастие и дано скоро пак имаш възможноста да посетиш Дубай  Party   и мерси за почерпката   bouquet      Амал   ок , живот и здраве събота в 12 часа  PeaceМароканското Кате   аз мисля без малките да идвам,  да глътна молко въздух  Whistling    Жасмин     ти също си важна, от твоите постинги съм с впечатления за теб че си много мил и позитивен човек , и аз ще си нося фотоапарат  Party   Благодаря ти за уточнението за албума.  Когато влязох тук Милена, Мария и Люба все още пишеха в темата, и аз съм с впечатления за тях че са позитивни и сърдечни момичета  Peace  чела съм и старите теми , та те са писали тук от почти 3 години , от началото на темичката , права си усеща се липсата им !

# 183
  • Мнения: 110
Eх, че хубаво ще бъде!

Елисиния, ако знаеш къде  са пилоните на НДК, ела там в събота в 12 часа. И аз съм със фотоапарата - най-веселите жени ще бъдем ... всяка с по един апарат. Близнаците, ДУА, Тахмине, Амал и Ра и всички останали   Hug Hug baloni

Колко ще бъде хубаво!! Може и по телезивията да ни дават!!   lalalala family 1swing  animal085  bigdance2 newsm18     

# 184
  • Мнения: 3 804


честит рожден ден Ани-нека вси4ко което си пожелаеш се сбъдне

# 185
  • Мнения: 725

за Ани
здравейте и блазя на софиянки за срещата .
Непременно после снимки и да разказвате.А варненки и ние трябва да се срешнем ,като гледам не сме малко.
на всички притен ден  bouquet

# 186
Честит рожден ден АниСим, много щастие ти желая   smile3525

# 187
  • Мнения: 468
АниСим, честит празник. По-интересен от на Рачето подарък не мога да ти поднеса, но ти пожелавам най-вълнуващите пътешествия!!!!!!!  bouquet  bouquet
Жалко, че няма да дойдеш.  Confused
Честно казано не вярвах, че ще има енстусиастки за срещата, затова и първо с Ясминка си говорихме. Че имаме общи неща. Много се радвам, че поне имаш желание.

Нека някой, който е по-близък със Сноу да й пише, може да изяви желание. Или пък Дани. Ако имате познати мамчета, които не пишат тук може и те да дойдат.   bouquet

Приемаме, че духом всички ще сте с нас.  Heart Eyes

Пупу, дано не се отложи срещата.  Praynig

# 188
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ани ,4естито помъдряване, мила!много любов да ти носи пътят нататък, здраве и  усмивки, прозрение и много пътеш?ствия! после ще ми разказваш!
ра4ето, евалка за подаръка! Hug той направо обра ягодките!от мене  ягоди със сметана, тъкмо ги нарязах!кой предлага едно хубаво шампанско! newsm78  bouquet bowuu  chef

# 189
  • Мнения: 610
  Марси ето го шампанското  Party  Simple Smile има за всички , и за всеки вкус  Party  хайде давай ягодките  Simple Smile

# 190
  • Мнения: 8
 Привет на всички!
Честит празник на рожденничката! Желая късмет и много, много поводи за усмивки!
Опитвам се от обяд да пиша и все не успявам - на работа съм. Докато се включа за захранването, мамите вече обясниха хубаво. Не се дават плодове с мъхчета заради поява на алергия, ягоди също трябва първоначално да се избягват. Аз лично още не съм давала  ягоди на моята малка Ивка, която вече е голяма госпожица - на годинака и един месец. А едва преди около месец започнах да й давам пюренца от кайсии и праскови.
А сега да ви кажа нещо: чухте ли вече кукувичка!?! нали знаете за поверието: когото пролет за първи път чуеш кукувичка, да имаш пари в себе си, че така да ти върви цялата година - с пари. Аз чух тази сутрин, така че пълнете джобовете с пари и слушайте, слушайте........ Успех!

# 191
  • Мнения: 1 725
Благодаря ви мили момичета, топла прегръдка от мен  Hug

Съжалявам за съботата, сигурно ще съм на работа, доста е натоварено в момента и има проблеми, дори нямам и празнично настроение всичко ми ври и кипи от стрес и напрежение....

# 192
  • Мнения: 161
АНИ -ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН   bouquet

МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ!

# 193
  • Мнения: 55
Ани ,честит рожден ден и от мен. Жива здрава и много щастлива.Всички прегръдки и цветя са за теб днес. А за работата ,то работа без стрес работа ли е .Със здраве мила и късмет.
Ето и едно поздравче за празника : http://www.vbox7.com/play:7a6587ee

# 194
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Честит Рожден Ден, Ани! С най-искрени пожелания - ето набери си малко маргаритки, дано да ти донесат много усмивки


Мама Миа, гледам много момичета са ти дали съвет за захранването - в никакъв случай обаче не давай цитрусови плодове, като портокали, преди 1год - цитрусите са силен алерген. Ето виж тази темичка има таблици кога се въвеждат храните
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=46257.0

Общи условия

Активация на акаунт